Tomasz Sobkowiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: LZS Trzebnica
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:30
4. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Trzebnica 10:4
3   C CWENAR Robert Y SOBKOWIAK Tomasz 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
6   B PARSZEWSKI Paweł
RAKOCZY Daniel
X CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:8) ⇓
9   D KOPACZYŃSKI Maciej Y SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:6, 11:8, 10:12) ⇑
11   A PARSZEWSKI Paweł Y SOBKOWIAK Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00 ⇨ 2021-10-19 18:00
9. LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica I 10:3
4   D SOBKOWIAK Tomasz Z RUSEK Grzegorz 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:6) ⇑
6   B KACA Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X JANKOWSKI Mariusz
PYTKO Bartosz
3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
9   D SOBKOWIAK Tomasz Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 9:11, 6:11) ⇓
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-02 18:00
12. LZS Trzebnica II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:6
4   D SOBKOWIAK Tomasz Z WITIAK Bogdan 3:1 (11:6, 7:11, 11:2, 11:2) ⇑
5   A BIAŁEK Marek
SOBKOWIAK Tomasz
W ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
9   D SOBKOWIAK Tomasz Y JEŻ Władysław 3:1 (9:11, 11:6, 11:2, 11:7) ⇑
14   D SOBKOWIAK Tomasz X SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:6, 4:11, 11:8, 11:13, 11:8) ⇑
16   D SOBKOWIAK Tomasz W ŁOPATECKI Damian 3:2 (7:11, 11:8, 3:11, 11:7, 11:6) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
20. LKS Odra Głoska II - LZS Trzebnica II 9:9
1   A JANKOWIAK Piotr W SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) ⇑
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 12:14) ⇑
8   B SKRZESZEWSKI Adrian W SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 7:11) ⇑
12   C RYCZAN Tadeusz W SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (11:13, 12:14, 12:14) ⇑
16   D DOMAGAŁA Tomasz W SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:13, 8:11, 13:11, 9:11) ⇑
5WRb | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00
23. UKSTS Kiełczów II - LZS Trzebnica II 10:4
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A ŻYŁA Tomasz
GOŹDZIASZEK Andrzej
W ANIOŁEK Mirosław
SOBKOWIAK Tomasz
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C KIRYCZYŃSKI Piotr Z SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (6:11, 12:10, 2:11, 12:10, 7:11) ⇑
13   B GROBELAK Mariusz Z SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
29. Hasta La Vista Wrocław - LZS Trzebnica 3:10
5   A PIESIAK Mateusz
SZULC Tomasz
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
2:3 (11:8, 5:11, 3:11, 11:8, 2:11) ⇑
9   D PIESIAK Mateusz Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇑
11   A STĘŻAŁA Robert Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:6, 13:15, 11:13, 6:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00 ⇨ 2021-12-14 18:30
37. TKS Granit Strzelin II - LZS Trzebnica 9:9
3   C BEDNARSKA-WNĘK Anna Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 3:11) ⇑
5   A KORZYŃSKI Marek
BEDNARSKA-WNĘK Anna
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
3:2 (11:6, 16:18, 11:6, 8:11, 11:7) ⇓
9   D MARCZUK Marek Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
11   A KORZYŃSKI Marek Y SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
17   B HUMELT Krzysztof Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00
43. LZS Trzebnica - LZS Orion Branda Psary II 10:3
3   C SOBKOWIAK Tomasz Y STEPUCH Dominik 3:1 (11:6, 9:11, 14:12, 11:2) ⇑
6   B CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X WĄSICKI Jakub
WOŁK Jędrzej
3:1 (11:4, 11:13, 11:8, 11:8) ⇑
10   C SOBKOWIAK Tomasz Z GAWŁOWSKI Krzysztof 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
12   C SOBKOWIAK Tomasz W WOŁK Jędrzej 0:3 (14:16, 4:11, 7:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
48. LZS Trzebnica - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3:10
1   A SOBKOWIAK Tomasz W KOPACZYŃSKI Maciej 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 11:6) ⇑
6   B CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X PARSZEWSKI Paweł
SIELSKI Paweł
2:3 (7:11, 11:6, 11:5, 5:11, 7:11) ⇓
7   A SOBKOWIAK Tomasz X SIELSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
11   A SOBKOWIAK Tomasz Y CWENAR Robert 2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 13:11, 9:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KS Ajde Oleśnica I - LZS Trzebnica 10:7
3   C URBANOWICZ Paweł Y SOBKOWIAK Tomasz 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 4:11, 11:8) ⇓
6   B SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
X CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
0:3 (14:16, 12:14, 9:11) ⇑
9   D SZCZEPANIAK Adrian Y SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
11   A RUSEK Grzegorz Y SOBKOWIAK Tomasz 3:2 (11:9, 11:6, 7:11, 6:11, 11:4) ⇓
17   B LASKOWSKI Piotr Y SOBKOWIAK Tomasz 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 14:00
61. MKS Wolavia Wołów II - LZS Trzebnica 8:10
2   B HOŁODNIUK Paulina X SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B ULATOWSKI Wiktor
WOJTYŁA Damian
X CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
7   A ULATOWSKI Wiktor X SOBKOWIAK Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇓
14   D WOJTYŁA Damian X SOBKOWIAK Tomasz 3:2 (10:12, 11:7, 11:6, 9:11, 11:4) ⇓
18   C ULATOWSKA Anna X SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:6, 5:11, 2:11, 6:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
65. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II - LZS Trzebnica 10:8
3   C WOŹNY Zbigniew Y SOBKOWIAK Tomasz 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
5   A MIŚ Robert
MYŚLIWIEC Dariusz
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇑
9   D CUBER Mariusz Y SOBKOWIAK Tomasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
11   A MYŚLIWIEC Dariusz Y SOBKOWIAK Tomasz 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
17   B MIŚ Robert Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00 ⇨ 2022-04-19 18:00
74. LZS Trzebnica - TKS Granit Strzelin II 10:2
4   D SOBKOWIAK Tomasz Z MARCZUK Marek 3:2 (5:11, 7:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
6   B CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
X BALD Andrzej
MARCZUK Marek
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
9   D SOBKOWIAK Tomasz Y BEDNARSKA-WNĘK Anna 0:3 (8:11, 10:12, 2:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00
79. LZS Orion Branda Psary II - LZS Trzebnica 9:9
3   C GEISHEIMER Arkadiusz Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
5   A GEISHEIMER Arkadiusz
STEPUCH Dominik
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11) ⇑
9   D STEPUCH Dominik Y SOBKOWIAK Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
11   A WOŁK Jędrzej Y SOBKOWIAK Tomasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
17   B GAWŁOWSKI Krzysztof Y SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:8, 6:11) ⇑