Arkadiusz Bochowicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
2. ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W MICHALAK Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (8:11, 1:11, 9:11) ⇓
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z ŻYGADŁO Franciszek 2:3 (10:12, 11:3, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
9. ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
4 2 D MICHNO Krzysztof Z BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:1 (12:14, 11:5, 11:4, 11:6) ⇓
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00
24. ULKS Ciechów - KTS Wolbromek I 4:6
3 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
9 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz X KRZYWNIAK Jakub 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
31. LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0
2 2 C GŁAZOWSKI Kacper W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) ⇓
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:2, 11:2, 11:6) ⇓
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00 ⇨ 2021-11-28 15:00
15. ULKS Ciechów - LZS TS Zaręba 7:3
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W CZARNIECKI Roman 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) ⇑
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇑
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z JAŹWIEC Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-01 19:00
38. ULKS Ciechów - TKS Granit Strzelin 8:2
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W SOBKÓW Zbigniew 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:4) ⇑
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:13) ⇓
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z BORSZOWSKI Paweł 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 15:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
45. LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 5:5
2 2 C NOWACKA Dorota W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 11:9, 11:8) ⇓
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇓
10 2 D GOLIŃSKI Leszek W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (11:6, 13:11, 11:13, 10:12, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2021-12-21 17:00
59. STS Słubice - ULKS Ciechów 2:8
2 2 C ZAWADZKI Konrad W BOCHOWICZ Arkadiusz 2:3 (14:12, 8:11, 7:11, 13:11, 9:11) ⇑
6 2 C SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KUROWSKI Mariusz
3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 11:2) ⇓
10 2 D ROGOWSKI Mirosław W BOCHOWICZ Arkadiusz 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 13:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00 ⇨ 2021-12-22 19:00
52. ULKS Ciechów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
X PRZYBOROWSKI Piotr
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
66. ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
1 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz X ŻELENGOWSKI Radosław 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 9:11) ⇓
7 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 13:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-24 19:30
80. ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5
4 2 D BOCHOWICZ Arkadiusz Z KLIMEK Piotr 0:3 (10:12, 6:11, 2:11) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇓
10 2 D BOCHOWICZ Arkadiusz W ŻUBEREK Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00
117. LZS TS Zaręba - ULKS Ciechów 3:7
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:2 (11:2, 12:10, 5:11, 12:14, 11:6) ⇓
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇓
9 1 B TRAWICKI Damian X BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 14:00
121. ULKS Ciechów - STS Słubice 1:9
3 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz Y LUBIN Krzysztof 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) ⇓
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Andrzej
W LUBIN Krzysztof
ZAWADZKI Konrad
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
9 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz X ZAWADZKI Konrad 2:3 (2:11, 7:11, 12:10, 12:10, 9:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 15:00
124. KTS Wolbromek II - ULKS Ciechów 3:7
1 1 A KORUS Marcin X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:7) ⇓
5 1 A PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 9:11) ⇑
9 1 B ZDANOWSKI Paweł X BOCHOWICZ Arkadiusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
3 1 B STACH Wojciech Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (15:13, 11:13, 11:5, 11:6) ⇓
5 1 A MICHALAK Rafał
SOBIESZEK Bogumił
X BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇑
7 1 A MICHALAK Rafał Y BOCHOWICZ Arkadiusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:5) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
132. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Ciechów 8:2
1 1 A WNĘK Stanisław X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
6 2 C ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
W BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
0:3 (3:11, 7:11, 5:11) ⇑
9 1 B ZAJĄC Kacper X BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) ⇓