II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 17:00 64 LZS TS Zaręba - KTS Wolbromek II 4:6
1 1 A CZARNIECKI Piotr X GRUSZKA Damian 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 0:1
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W KORUS Marcin 3:2 (10:12, 9:11, 14:12, 11:9, 11:7) 1:1
3 1 B CZARNIECKI Roman Y PORĘBA Sylwester 1:3 (5:11, 2:11, 13:11, 10:12) 1:2
4 2 D ADAMCZUK Łukasz Z KORZYBSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:1, 11:6) 2:2
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 12:10, 11:2) 3:2
6 2 C CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
W KORUS Marcin
KORZYBSKI Adrian
0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 3:3
7 1 A CZARNIECKI Piotr Y PORĘBA Sylwester 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 9:11) 3:4
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z KORZYBSKI Adrian 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 4:4
9 1 B CZARNIECKI Roman X GRUSZKA Damian 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 4:5
10 2 D ADAMCZUK Łukasz W KORUS Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 4:6
2022-01-15 17:00 65 ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A SISANOVAS Ignas X ROGÓŻ Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2 2 C MICHNO Krzysztof W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 2:3 (11:6, 11:9, 5:11, 9:11, 8:11) 1:1
3 1 B ŻYWORONEK Patryk Y MOCZKO Mateusz 3:1 (13:11, 6:11, 11:3, 11:5) 2:1
4 2 D NADOLNY Jakub Z STODOLICA Mikołaj 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 2:2
5 1 A NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
X STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 3:2
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 4:2
7 1 A SISANOVAS Ignas Y MOCZKO Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:4) 5:2
8 2 C MICHNO Krzysztof Z STODOLICA Mikołaj 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:9) 6:2
9 1 B ŻYWORONEK Patryk X ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:7, 12:14, 11:9, 5:11, 13:15) 6:3
10 2 D NADOLNY Jakub W NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1:3 (9:11, 4:11, 11:3, 9:11) 6:4
2022-01-15 14:00 66 ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
1 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz X ŻELENGOWSKI Radosław 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 11:8) 1:0
2 2 C FURMAN Andrzej W JOKIEL Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 1:1
3 1 B FURMAN Paweł Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 13:11, 11:8, 10:12, 10:12) 1:2
4 2 D KOTYL Krzysztof Z BOBEK Daniel 2:3 (11:9, 11:7, 4:11, 2:11, 3:11) 1:3
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 9:11) 1:4
6 2 C FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
W JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) 2:4
7 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (10:12, 13:11, 7:11, 11:9, 6:11) 2:5
8 2 C FURMAN Andrzej Z BOBEK Daniel 3:2 (8:11, 10:12, 11:4, 11:9, 11:5) 3:5
9 1 B FURMAN Paweł X ŻELENGOWSKI Radosław 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 4:5
10 2 D KOTYL Krzysztof W JOKIEL Daniel 0:3 (5:11, 2:11, 1:11) 4:6
2022-02-13 16:00 67 KTS Wolbromek I - STS Słubice 10:0
1 1 A KRZYWNIAK Jakub X SZUPLAK Marek 3:1 (12:14, 11:7, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W MARCINIAK Mieczysław 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) 2:0
3 1 B CZAJA Cezary Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (12:10, 11:5, 11:4) 3:0
4 2 D LISIECKI Paweł Z ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 4:0
5 1 A CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:5) 5:0
6 2 C KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
W ŁOWIECKI Przemysław
MARCINIAK Mieczysław
3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 6:0
7 1 A KRZYWNIAK Jakub Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 7:0
8 2 C DURAJCZYK Tomasz Z ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:6, 11:13, 11:4, 11:3) 8:0
9 1 B CZAJA Cezary X SZUPLAK Marek 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 9:0
10 2 D LISIECKI Paweł W MARCINIAK Mieczysław 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 10:0
2021-11-13 10:00 68 LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X WNĘK Stanisław 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 1:0
2 2 C GRZĘBKA Mikołaj W KOWNACKI Rafał 3:2 (9:11, 14:16, 11:6, 12:10, 11:7) 2:0
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 3:0
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z MARCHEWSKI Wincenty 3:1 (11:2, 8:11, 11:8, 11:7) 4:0
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X MARCHEWSKI Wincenty
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 5:0
6 2 C NUCHCHART Sitisak
STANIOWSKI Dawid
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:8) 6:0
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 7:0
8 2 C GRZĘBKA Mikołaj Z MARCHEWSKI Wincenty 3:2 (11:8, 12:14, 5:11, 12:10, 11:9) 8:0
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X WNĘK Stanisław 3:2 (8:11, 11:5, 13:11, 4:11, 11:8) 9:0
10 2 D STANIOWSKI Dawid W KOWNACKI Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:1
2022-01-19 18:00 69 TKS Granit Strzelin - LZS SKS Raszówka 1:9
1 1 A WNĘK Krzysztof X GOLIŃSKI Leszek 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C PUDLIS Cezary W JADACH Oskar 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 12:10, 11:13) 1:1
3 1 B SOBKÓW Zbigniew Y NOWACKA Dorota 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 1:2
4 2 D BORSZOWSKI Paweł Z CHOLEWA Marek 1:3 (5:11, 4:11, 14:12, 7:11) 1:3
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 1:4
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 1:5
7 1 A WNĘK Krzysztof Y NOWACKA Dorota 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 1:6
8 2 C PUDLIS Cezary Z CHOLEWA Marek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 1:7
9 1 B SOBKÓW Zbigniew X GOLIŃSKI Leszek 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 1:8
10 2 D BORSZOWSKI Paweł W JADACH Oskar 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 12:10, 6:11) 1:9
2022-01-17 17:00 70 KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
1 1 A GIRULSKI Robert X KLIMEK Piotr 2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) 0:1
2 2 C MICHALAK Rafał W JAROSIK Michał 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 1:1
3 1 B STACH Wojciech Y ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:5) 2:1
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) 3:1
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:8) 4:1
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 5:1
7 1 A GIRULSKI Robert Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:1
8 2 C MICHALAK Rafał Z JEDYNAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 7:1
9 1 B STACH Wojciech X KLIMEK Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 7:11) 7:2
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W JAROSIK Michał 3:1 (11:3, 11:2, 10:12, 11:3) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14