Zbigniew Hrycak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
4. UKS Orzeł Prusice II - UKS Lider Milicz II 10:8
3   C HRYCAK Zbigniew Y DZIUBA Kamil 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 10:12) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
X WALEŃSKI Michał
ŻMIJEWSKI Cezary
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
10   C HRYCAK Zbigniew Z SKIBA Marcel 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
12   C HRYCAK Zbigniew W WALEŃSKI Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
18   C HRYCAK Zbigniew X ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
3   C OSTOJA-SOLECKI Jakub Y HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:6) ⇓
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
9   D STANIOWSKI Stanisław Y HRYCAK Zbigniew 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) ⇑
11   A STANIOWSKI Dawid Y HRYCAK Zbigniew 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:00
30. UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
1   A HRYCAK Zbigniew W BARTOSZKO Natalia 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) ⇑
7   A HRYCAK Zbigniew X ZAJĄC Hanna 2:3 (11:9, 2:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
11   A HRYCAK Zbigniew Y GROCHOLSKI Miłosz 3:2 (11:9, 7:11, 5:11, 12:10, 11:8) ⇑
15   A HRYCAK Zbigniew Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:30
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
1   A MRUK Jan W HRYCAK Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 8:11, 15:17) ⇑
8   B RAKOCZY Jacek W HRYCAK Zbigniew 2:3 (11:5, 11:4, 11:13, 9:11, 9:11) ⇑
12   C BOGUSZ Michał W HRYCAK Zbigniew 1:3 (1:11, 5:11, 11:9, 6:11) ⇑
16   D ZAWADA Wojciech W HRYCAK Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
42. MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
1   A STASZCZYK Jakub W HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:2, 11:9, 7:11, 11:7) ⇓
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:2 (13:11, 5:11, 16:18, 11:4, 13:11) ⇓
8   B WOJTYŁA Maja W HRYCAK Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
12   C PIOTROWSKI Lucjan W HRYCAK Zbigniew 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) ⇑
16   D WILK Anatol W HRYCAK Zbigniew 0:3 (4:11, 7:11, 1:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
47. UKS Orzeł Prusice II - KS AZS AWF Wrocław 5:10
4   D HRYCAK Zbigniew Z BAJOR Patryk 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X LENCKI Bogdan
WESOŁOWSKI Łukasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
9   D HRYCAK Zbigniew Y LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇑
14   D HRYCAK Zbigniew X WESOŁOWSKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:2) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
49. MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4
4   D CHRĄCHOL Marika Z HRYCAK Zbigniew 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:6) ⇓
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
10   C SMOLAREK Lena Z HRYCAK Zbigniew 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B PUŁECKA Gabriela Z HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:3, 12:10, 9:11, 11:9) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
56. UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10
1   A HRYCAK Zbigniew W SOLSKI Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X MICHNIACKI Franciszek
PRZYGODA Michał
2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 16:18) ⇓
7   A HRYCAK Zbigniew X PRZYGODA Michał 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) ⇑
11   A HRYCAK Zbigniew Y MICHNIACKI Franciszek 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:3) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
63. WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A KAMIŃSKI Andrzej W HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B LEMAŃSKI Bogdan W HRYCAK Zbigniew 3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
12   C KOPACZYŃSKA Jolanta W HRYCAK Zbigniew 2:3 (5:11, 5:11, 11:1, 11:5, 12:14) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
59. UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10
2   B LISIEWICZ Teodor X HRYCAK Zbigniew 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) ⇑
6   B BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
X HRYCAK Zbigniew
KICIŃSKI Maciej
3:1 (14:12, 7:11, 13:11, 11:7) ⇓
7   A DROZD Michał X HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-02 18:00
87. UKS Orzeł Prusice II - WZSN Start Wrocław 8:10
4   D HRYCAK Zbigniew Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W KAZIENKO Janina
KOPACZYŃSKA Jolanta
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
9   D HRYCAK Zbigniew Y KOPACZYŃSKA Jolanta 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
14   D HRYCAK Zbigniew X WRZASK Zbigniew 3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 8:11, 11:6) ⇑
16   D HRYCAK Zbigniew W KAZIENKO Janina 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
88. UKS Lider Milicz II - UKS Orzeł Prusice II 7:10
1   A MISIAK Krystian W HRYCAK Zbigniew 2:3 (2:11, 2:11, 11:7, 11:9, 8:11) ⇑
5   A ŁOCHOWSKA Otylia
MISIAK Krystian
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B ŁOCHOWSKA Otylia W HRYCAK Zbigniew 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
12   C ŻMIJEWSKI Cezary W HRYCAK Zbigniew 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:7, 7:11) ⇑
16   D DZIUBA Kamil W HRYCAK Zbigniew 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 8:11, 11:6) ⇓
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
93. UKS Orzeł Prusice II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5
1   A HRYCAK Zbigniew W MRUK Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W MRUK Jan
ZAWADA Wojciech
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
7   A HRYCAK Zbigniew X ZAWADA Wojciech 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
11   A HRYCAK Zbigniew Y ZACHARA Antoni 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇑
15   A HRYCAK Zbigniew Z BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
95. UKS Orzeł Prusice II - MKS Wolavia Wołów III 5:10
4   D HRYCAK Zbigniew Z WOJTYŁA Maja 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X KACZAN Alicja
WOJTYŁA Maja
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
9   D HRYCAK Zbigniew Y KACZAN Alicja 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
14   D HRYCAK Zbigniew X KALISZ Karol 2:3 (11:6, 4:11, 7:11, 12:10, 8:11) ⇓