Robert Miś
Numer zawodnika: 817
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 37315
Numer licencji okres.: 10017
Data wydania: 18.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00
5. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:8
4   D MIŚ Robert Z GAJKOWSKI Mateusz 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 7:11) ⇓
6   B SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
X CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
3:1 (11:4, 5:11, 12:10, 11:7) ⇑
9   D MIŚ Robert Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇓
14   D MIŚ Robert X CHORZĘPA Paweł 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇑
16   D MIŚ Robert W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
10. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 6:10
3   C OGUNSOLA Oluwatobi Y MIŚ Robert 1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 6:11) ⇑
6   B KAŁWAK Mateusz
PAŁASZEWSKI Marek
X SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
9   D PAŁASZEWSKI Marek Y MIŚ Robert 3:2 (11:9, 13:11, 7:11, 5:11, 12:10) ⇓
11   A KAŁWAK Mateusz Y MIŚ Robert 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
20. KU AZS UE Wrocław 3 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:5
4   D ULATOWSKA Anna Z MIŚ Robert 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
5   A MURAWSKA Sandra
PRZYBYŁ Liliana
W SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
3:2 (12:10, 8:11, 11:8, 5:11, 11:9) ⇓
10   C WŁODARCZYK Magdalena Z MIŚ Robert 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇑
13   B MURAWSKA Sandra Z MIŚ Robert 0:3 (10:12, 9:11, 4:11) ⇑
15   A PRZYBYŁ Liliana Z MIŚ Robert 3:2 (13:11, 9:11, 11:8, 5:11, 11:2) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 14:00
25. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Trzebnica 10:5
2   B MIŚ Robert X KACA Andrzej 1:3 (1:11, 8:11, 11:9, 5:11) ⇓
6   B SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
X CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:6) ⇑
8   B MIŚ Robert W BIAŁEK Marek 2:3 (7:11, 7:11, 12:10, 11:4, 9:11) ⇓
13   B MIŚ Robert Z CHABIŃSKI Andrzej 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
35. KS Ajde Oleśnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10
1   A SZCZEPANIAK Adrian W MIŚ Robert 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
5   A JANKOWSKI Mariusz
LASKOWSKI Piotr
W MIŚ Robert
WOŹNY Zbigniew
3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9) ⇓
8   B URBANOWICZ Paweł W MIŚ Robert 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
12   C PYTKO Bartosz W MIŚ Robert 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 7:11) ⇑
16   D LASKOWSKI Piotr W MIŚ Robert 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-02 14:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 8:10
2   B MIŚ Robert X KUCHARSKI Franciszek 2:3 (7:11, 2:11, 11:9, 11:8, 16:18) ⇓
6   B MIŚ Robert
WOŹNY Zbigniew
X GROCHOLSKI Miłosz
KOTYL Wojciech
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B MIŚ Robert W KOTYL Wojciech 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) ⇓
13   B MIŚ Robert Z STASZCZYK Jakub 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
17   B MIŚ Robert Y GROCHOLSKI Miłosz 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 13:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W MIŚ Robert 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:9) ⇓
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:6) ⇓
8   B KOWALSKI Rafał W MIŚ Robert 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:7) ⇓
12   C MUŁA Mateusz W MIŚ Robert 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) ⇑
16   D ŻMUD Tobiasz W MIŚ Robert 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
54. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:8
2   B MIŚ Robert X DĘBSKI Jerzy 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
5   A MIŚ Robert
WOŹNY Zbigniew
W BUCHTA Daniel
KOWNACKI Rafał
2:3 (14:12, 11:9, 6:11, 5:11, 5:11) ⇓
8   B MIŚ Robert W BUCHTA Daniel 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 10:12, 9:11) ⇓
13   B MIŚ Robert Z KOWNACKI Rafał 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
17   B MIŚ Robert Y PAWLAK Zbigniew 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00
60. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - TKS Granit Strzelin 2 10:4
3   C MIŚ Robert Y MUSZYŃSKI Filip 2:3 (11:5, 11:6, 4:11, 5:11, 10:12) ⇓
6   B CUBER Mariusz
MIŚ Robert
X JUREK Szymon
MUSZYŃSKI Filip
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
10   C MIŚ Robert Z BALD Andrzej 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 8:11, 12:14) ⇓
12   C MIŚ Robert W JUREK Szymon 3:1 (11:3, 11:2, 9:11, 11:8) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
65. MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:6
6   B BAZYLEWSKA Zuzanna
WOJTYŁA Damian
X CUBER Mariusz
MIŚ Robert
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
82. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko 10:7
2   B MIŚ Robert X BOCHOWICZ Oliwier 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
6   B MIŚ Robert
MYŚLIWIEC Dariusz
X KULAK Ryszard
DUBIK Mateusz
1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B MIŚ Robert W KULAK Ryszard 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
13   B MIŚ Robert Z DUBIK Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
17   B MIŚ Robert Y ZALEWSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 14:00 ⇨ 2024-03-09 10:00
84. TKS Granit Strzelin 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 8:10
3   C JUREK Szymon Y MIŚ Robert 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B JUREK Szymon
WNĘK Sławomir
X CUBER Mariusz
MIŚ Robert
0:3 (11:13, 2:11, 9:11) ⇑
9   D WNĘK Sławomir Y MIŚ Robert 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇑
11   A MUSZYŃSKI Filip Y MIŚ Robert 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) ⇓
17   B BALD Andrzej Y MIŚ Robert 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 14:00 ⇨ 2024-04-02 18:00
92. LZS Trzebnica - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:5
3   C KACA Andrzej Y MIŚ Robert 3:2 (15:13, 4:11, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
6   B CHABIŃSKI Andrzej
KACA Andrzej
X MIŚ Robert
WOŹNY Zbigniew
1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 10:12) ⇑
9   D JANISZEWSKI Paweł Y MIŚ Robert 1:3 (6:11, 11:5, 10:12, 5:11) ⇑
11   A CHABIŃSKI Andrzej Y MIŚ Robert 3:0 (11:7, 13:11, 11:9) ⇓
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
96. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - KS Ajde Oleśnica 10:4
4   D MIŚ Robert Z JANKOWSKI Mariusz 3:2 (11:9, 9:11, 1:11, 11:9, 11:7) ⇑
5   A CUBER Mariusz
MIŚ Robert
W JANKOWSKI Mariusz
SZCZEPANIAK Adrian
1:3 (11:9, 8:11, 3:11, 7:11) ⇓
9   D MIŚ Robert Y PUSTÓŁ Piotr 3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:6) ⇑
14   D MIŚ Robert X SZCZEPANIAK Adrian 3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 7:11, 13:11) ⇑
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
100. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:8
1   A BUCHTA Daniel W MIŚ Robert 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) ⇓
5   A JARECKA Marcelina
PRZYBOROWSKI Piotr
W SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇑
8   B PRZYBOROWSKI Piotr W MIŚ Robert 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
12   C MARCHEWSKI Wincenty W MIŚ Robert 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) ⇑
16   D JARECKA Marcelina W MIŚ Robert 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
110 BALD Andrzej 1960
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
599 BIAŁEK Marek 1970
496 BIELECKI Damian 1984
1144 BIHUN Mykyta 1995
297 BOCHOWICZ Oliwier 2009
1043 BUCHTA Daniel 1980
1708 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
1044 CHEBUKIN Igor 1991
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
961 CHORZĘPA Paweł 1990
742 CICHOCKI Michał 1994
992 CWENAR Robert 1997
634 CZUB Zdzisław 1968
962 DERLATKO Bartłomiej 1992
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
288 DUBIK Mateusz 1992
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1533 DUKOWSKA Karolina 2000
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
1433 GORDZICZ Damian 1992
804 GREGORCZYK Marcin 1997
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
2072 JANISZEWSKI Paweł 1995
582 JANKOWSKI Mariusz 1980
1049 JARECKA Marcelina 2002
97 JUREK Szymon 2006
602 KACA Andrzej 1970
499 KAŁWAK Mateusz 1983
807 KLIMEK Damian 1997
1611 KOKOTT Jacek 1985
994 KOMARNICKI Edward 1966
995 KOPACZYŃSKI Maciej 1989
540 KOTYL Wojciech 1996
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1052 KOWNACKI Rafał 1988
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
214 KULAK Ryszard 1965
963 KUPCZYK Michał 1989
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
1439 MARCZUK Marek 1988
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
1389 MUŁA Mateusz 1993
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
1532 NIEMIEC Aleksandra 1997
1402 NIEWIADOMSKI Jarosław 1972
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
605 OSTROWSKI Rafał 1975
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
997 PARSZEWSKI Paweł 1976
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
640 PIESIAK Mateusz 1996
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
495 PRZYBYŁ Liliana 2006
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
586 PYTKO Bartosz 1986
999 RAKOCZY Daniel 1998
587 RUSEK Grzegorz 1982
1534 SARNIK Grzegorz 1991
1001 SIELSKI Paweł 2002
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
373 STASZCZYK Jakub 2008
751 STEPUCH Dominik 1995
642 STĘŻAŁA Robert 1970
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
633 ŚPIEWAK Kamil 1990
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
532 URBANIAK Andrzej 1972
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
387 WALENCKA Anita 1990
755 WĄSICKI Jakub 1997
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
122 WNĘK Sławomir 1969
392 WOJTYŁA Aleksandra 1996
393 WOJTYŁA Damian 1997
713 WOJTYŁA Joanna 1981
756 WOŁK Jędrzej 1993
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
758 ZARAZA Krzysztof 1997
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1018 ŻMUD Tobiasz 1995