Robert Stężała
Numer zawodnika: 642
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LZS Tęcza Pisarzowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45647
Numer licencji okres.: 5398
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00
3. UKSTS Kiełczów 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 1:10
1   A KOMOROWSKI Paweł W STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
6   B GROBELAK Mariusz
MAZUR Paweł
X STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇑
8   B GROBELAK Mariusz W STĘŻAŁA Robert 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00
8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10
1   A STĘŻAŁA Robert W OZGA Ilona 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:7) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
X KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:7) ⇑
7   A STĘŻAŁA Robert X KAZBERUK Elżbieta 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 14:12, 8:11) ⇓
11   A STĘŻAŁA Robert Y KASENBERG Magdalena 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00
14. LZS Sady Wierzchowice - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10
1   A KOŁODZIEJ Józef W STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇓
6   B WARZYŃSKI Roman
PIASECZNY Grzegorz
X STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) ⇑
8   B JAWORSKI Arkadiusz W STĘŻAŁA Robert 1:3 (11:9, 3:11, 5:11, 8:11) ⇑
12   C WARZYŃSKI Roman W STĘŻAŁA Robert 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
19. LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 6:10
1   A STĘŻAŁA Robert W KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇓
6   B STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
0:3 (12:14, 6:11, 5:11) ⇓
7   A STĘŻAŁA Robert X SMOLAREK Lena 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:9) ⇑
11   A STĘŻAŁA Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) ⇑
15   A STĘŻAŁA Robert Z PUŁECKA Gabriela 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 7:11, 10:12) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
25. KS Ajde Oleśnica 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 7:10
4   D TUŁA Piotr Z STĘŻAŁA Robert 2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B TUŁA Piotr
WAŚNIEWSKI Piotr
X STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 14:12, 11:7) ⇓
10   C WAŚNIEWSKI Piotr Z STĘŻAŁA Robert 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
13   B ZIENIEWICZ Andrzej Z STĘŻAŁA Robert 2:3 (8:11, 16:18, 11:8, 12:10, 6:11) ⇑
15   A PUSTÓŁ Piotr Z STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. LZS Tęcza Pisarzowice - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
4   D STĘŻAŁA Robert Z OPERACZ Kuba 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
KOZERSKI Michał
2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
9   D STĘŻAŁA Robert Y KOZERSKI Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
14   D STĘŻAŁA Robert X FLIS Antoni 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
35. LZS Tęcza Pisarzowice - MGLKS Odra Oława 10:0
3   C STĘŻAŁA Robert Y BOR Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
KAMIŃSKI Andrzej
X BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇑
10   C STĘŻAŁA Robert Z DZIWURA Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
3   C STRZESAK Mateusz Y STĘŻAŁA Robert 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:4, 8:11) ⇑
5   A SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
9   D SZYNKLER Łukasz Y STĘŻAŁA Robert 2:3 (11:9, 4:11, 11:6, 5:11, 6:11) ⇑
11   A ŚLIWIŃSKI Przemysław Y STĘŻAŁA Robert 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 13:11) ⇓
17   B BIELECKI Damian Y STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
42. LZS Tęcza Pisarzowice - WKS MOSiR Syców 10:0
1   A STĘŻAŁA Robert W KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
X KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:5) ⇑
7   A STĘŻAŁA Robert X BUREK Jerzy 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
48. LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów 2 10:0
1   A STĘŻAŁA Robert W KIRYCZYŃSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
6   B STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
X GOŹDZIASZEK Andrzej
STACHURSKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
7   A STĘŻAŁA Robert X KORBA Paweł 3:1 (11:9, 11:1, 8:11, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5
2   B OZGA Ilona X STĘŻAŁA Robert 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
5   A KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
W STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
7   A KASENBERG Magdalena X STĘŻAŁA Robert 3:1 (8:11, 12:10, 11:2, 11:5) ⇓
14   D KAZBERUK Elżbieta X STĘŻAŁA Robert 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 ⇨ 2024-02-20 19:00
59. LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 10:1
4   D STĘŻAŁA Robert Z JASIĘGA Zdzisław 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
5   A STĘŻAŁA Robert
PYTA Leszek
W WARZYŃSKI Roman
PIASECZNY Grzegorz
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7) ⇑
9   D STĘŻAŁA Robert Y PIASECZNY Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
110 BALD Andrzej 1960
579 BEDNARSKI Damian 1986
496 BIELECKI Damian 1984
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
1942 BOR Krzysztof 1989
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
1301 BUREK Jerzy 1961
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
1490 CHRABĄSZCZ Milena 2002
814 CUBER Mariusz 1975
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1943 DZIWURA Marcin 2004
137 FLIS Antoni 2012
1015 FLIS Jarosław 1975
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
1883 GOLEMA Marcin 1975
513 GROBELAK Mariusz 1961
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
143 HEINKE Tymoteusz 2008
581 HOŁDA Marian 1949
114 HUMELT Krzysztof 1996
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
602 KACA Andrzej 1970
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
995 KOPACZYŃSKI Maciej 1989
516 KORBA Paweł 1956
583 KOSTRZEWA Łukasz 1975
1467 KOT Dominik 2002
1491 KOT Zbigniew 1971
540 KOTYL Wojciech 1996
1388 KOWALSKI Rafał 1981
479 KOZERSKI Michał 2007
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1122 KULOK Piotr 1967
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1567 LUBIANIEC Artur 1976
1439 MARCZUK Marek 1988
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
98 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005
1585 MIKRUT Wiesław 1970
817 MIŚ Robert 1968
585 MROCZKOWSKI Michał 1986
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
1402 NIEWIADOMSKI Jarosław 1972
1559 NOWAK Andrzej 1953
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1513 OGRODOWCZYK Paweł 1990
189 OPERACZ Kuba 2010
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1351 OZGA Ilona 1985
997 PARSZEWSKI Paweł 1976
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1270 PIASECZNY Grzegorz 1978
1482 PIECHOCIŃSKI Robert 1974
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1158 PUSTÓŁ Piotr 1972
999 RAKOCZY Daniel 1998
1000 RAKOCZY Jacek 1968
587 RUSEK Grzegorz 1982
541 RYCZAN Tadeusz 1956
819 RZEPECKI Mateusz 1999
1001 SIELSKI Paweł 2002
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
339 SMOLAREK Lena 2010
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
751 STEPUCH Dominik 1995
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
575 TRYBAŁA Szymon 2008
593 TUŁA Piotr 1980
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
596 WAŚNIEWSKI Piotr 2001
755 WĄSICKI Jakub 1997
393 WOJTYŁA Damian 1997
756 WOŁK Jędrzej 1993
822 WOŹNY Zbigniew 1981
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
758 ZARAZA Krzysztof 1997
597 ZIENIEWICZ Andrzej 1964
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995