Zbigniew Sobków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: TKS Granit Strzelin
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 14:00
5. TKS Granit Strzelin - UKSTS Makima Kiełczów 2:8
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (10:12, 12:14, 8:11) ⇓
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X NIEDŹWIEDZKI Wojciech
SKORUPSKI Dominik
2:3 (6:11, 11:8, 2:11, 11:8, 8:11) ⇓
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y SKORUPSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
12. LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y SOBKÓW Zbigniew 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) ⇑
6 2 C JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
0:3 (10:12, 4:11, 11:13) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (12:10, 4:11, 12:10, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y SOBKÓW Zbigniew 2:3 (7:11, 11:8, 12:10, 6:11, 8:11) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
7 1 A MICHALAK Rafał Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:30
30. TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X ŻYWORONEK Patryk 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:3, 6:11) ⇓
6 2 C PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W NADOLNY Jakub
KOPER Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y SISANOVAS Ignas 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-01 19:00
38. ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:4) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:13) ⇑
10 2 D KOTYL Krzysztof W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00 ⇨ 2021-12-08 18:00
46. TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek I 2:8
2 2 C SOBKÓW Zbigniew W LISIECKI Paweł 3:1 (13:15, 11:9, 11:7, 12:10) ⇑
6 2 C PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
8 2 C SOBKÓW Zbigniew Z KRZYWNIAK Jakub 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00
57. TKS Granit Strzelin - LZS TS Zaręba 6:4
2 2 C SOBKÓW Zbigniew W CZARNIECKI Roman 2:3 (11:4, 5:11, 3:11, 11:5, 9:11) ⇓
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:4) ⇑
8 2 C SOBKÓW Zbigniew Z ADAMCZUK Łukasz 3:2 (13:15, 11:4, 11:9, 8:11, 13:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-19 18:00
69. TKS Granit Strzelin - LZS SKS Raszówka 1:9
3 1 B SOBKÓW Zbigniew Y NOWACKA Dorota 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) ⇓
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇓
9 1 B SOBKÓW Zbigniew X GOLIŃSKI Leszek 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 18:00
76. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - TKS Granit Strzelin 9:1
2 2 C ZAJĄC Kacper W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇓
6 2 C WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
10 2 D KOWNACKI Rafał W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2022-02-02 18:00
54. TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X NUCHCHART Sitisak 0:3 (5:11, 3:11, 1:11) ⇓
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-23 18:00
83. TKS Granit Strzelin - STS Słubice 5:5
2 2 C SOBKÓW Zbigniew W ZAWADZKI Konrad 3:1 (11:8, 14:12, 10:12, 11:7) ⇑
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X DONIGIEWICZ Ireneusz
ZAWADZKI Konrad
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) ⇓
8 2 C SOBKÓW Zbigniew Z ROGOWSKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
90. KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3
2 2 C BOBEK Daniel W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
6 2 C JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 10:12) ⇑
10 2 D JOKIEL Daniel W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-21 18:30
113. TKS Granit Strzelin - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X FURMAN Paweł 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 4:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
W KOTYL Krzysztof
TRAWICKI Daniel
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) ⇑
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y FURMAN Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-24 18:00
110. TKS Granit Strzelin - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3:7
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X KOWNACKI Rafał 1:3 (9:11, 12:14, 11:8, 2:11) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇓
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y WNĘK Stanisław 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
116. KTS Wolbromek II - TKS Granit Strzelin 7:3
2 2 C KORUS Marcin W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:7) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
10 2 D KORZYBSKI Adrian W SOBKÓW Zbigniew 3:0 (11:9, 16:14, 13:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 18:00
119. TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X SOBIESZEK Bogumił 3:1 (11:9, 13:11, 5:11, 11:7) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇓
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y MICHALAK Rafał 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-13 18:00
125. LZS TS Zaręba - TKS Granit Strzelin 5:5
3 1 B TRAWICKI Damian Y SOBKÓW Zbigniew 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (10:12, 10:12, 11:4, 6:11) ⇑
7 1 A CZARNIECKI Roman Y SOBKÓW Zbigniew 3:2 (9:11, 11:4, 5:11, 11:7, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
133. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 3:7
3 1 B SOBKÓW Zbigniew Y ŻUBEREK Jakub 3:1 (12:10, 9:11, 11:1, 11:6) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
1:3 (12:14, 8:11, 11:3, 6:11) ⇓