Numer zawodnika: | 817 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1968 |
Przynależność klubowa: | LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 37315 |
Numer licencji okres.: | 10017 |
Data wydania: | 18.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 5. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:8 |
|||||||
4 | D | MIŚ Robert | Z | GAJKOWSKI Mateusz | 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 7:11) | ||
6 | B |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
X |
CHORZĘPA Paweł GAJKOWSKI Mateusz |
3:1 (11:4, 5:11, 12:10, 11:7) | ||
9 | D | MIŚ Robert | Y | SOBKOWIAK Tomasz | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
14 | D | MIŚ Robert | X | CHORZĘPA Paweł | 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) | ||
16 | D | MIŚ Robert | W | PRZYBYLSKI Krzysztof | 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00 10. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 6:10 |
|||||||
3 | C | OGUNSOLA Oluwatobi | Y | MIŚ Robert | 1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 6:11) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
9 | D | PAŁASZEWSKI Marek | Y | MIŚ Robert | 3:2 (11:9, 13:11, 7:11, 5:11, 12:10) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | MIŚ Robert | 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 20. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:5 |
|||||||
4 | D | ULATOWSKA Anna | Z | MIŚ Robert | 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
MURAWSKA Sandra PRZYBYŁ Liliana |
W |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
3:2 (12:10, 8:11, 11:8, 5:11, 11:9) | ||
10 | C | WŁODARCZYK Magdalena | Z | MIŚ Robert | 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) | ||
13 | B | MURAWSKA Sandra | Z | MIŚ Robert | 0:3 (10:12, 9:11, 4:11) | ||
15 | A | PRZYBYŁ Liliana | Z | MIŚ Robert | 3:2 (13:11, 9:11, 11:8, 5:11, 11:2) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 14:00 25. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Trzebnica 10:5 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | KACA Andrzej | 1:3 (1:11, 8:11, 11:9, 5:11) | ||
6 | B |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
X |
CHABIŃSKI Andrzej KACA Andrzej |
3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | MIŚ Robert | W | BIAŁEK Marek | 2:3 (7:11, 7:11, 12:10, 11:4, 9:11) | ||
13 | B | MIŚ Robert | Z | CHABIŃSKI Andrzej | 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 11:5, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 35. KS Ajde Oleśnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10 |
|||||||
1 | A | SZCZEPANIAK Adrian | W | MIŚ Robert | 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
5 | A |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
W |
MIŚ Robert WOŹNY Zbigniew |
3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9) | ||
8 | B | URBANOWICZ Paweł | W | MIŚ Robert | 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) | ||
12 | C | PYTKO Bartosz | W | MIŚ Robert | 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 7:11) | ||
16 | D | LASKOWSKI Piotr | W | MIŚ Robert | 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-02 14:00 41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 8:10 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | KUCHARSKI Franciszek | 2:3 (7:11, 2:11, 11:9, 11:8, 16:18) | ||
6 | B |
MIŚ Robert WOŹNY Zbigniew |
X |
GROCHOLSKI Miłosz KOTYL Wojciech |
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
8 | B | MIŚ Robert | W | KOTYL Wojciech | 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) | ||
13 | B | MIŚ Robert | Z | STASZCZYK Jakub | 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) | ||
17 | B | MIŚ Robert | Y | GROCHOLSKI Miłosz | 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 13:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7 |
|||||||
1 | A | DZIAMIDCHYK Valiantsin | W | MIŚ Robert | 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:9) | ||
6 | B |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
X |
SMOLIŃSKI Mateusz MIŚ Robert |
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:6) | ||
8 | B | KOWALSKI Rafał | W | MIŚ Robert | 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:7) | ||
12 | C | MUŁA Mateusz | W | MIŚ Robert | 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) | ||
16 | D | ŻMUD Tobiasz | W | MIŚ Robert | 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 54. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:8 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) | ||
5 | A |
MIŚ Robert WOŹNY Zbigniew |
W |
BUCHTA Daniel KOWNACKI Rafał |
2:3 (14:12, 11:9, 6:11, 5:11, 5:11) | ||
8 | B | MIŚ Robert | W | BUCHTA Daniel | 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 10:12, 9:11) | ||
13 | B | MIŚ Robert | Z | KOWNACKI Rafał | 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) | ||
17 | B | MIŚ Robert | Y | PAWLAK Zbigniew | 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 60. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4 |
|||||||
3 | C | MIŚ Robert | Y | MUSZYŃSKI Filip | 2:3 (11:5, 11:6, 4:11, 5:11, 10:12) | ||
6 | B |
CUBER Mariusz MIŚ Robert |
X |
JUREK Szymon MUSZYŃSKI Filip |
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | MIŚ Robert | Z | BALD Andrzej | 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 8:11, 12:14) | ||
12 | C | MIŚ Robert | W | JUREK Szymon | 3:1 (11:3, 11:2, 9:11, 11:8) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 65. MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:6 |
|||||||
6 | B |
BAZYLEWSKA Zuzanna WOJTYŁA Damian |
X |
CUBER Mariusz MIŚ Robert |
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 82. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko 10:7 |
|||||||
2 | B | MIŚ Robert | X | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
6 | B |
MIŚ Robert MYŚLIWIEC Dariusz |
X |
KULAK Ryszard DUBIK Mateusz |
1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11) | ||
8 | B | MIŚ Robert | W | KULAK Ryszard | 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) | ||
13 | B | MIŚ Robert | Z | DUBIK Mateusz | 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) | ||
17 | B | MIŚ Robert | Y | ZALEWSKI Andrzej | 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 14:00 ⇨ 2024-03-09 10:00 84. TKS Granit Strzelin 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10 |
|||||||
3 | C | JUREK Szymon | Y | MIŚ Robert | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
JUREK Szymon WNĘK Sławomir |
X |
CUBER Mariusz MIŚ Robert |
0:3 (11:13, 2:11, 9:11) | ||
9 | D | WNĘK Sławomir | Y | MIŚ Robert | 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) | ||
11 | A | MUSZYŃSKI Filip | Y | MIŚ Robert | 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) | ||
17 | B | BALD Andrzej | Y | MIŚ Robert | 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) |