Daniel Trawicki
Numer zawodnika: 472
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: LZS Włosień
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 31729
Numer licencji okres.: 9526
Data wydania: 14.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-01 16:00
1. LZSTS Zaręba - LZS Włosień 10:7
4   D ADAMCZUK Andrzej Z TRAWICKI Daniel 2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:6, 7:11) ⇑
6   B ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:2 (11:7, 10:12, 11:6, 12:14, 12:10) ⇓
10   C OKUNIEWICZ Artur Z TRAWICKI Daniel 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
13   B ADAMCZUK Łukasz Z TRAWICKI Daniel 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
15   A JAŹWIEC Łukasz Z TRAWICKI Daniel 3:0 (14:12, 11:8, 11:5) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
12. Top Bolesławiec - LZS Włosień 10:7
3   C KOWAL Tomasz Y TRAWICKI Daniel 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:7, 4:11) ⇑
5   A GIL Grzegorz
WOŁOWICKI Marcin
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
2:3 (9:11, 6:11, 11:4, 11:6, 8:11) ⇑
9   D GIL Grzegorz Y TRAWICKI Daniel 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
11   A WOŁOWICKI Marcin Y TRAWICKI Daniel 3:2 (11:3, 11:9, 8:11, 8:11, 17:15) ⇓
17   B GŁOWACZ Remigiusz Y TRAWICKI Daniel 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 10:12, 14:12) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
23. LZS Włosień - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10
1   A TRAWICKI Daniel W PIEŚLA Tomasz 3:2 (5:11, 11:7, 11:7, 3:11, 11:7) ⇑
5   A TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
W ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
2:3 (7:11, 17:15, 13:11, 7:11, 5:11) ⇓
7   A TRAWICKI Daniel X ZAKRZEWSKI Rafał 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y ROSIAK Jacek 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z ROSIAK Norbert 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:9, 11:13) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-11-02 17:00
18. LZS SKS Raszówka 2 - LZS Włosień 9:9
4   D HANKUS Artur Z TRAWICKI Daniel 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 12:10) ⇓
5   A HANKUS Artur
PILARCZYK Filip
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
0:3 (9:11, 2:11, 10:12) ⇑
10   C JADACH Tomasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (7:11, 11:13, 11:3, 7:11) ⇑
13   B PILARCZYK Filip Z TRAWICKI Daniel 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 13:15) ⇑
15   A JADACH Oskar Z TRAWICKI Daniel 3:1 (6:11, 11:7, 11:4, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
30. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Włosień 10:8
1   A OPYD Oskar W TRAWICKI Daniel 2:3 (11:8, 12:14, 9:11, 11:6, 11:13) ⇑
5   A HAZNAR Sebastian
ROJEK Michał
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
8   B ROJEK Michał W TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
12   C MANOWIEC Mateusz W TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) ⇑
16   D PISZCZAŁKA Kamil W TRAWICKI Daniel 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
34. LZS Włosień - KTS Jelenia Góra 10:8
1   A TRAWICKI Daniel W ŻUŁAWSKI Marcin 2:3 (8:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11) ⇓
6   B TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
X WOJNAROWICZ Paweł
ŻUŁAWSKI Marcin
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
7   A TRAWICKI Daniel X TROJAN Robert 3:1 (11:9, 14:12, 7:11, 11:7) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y WOJNAROWICZ Paweł 3:2 (11:4, 11:5, 5:11, 7:11, 11:7) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z GRUSZKA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-01 18:30
42. KTS Jelenia Góra 2 - LZS Włosień 4:10
3   C SOKALSKI Wojciech Y TRAWICKI Daniel 1:3 (11:8, 11:13, 9:11, 0:11) ⇑
5   A PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇑
9   D GROSS Wojciech Y TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇑
11   A GICALA Grzegorz Y TRAWICKI Daniel 3:2 (11:6, 11:6, 6:11, 9:11, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
45. LZS Włosień - LZS Sparta Grębocice 10:3
1   A TRAWICKI Daniel W ŁAWNICZAK Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
5   A TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
W GŁAZ Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:7) ⇑
7   A TRAWICKI Daniel X GROCHAŁA Tomasz 3:0 (11:2, 12:10, 19:17) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30
54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10
4   D ZAWADZKI Roman Z TRAWICKI Daniel 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 9:11, 11:4) ⇓
5   A ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
W TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 5:11, 13:11) ⇓
10   C ŚCIEŻKA Łukasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
13   B PASTERNAK Przemysław Z TRAWICKI Daniel 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
15   A ROK Tomasz Z TRAWICKI Daniel 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00
56. LZS Włosień - UKS Żak Gierałtowiec 10:7
3   C TRAWICKI Daniel Y STANISŁAWSKI Patryk 3:0 (11:7, 16:14, 11:8) ⇑
6   B TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
X GRYGORCEWICZ Andrzej
KOWALEWSKI Kamil
2:3 (10:12, 11:5, 5:11, 11:5, 7:11) ⇓
10   C TRAWICKI Daniel Z GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) ⇑
12   C TRAWICKI Daniel W SEJ Szymon 3:2 (12:10, 4:11, 2:11, 11:7, 11:9) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
66. KTS Wolbromek 2 - LZS Włosień 10:3
4   D DRZYZGA Paweł Z TRAWICKI Daniel 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 12:14) ⇑
6   B DRZYZGA Paweł
LISIECKI Paweł
X TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
3:1 (9:11, 17:15, 11:8, 11:7) ⇓
10   C PORĘBA Sylwester Z TRAWICKI Daniel 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) ⇓
13   B SŁOWIK Sławomir Z TRAWICKI Daniel 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
81. UKS Żak Gierałtowiec - LZS Włosień 6:10
4   D GRYGORCEWICZ Andrzej Z TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) ⇑
6   B STANISŁAWSKI Patryk
SEJ Szymon
X TRAWICKI Daniel
ATLAK Miłosz
0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇑
10   C MIKULICZ Adam Z TRAWICKI Daniel 1:3 (10:12, 16:18, 14:12, 2:11) ⇑
13   B KOWALEWSKI Kamil Z TRAWICKI Daniel 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
15   A SEJ Szymon Z TRAWICKI Daniel 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00
85. LZS Włosień - UKS TS Sparta Lubań 10:6
1   A TRAWICKI Daniel W ZAWADZKI Roman 1:3 (11:3, 3:11, 4:11, 9:11) ⇓
6   B ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Daniel
X ZAWADZKI Roman
ROK Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
7   A TRAWICKI Daniel X ROK Tomasz 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 15:13) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y PASTERNAK Przemysław 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z ŚCIEŻKA Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00
89. LZS Sparta Grębocice - LZS Włosień 9:9
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z TRAWICKI Daniel 2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇑
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Daniel
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 7:11) ⇑
10   C GROCHAŁA Tomasz Z TRAWICKI Daniel 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 16:00
93. LZS Włosień - KTS Jelenia Góra 2 10:7
1   A TRAWICKI Daniel W PAWLEWSKI Sławomir 3:0 (11:7, 14:12, 17:15) ⇑
5   A ŚWIEŻAK Dawid
TRAWICKI Daniel
W PAWLEWSKI Sławomir
SOKALSKI Wojciech
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:5) ⇑
7   A TRAWICKI Daniel X SOKALSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y KURPIEL Krzysztof 3:2 (11:5, 10:12, 11:6, 8:11, 11:6) ⇑
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-20 16:00
95. LZS Włosień - LZSTS Zaręba 9:9
1   A TRAWICKI Daniel W OKUNIEWICZ Artur 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:4) ⇑
6   B TRAWICKI Damian
TRAWICKI Daniel
X SUJECKI Piotr
OKUNIEWICZ Artur
3:1 (12:10, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
7   A TRAWICKI Daniel X SZYMAŃSKI Dariusz 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:5) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z ADAMCZUK Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 7:11, 7:11) ⇓
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00
100. LZS Włosień - LZS SKS Raszówka 2 9:9
1   A TRAWICKI Daniel W MARSZAŁEK Krzysztof 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 12:10) ⇑
6   B TRAWICKI Damian
TRAWICKI Daniel
X CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 10:12, 11:7) ⇑
7   A TRAWICKI Daniel X HANKUS Artur 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:5) ⇑
11   A TRAWICKI Daniel Y JADACH Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 12:14, 11:9) ⇑
15   A TRAWICKI Daniel Z CERAZY Józef 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
311 ADAMCZUK Andrzej 1967
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
812 BORYCKA Dawid 1984
1043 BUCHTA Daniel 1980
813 CENTNER Mariusz 2001
719 CERAZY Józef 1970
720 CHOLEWA Marek 1986
136 CIESIELSKI Roch 2004
315 CZARNIECKI Piotr 1983
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
1005 DROZD Michał 1990
216 DRZYZGA Paweł 1987
217 DURAJCZYK Tomasz 1979
1340 GADZIŃSKI Jacek 1988
140 GAWORSKA Natalia 2007
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
492 GIRULSKI Robert 1974
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
486 GROCHAŁA Tomasz 1982
487 GROCHAŁA Wojciech 1982
1819 GROSS Wojciech 1981
1375 GRUDZIEŃ Piotr 1991
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
722 HANKUS Artur 1971
723 JADACH Oskar 2002
724 JADACH Tomasz 1974
144 JARECKA Malwina 2006
805 JAROSIK Michał 1988
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
806 JEDYNAK Tomasz 1987
747 KACZMAREK Mariusz 1973
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1008 KARASIŃSKI Michał 1986
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
468 KOTYL Krzysztof 1990
873 KOWAL Tomasz 1991
208 KOWALCZYK Jakub 2001
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1277 KUC Roman 1983
839 KURPIEL Krzysztof 1960
209 LEŚNIEWSKI Jakub 1997
489 ŁAWNICZAK Jakub 2001
1281 MALISZ Robert 1989
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
1556 MATKOWSKI Jakub 2003
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
385 MIELKO Piotr 1979
1334 MIKULICZ Adam 1980
524 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994
1276 OKRZESIK Krzysztof 1984
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
924 OPYD Oskar 2001
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
790 PIEŚLA Tomasz 1977
727 PILARCZYK Filip 1986
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
225 PORĘBA Sylwester 1972
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
490 PRZYBYLSKI Andrzej 1969
495 PRZYBYŁ Liliana 2006
119 PUDLIS Cezary 1974
528 ROGÓŻ Grzegorz 1983
926 ROJEK Michał 1992
322 ROK Tomasz 1983
792 ROSIAK Jacek 1968
793 ROSIAK Norbert 1999
819 RZEPECKI Mateusz 1999
788 SEJ Szymon 2003
226 SŁOWIK Sławomir 1986
848 SOKALSKI Wojciech 1960
129 STACH Wojciech 1986
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
185 STODOLICA Mikołaj 2004
1278 STODOLICA Mirosław 1973
821 SZPITALNY Tomasz 1986
14 SZUPLAK Marek 1973
1853 SZYMAŃSKI Dariusz 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
754 ŚWIDER Paweł 1994
1061 TOBOREK Wiesław 1957
850 TROJAN Robert 1975
387 WALENCKA Anita 1990
388 WALENCKI Michał 1991
391 WŁODARCZYK Kacper 2001
107 WNĘK Krzysztof 2009
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
1479 ZAJĄC Kacper 2000
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
15 ZAWADZKI Marcin 1973
169 ZAWADZKI Roman 1973
394 ŹRÓDŁO Damian 2000
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979
77 ŻYWORONEK Patryk 2009