Dawid Staniowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-22 18:00
4. LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
9 1 B STANIOWSKI Dawid X ŻUBEREK Jakub 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:30
12. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - LKS Odra Głoska III 1:10
1   A MRUK Jan W STANIOWSKI Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
W JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Dawid
1:3 (2:11, 11:6, 9:11, 10:12) ⇑
8   B BOGUSZ Michał W STANIOWSKI Dawid 1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 8:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
18. KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10
1   A BARTOSZKO Natalia W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 7:11) ⇑
5   A BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
W STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 4:11) ⇑
8   B BARTOSZKO Nicol W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11) ⇑
12   C GĄDEK Szymon W STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
1   A STANIOWSKI Dawid W KITA Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 7:11) ⇓
5   A STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
W BRONOWICKI Krzysztof
ŻYŁA Kazimierz
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
7   A STANIOWSKI Dawid X ŻYŁA Kazimierz 3:0 (11:1, 11:6, 11:8) ⇑
11   A STANIOWSKI Dawid Y HRYCAK Zbigniew 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
68. LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z MARCHEWSKI Wincenty 3:1 (11:2, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
6 2 C NUCHCHART Sitisak
STANIOWSKI Dawid
W WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
10 2 D STANIOWSKI Dawid W KOWNACKI Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
29. MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Dawid
3:2 (11:6, 11:13, 11:9, 10:12, 14:12) ⇓
9   D PIOTROWSKI Lucjan Y STANIOWSKI Dawid 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) ⇑
11   A PROŚNIEWSKI Adam Y STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 19:00
34. LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
1   A STANIOWSKI Dawid W ANTMAN Grzegorz 3:0 (11:7, 11:8, 17:15) ⇑
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W DOLATA Paweł
ANTMAN Grzegorz
3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:8) ⇑
7   A STANIOWSKI Dawid X LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) ⇑
11   A STANIOWSKI Dawid Y DOLATA Paweł 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:7) ⇑
15   A STANIOWSKI Dawid Z BAJOR Patryk 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 12:14) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W STANIOWSKI Dawid 1:3 (11:4, 4:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇑
8   B SMOLAREK Lena W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 13:11, 11:13, 8:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00
44. LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
1   A STANIOWSKI Dawid W SOLSKI Tomasz 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:7) ⇑
7   A STANIOWSKI Dawid X PRZYGODA Michał 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
11   A STANIOWSKI Dawid Y WATEHA Robert 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:5) ⇑
15   A STANIOWSKI Dawid Z MUSZKIETA Tomasz 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 10:12, 13:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
51. WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10
4   D LEMAŃSKI Bogdan Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 6:11, 12:14) ⇑
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
10   C KOPACZYŃSKA Jolanta Z STANIOWSKI Dawid 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
58. LKS Odra Głoska III - UKS Lider Milicz II 0:10 walkower
4   D STANIOWSKI Dawid Z ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) -
6   B STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
X DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
3:0 (11:7, 11:8, 12:10) -
9   D STANIOWSKI Dawid Y KAJDA Patryk 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) -
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
65. ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W STANIOWSKI Dawid 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
8   B ANTOSIK Ireneusz W STANIOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 10:12, 12:14) ⇑
12   C MĘKARSKI Bartosz W STANIOWSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
16   D PYTKOWSKI Paweł W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 10:12, 11:6, 8:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
67. WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10
4   D TWOREK Mirosław Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 12:14) ⇑
6   B WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (3:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
10   C WIERZBICKI Michał Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
72. LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
4   D STANIOWSKI Dawid Z BAZYLEWSKA Zuzanna 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:6, 9:11) ⇓
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:8) ⇑
9   D STANIOWSKI Dawid Y PUŁECKA Gabriela 3:1 (14:12, 11:5, 11:13, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-25 17:30
74. LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2
4   D STANIOWSKI Dawid Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W BARTOSZKO Natalia
FLIS Antoni
3:2 (11:4, 8:11, 21:19, 9:11, 11:7) ⇑
9   D STANIOWSKI Dawid Y FLIS Antoni 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 13:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
77. LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4
1   A STANIOWSKI Dawid W HACZKIEWICZ Łukasz 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 11:5, 11:8) ⇑
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X MĘKARSKI Bartosz
OGRODOWCZYK Paweł
3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) ⇑
7   A STANIOWSKI Dawid X ANTOSIK Ireneusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
11   A STANIOWSKI Dawid Y MĘKARSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 09:00
81. MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
1   A MUSZKIETA Tomasz W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 5:11) ⇑
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 11:13) ⇑
8   B WATEHA Robert W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 6:11) ⇑
12   C PRZYGODA Michał W STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) ⇑