Numer zawodnika: | 149 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2005 |
Przynależność klubowa: | KU AZS UE Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 42675 |
Numer licencji okres.: | 1186 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. KS Ajde Oleśnica - KU AZS UE Wrocław 3 6:10 |
|||||||
1 | A | SZCZEPANIAK Adrian | W | SOBIESZEK Bogumił | 0:3 (8:11, 8:11, 17:19) | ||
5 | A |
SZCZEPANIAK Adrian URBANOWICZ Paweł |
W |
HEINKE Tymoteusz SOBIESZEK Bogumił |
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | PYTKO Bartosz | W | SOBIESZEK Bogumił | 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11) | ||
12 | C | URBANOWICZ Paweł | W | SOBIESZEK Bogumił | 1:3 (5:11, 11:6, 20:22, 8:11) | ||
16 | D | JANKOWSKI Mariusz | W | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (11:5, 5:11, 7:11, 11:8, 5:11) | ||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 17. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 2 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | RAKOWSKI Tomasz | W | SOBIESZEK Bogumił | 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) | |
6 | 2 | C |
ŁOWIECKI Przemysław SOLIŁO Dominik |
W |
SOBIESZEK Bogumił CIESIELSKI Arkadiusz |
0:3 (3:11, 7:11, 4:11) | |
10 | 2 | D | ŁOWIECKI Przemysław | W | SOBIESZEK Bogumił | 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 12:30 32. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2 7:3 |
|||||||
3 | 1 | B | KRZYWNIAK Jakub | Y | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 10:12, 5:11) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
SOBIESZEK Bogumił KOZERSKI Michał |
3:1 (5:11, 11:7, 11:3, 11:5) | |
7 | 1 | A | GADZIŃSKI Jacek | Y | SOBIESZEK Bogumił | 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 ⇨ 2023-11-18 15:00 25. KU AZS UE Wrocław 2 - ZKS Zielona Góra 3 0:10 |
|||||||
1 | 1 | A | SOBIESZEK Bogumił | X | MICHNO Krzysztof | 0:3 (6:11, 3:11, 2:11) | |
6 | 2 | C |
MALARZ Dawid SOBIESZEK Bogumił |
W |
GRUDZIEŃ Piotr SAIDOV Hasan |
0:3 (5:11, 4:11, 6:11) | |
7 | 1 | A | SOBIESZEK Bogumił | Y | NADOLNY Jakub | 1:3 (11:5, 5:11, 3:11, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 47. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 2 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | JANUS Józef | Z | SOBIESZEK Bogumił | 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:7, 18:16) | |
8 | 2 | C | WALENCKI Michał | Z | SOBIESZEK Bogumił | 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:9) | |
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 17:00 45. KU AZS UE Wrocław 4 - LZS Sady Wierzchowice 10:2 |
|||||||
4 | D | SOBIESZEK Bogumił | Z | JAWORSKI Arkadiusz | 3:0 (11:3, 13:11, 11:8) | ||
6 | B |
FLIS Antoni SOBIESZEK Bogumił |
X |
TREMBECKI Jan KOŁODZIEJ Adam |
3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:9) | ||
9 | D | SOBIESZEK Bogumił | Y | TREMBECKI Jan | 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) | ||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 77. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 2 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | JADACH Oskar | Y | SOBIESZEK Bogumił | 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:8) | |
5 | 1 | A |
CHOLEWA Marek JADACH Oskar |
X |
MALARZ Dawid SOBIESZEK Bogumił |
3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:8) | |
7 | 1 | A | CHOLEWA Marek | Y | SOBIESZEK Bogumił | 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 5:11) | |
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15 72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10 |
|||||||
3 | C | MUŁA Mateusz | Y | SOBIESZEK Bogumił | 0:3 (6:11, 9:11, 13:15) | ||
5 | A |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
W |
SOBIESZEK Bogumił GIRULSKI Robert |
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
9 | D | ŻMUD Tobiasz | Y | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (9:11, 8:11, 14:12, 12:10, 10:12) | ||
11 | A | DZIAMIDCHYK Valiantsin | Y | SOBIESZEK Bogumił | 2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 10:12, 6:11) | ||
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-09 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00 109. KU AZS UE Wrocław 2 - LZS SKS Raszówka 4:6 |
|||||||
3 | 1 | B | SOBIESZEK Bogumił | Y | CHOLEWA Marek | 3:1 (5:11, 15:13, 13:11, 11:9) | |
9 | 1 | B | SOBIESZEK Bogumił | X | JADACH Oskar | 2:3 (9:11, 12:10, 12:10, 7:11, 6:11) | |
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 74. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Odra Entire M Głoska 2 10:0 |
|||||||
4 | D | SOBIESZEK Bogumił | Z | KUCHARSKI Franciszek | 3:1 (10:12, 11:4, 11:9, 11:5) | ||
6 | B |
SOBIESZEK Bogumił ZYNA Julia |
X |
PROŚNIEWSKI Adam DZIADOSZ Patryk |
3:0 (11:4, 11:6, 12:10) | ||
9 | D | SOBIESZEK Bogumił | Y | PROŚNIEWSKI Adam | 3:0 (14:12, 11:6, 11:6) | ||
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00 ⇨ 2024-04-23 17:15 78. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:0 |
|||||||
2 | B | SOBIESZEK Bogumił | X | KOWALSKI Rafał | 3:1 (14:16, 12:10, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
MICHALAK Rafał SOBIESZEK Bogumił |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:8) | ||
8 | B | SOBIESZEK Bogumił | W | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 3:1 (14:12, 9:11, 11:9, 11:4) |