LZS Płomień Makowice (M)
Klub: LZS Płomień Makowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica w Makowicach
Sprzęt: Andro Speedball 3S, 2 Thibar
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Studnicki Michał (e-mail m.studnicki@wp.pl, tel. 724 925 318)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2021-10-09 12:30 UKS Orzeł Prusice - LZS Płomień Makowice 10:8🏓 ⇓
2 3W 1/2 2021-10-23 16:00 LZS Płomień Makowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9🏓 ⇔
3 3W 1/3 2021-10-28 19:00 LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9🏓 ⇔
4 3W 1/4 2021-11-06 10:00 UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10🏓 ⇑
5 3W 1/5 2021-11-20 16:00 LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9🏓 ⇔
6 3W 1/6 2021-11-27 16:00 LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1🏓 ⇓
7 3W 1/7 2021-12-02 18:00 LZS Płomień Makowice - MKS Wolavia Wołów 7:10🏓 ⇓
8 3W 1/8 2021-12-11 10:00 LZS Orion Branda Psary - LZS Płomień Makowice 7:10🏓 ⇑
9 3W 1/9 2021-12-21 18:30 LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3🏓 ⇑
10 3W 2/10 2022-01-15 16:00 LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6🏓 ⇑
11 3W 2/11 2022-01-22 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9🏓 ⇔
12 3W 2/12 2022-02-17 19:00 ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8🏓 ⇓
13 3W 2/13 2022-03-01 17:30 LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3🏓 ⇑
14 3W 2/14 2022-03-12 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 10:7🏓 ⇓
15 3W 2/15 2022-03-26 16:00 LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9🏓 ⇔
16 3W 2/16 2022-04-06 18:45 MKS Wolavia Wołów - LZS Płomień Makowice 10:5🏓 ⇓
17 3W 2/17 2022-04-23 10:00 LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Psary 10:3🏓 ⇑
18 3W 2/18 2022-05-14 16:00 KU AZS UE Wrocław II - LZS Płomień Makowice 10:0 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
KR
3
MR
4
MR
5
OK
6
SM
1 (W) UKS Orzeł Prusice   2,5 3,0   0,0 2,5 8
2 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II     0,5 3,5 1,5 3,5 9
3 (D) ULKS Ciechów II   3,0 2,5 1,0 0,5 2,0 9
4 (W) UKS Radunia Tąpadła     2,5 2,5 1,5 3,5 10
5 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 0,0   3,0 3,0 0,0 3,0 9
6 (W) LKS Orzeł Lizawice   1,0 0,0   0,0 0,0 1
7 (D) MKS Wolavia Wołów   2,5 2,0 0,5   2,0 7
8 (W) LZS Orion Branda Psary   3,5 1,5 0,5   4,5 10
9 (D) KU AZS UE Wrocław II   3,5 2,5 1,5   2,5 10
10 (D) UKS Orzeł Prusice   4,5   2,5 0,0 3,0 10
11 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 0,0 4,5   1,5   3,0 9
12 (W) ULKS Ciechów II   2,5   2,5 0,0 3,0 8
13 (D) UKS Radunia Tąpadła 0,0 3,5   3,5   3,0 10
14 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 1,0 3,5 1,5   0,5 0,5 7
15 (D) LKS Orzeł Lizawice 1,0   2,5   2,5 3,0 9
16 (W) MKS Wolavia Wołów 0,0 2,0   1,0   2,0 5
17 (D) LZS Orion Branda Psary 0,0 2,5 2,5 1,5   3,5 10
18 (W) KU AZS UE Wrocław II             0
Razem 2,0 39,0 24,0 25,0 6,5 44,5 141
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KELLER Łukasz 1983 M 10747 11.10.2021 1280
2 KUC Roman 1983 M 10748 11.10.2021 1277
3 MALISZ Rafał 1990 M 10749 11.10.2021 1279
4 MALISZ Robert 1989 M 10750 11.10.2021 1281
5 OKRZESIK Krzysztof 1984 M 10751 11.10.2021 1276
6 STODOLICA Mirosław 1973 M 10752 11.10.2021 1278