III liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-04 10:00 31 ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
1   A BOROWIAK Daniel W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (12:14, 11:13, 11:4, 3:11) 0:1
2   B TRAWICKI Daniel X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C BŁASZKIEWICZ Jacek Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z LEHR Mateusz 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:8) 1:3
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) 1:4
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A BOROWIAK Daniel X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 1:6
8   B TRAWICKI Daniel W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:7
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y BORKOWSKA Dorota 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 12:10) 2:7
10   C BŁASZKIEWICZ Jacek Z LEHR Mateusz 2:3 (6:11, 12:10, 11:8, 6:11, 8:11) 2:8
11   A BOROWIAK Daniel Y BORKOWSKA Dorota 2:3 (8:11, 8:11, 11:3, 11:6, 6:11) 2:9
12   C BŁASZKIEWICZ Jacek W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 2:10
2021-12-02 18:00 32 LZS Płomień Makowice - MKS Wolavia Wołów 7:10
1   A KUC Roman W WALENCKI Michał 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B STODOLICA Mirosław X ŹRÓDŁO Damian 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:6) 1:1
3   C MALISZ Robert Y WŁODARCZYK Kacper 1:3 (11:2, 9:11, 5:11, 10:12) 1:2
4   D MALISZ Rafał Z MIELKO Piotr 3:2 (11:5, 7:11, 8:11, 12:10, 11:8) 2:2
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
3:2 (11:6, 13:15, 11:8, 8:11, 11:6) 3:2
6   B STODOLICA Mirosław
MALISZ Rafał
X WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 10:12, 1:11) 3:3
7   A KUC Roman X ŹRÓDŁO Damian 3:1 (1:11, 11:8, 11:7, 11:1) 4:3
8   B STODOLICA Mirosław W WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) 4:4
9   D MALISZ Rafał Y WŁODARCZYK Kacper 3:2 (5:11, 11:9, 11:9, 3:11, 11:8) 5:4
10   C MALISZ Robert Z MIELKO Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 5:5
11   A KUC Roman Y WŁODARCZYK Kacper 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 6:5
12   C MALISZ Robert W WALENCKI Michał 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 4:11, 7:11) 6:6
13   B STODOLICA Mirosław Z MIELKO Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 12:10) 7:6
14   D MALISZ Rafał X ŹRÓDŁO Damian 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 5:11) 7:7
15   A KUC Roman Z MIELKO Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 7:8
16   D MALISZ Rafał W WALENCKI Michał 0:3 (7:11, 10:12, 11:13) 7:9
17   B STODOLICA Mirosław Y WŁODARCZYK Kacper 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 7:10
2021-12-04 12:30 33 UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Psary 9:9
1   A KAŁWAK Mateusz W KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 1:0
2   B KICIŃSKI Maciej X ŚWIDER Paweł 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 5:11) 1:1
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 1:2
4   D PIÓRKOWSKI Marcin Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 12:10) 2:2
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:2 (11:9, 11:6, 5:11, 10:12, 11:9) 3:2
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 9:11) 3:3
7   A KAŁWAK Mateusz X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:2, 6:11, 11:5, 11:5) 4:3
8   B KICIŃSKI Maciej W KACZMAREK Mariusz 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 4:4
9   D PIÓRKOWSKI Marcin Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 4:5
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:9, 9:11) 4:6
11   A KAŁWAK Mateusz Y MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (8:11, 11:3, 11:5, 11:7) 5:6
12   C PAŁASZEWSKI Marek W KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) 6:6
13   B KICIŃSKI Maciej Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 7:6
14   D PIÓRKOWSKI Marcin X ŚWIDER Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 7:7
15   A KAŁWAK Mateusz Z ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) 7:8
16   D PIÓRKOWSKI Marcin W KACZMAREK Mariusz 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 10:12) 7:9
17   B KICIŃSKI Maciej Y MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:8) 8:9
18   C PAŁASZEWSKI Marek X ŚWIDER Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:7) 9:9
2021-12-04 10:00 34 KU AZS UE Wrocław II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:7
1   A GAWORSKA Zuzanna W PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:8) 1:0
2   B JARECKA Malwina X BUCHTA Daniel 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 2:0
3   C GIRULSKA Julia Y DĘBSKI Jerzy 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 3:0
4   D SOBIESZEK Bogumił Z YAREMENKO Stanislaw 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 3:1
5   A GAWORSKA Zuzanna
JARECKA Malwina
W BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
2:3 (11:4, 11:9, 12:14, 7:11, 7:11) 3:2
6   B GIRULSKA Julia
SOBIESZEK Bogumił
X PRZYBOROWSKI Piotr
YAREMENKO Stanislaw
3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:4) 4:2
7   A GAWORSKA Zuzanna X BUCHTA Daniel 2:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:4, 9:11) 4:3
8   B JARECKA Malwina W PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (13:11, 11:13, 11:3, 12:10) 5:3
9   D SOBIESZEK Bogumił Y DĘBSKI Jerzy 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:6) 6:3
10   C GIRULSKA Julia Z YAREMENKO Stanislaw 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 5:11) 6:4
11   A GAWORSKA Zuzanna Y DĘBSKI Jerzy 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:3) 7:4
12   C GIRULSKA Julia W PRZYBOROWSKI Piotr 1:3 (9:11, 2:11, 11:7, 9:11) 7:5
13   B JARECKA Malwina Z YAREMENKO Stanislaw 1:3 (7:11, 2:11, 11:6, 9:11) 7:6
14   D SOBIESZEK Bogumił X BUCHTA Daniel 2:3 (11:6, 5:11, 11:7, 5:11, 10:12) 7:7
15   A GAWORSKA Zuzanna Z YAREMENKO Stanislaw 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:8) 8:7
16   D SOBIESZEK Bogumił W PRZYBOROWSKI Piotr 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 9:7
17   B JARECKA Malwina Y DĘBSKI Jerzy 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:7) 10:7
2021-12-03 19:00 35 UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10
1   A FORTUNKO Tomasz W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 1:0
2   B DROZD Michał X SZPITALNY Tomasz 2:3 (11:5, 11:8, 1:11, 6:11, 9:11) 1:1
3   C BARTCZYSZYN Paweł Y BORYCKA Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D KARASIŃSKI Michał Z CENTNER Mariusz 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 1:3
5   A DROZD Michał
KARASIŃSKI Michał
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 3:11) 1:4
6   B BARTCZYSZYN Paweł
FORTUNKO Tomasz
X BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 7:11) 1:5
7   A FORTUNKO Tomasz X SZPITALNY Tomasz 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:6) 2:5
8   B DROZD Michał W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 3:11) 2:6
9   D KARASIŃSKI Michał Y BORYCKA Dawid 1:3 (3:11, 7:11, 11:9, 6:11) 2:7
10   C BARTCZYSZYN Paweł Z CENTNER Mariusz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 2:8
11   A FORTUNKO Tomasz Y BORYCKA Dawid 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:8) 3:8
12   C BARTCZYSZYN Paweł W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:6, 14:16, 9:11) 3:9
13   B DROZD Michał Z CENTNER Mariusz 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18