Numer zawodnika: | 498 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1970 |
Przynależność klubowa: | UKS Orzeł Prusice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 6620 |
Numer licencji okres.: | 2849 |
Data wydania: | 26.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 7. WKSN Świt Wrocław 3 - UKS Orzeł Prusice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | BRYNDZIA Tomasz | X | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
KARASIUK Mirosław BRYNDZIA Tomasz |
W |
BRONOWICKI Krzysztof HRYCAK Zbigniew |
1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 6:11) | ||
7 | A | KARASIUK Mirosław | X | HRYCAK Zbigniew | 3:2 (11:13, 13:11, 8:11, 11:9, 11:5) | ||
14 | D | DRELICHOWSKI Ivan | X | HRYCAK Zbigniew | 1:3 (10:12, 11:5, 8:11, 9:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 17. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
4 | D | GNITECKI Szymon | Z | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
W |
HRYCAK Zbigniew REDER Maksym |
3:2 (12:10, 6:11, 11:9, 3:11, 13:11) | ||
10 | C | ROGACKA Wiktoria | Z | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
13 | B | GRUDA Filip | Z | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-11-11 10:00 23. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
4 | D | BOGUSZ Krzysztof | Z | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) | ||
6 | B |
KŁUSEK Jacek ZYGMAŃSKI Hubert |
X |
HRYCAK Zbigniew KITA Tomasz |
1:3 (6:11, 11:13, 11:8, 7:11) | ||
10 | C | KŁUSEK Jacek | Z | HRYCAK Zbigniew | 2:3 (11:6, 6:11, 10:12, 11:8, 10:12) | ||
13 | B | ZYGMAŃSKI Hubert | Z | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 34. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - UKS Orzeł Prusice 10:2 |
|||||||
3 | C | DĘBSKI Jerzy | Y | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) | ||
5 | A |
BUCHTA Daniel BORKOWSKA Dorota |
W |
HRYCAK Zbigniew KAŁWAK Mateusz |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
9 | D | KŁUDKOWSKI Bartosz | Y | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) | ||
11 | A | BORKOWSKA Dorota | Y | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00 33. UKS Lider Milicz - UKS Orzeł Prusice 2 0:10 |
|||||||
2 | B | PAWŁOWSKA Zofia | X | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) | ||
6 | B |
KALAT Anastazja PAWŁOWSKA Zofia |
X |
HRYCAK Zbigniew KITA Tomasz |
1:3 (11:5, 7:11, 11:13, 5:11) | ||
7 | A | KALAT Anastazja | X | HRYCAK Zbigniew | 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 38. UKS Orzeł Prusice 2 - MGLKS Odra Oława 2 10:2 |
|||||||
2 | B | HRYCAK Zbigniew | X | MAŁEK Adrianna | 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 43. UKS Orzeł Prusice 2 - KS AZS AWF Wrocław 2 5:10 |
|||||||
3 | C | HRYCAK Zbigniew | Y | DOLATA Paweł | 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 12:14) | ||
10 | C | HRYCAK Zbigniew | Z | DOLINSKA Ievgeniia | 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 4:11) | ||
12 | C | HRYCAK Zbigniew | W | ZALESKI Tomasz | 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 4:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 48. ULKS ŻOK Żmigród 2 - UKS Orzeł Prusice 2 10:3 |
|||||||
3 | C | BERUS Bartosz | Y | HRYCAK Zbigniew | 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 7:11) | ||
6 | B |
PERNAK Marcin GŁOWACZ Łukasz |
X |
HRYCAK Zbigniew KARYŚ Krzysztof |
3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:5) | ||
9 | D | GŁOWACZ Łukasz | Y | HRYCAK Zbigniew | 2:3 (11:6, 5:11, 11:9, 7:11, 7:11) | ||
11 | A | GORDZICZ Damian | Y | HRYCAK Zbigniew | 3:2 (11:9, 2:11, 8:11, 11:7, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 63. UKS Orzeł Prusice - LKS Odra Entire M Głoska 2 1:10 |
|||||||
2 | B | HRYCAK Zbigniew | X | KUCHARSKI Franciszek | 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
HRYCAK Zbigniew CZUB Zdzisław |
W |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 6:11) | ||
8 | B | HRYCAK Zbigniew | W | KOTYL Wojciech | 0:3 (5:11, 2:11, 7:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-09 18:00 91. UKS Orzeł Prusice - ULKS ŻOK Żmigród 9:9 |
|||||||
3 | C | HRYCAK Zbigniew | Y | MĄDRY Marek | 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
HRYCAK Zbigniew REDER Maksym |
W |
SOBKOWIAK Tomasz CHORZĘPA Paweł |
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) | ||
10 | C | HRYCAK Zbigniew | Z | SOBKOWIAK Tomasz | 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) | ||
12 | C | HRYCAK Zbigniew | W | CHORZĘPA Paweł | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
18 | C | HRYCAK Zbigniew | X | GORDZICZ Damian | 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 12:10) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-17 17:45 97. LZS Orion Branda Szewce 3 - UKS Orzeł Prusice 10:4 |
|||||||
2 | B | STEPUCH Dominik | X | HRYCAK Zbigniew | 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:9) | ||
5 | A |
STEPUCH Dominik WĄSICKI Jakub |
W |
HRYCAK Zbigniew CZUB Zdzisław |
3:0 (11:3, 11:6, 11:4) | ||
7 | A | WĄSICKI Jakub | X | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) | ||
14 | D | ZARAZA Krzysztof | X | HRYCAK Zbigniew | 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) |