Numer zawodnika: | 114 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | TKS Granit Strzelin |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 31260 |
Numer licencji okres.: | 3264 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:30 1. ULKS Ciechów 2 - TKS Granit Strzelin 7:10 |
|||||||
2 | B | KUROWSKI Mariusz | X | HUMELT Krzysztof | 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
BOROWIAK Daniel GRZEŚKOWIAK Marek |
X |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
3:0 (11:9, 11:2, 11:5) | ||
7 | A | GRZEŚKOWIAK Marek | X | HUMELT Krzysztof | 2:3 (8:11, 7:11, 11:3, 11:4, 5:11) | ||
14 | D | BOROWIAK Daniel | X | HUMELT Krzysztof | 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 7. TKS Granit Strzelin - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10 |
|||||||
4 | D | HUMELT Krzysztof | Z | YAREMENKO Stanislaw | 0:3 (14:16, 5:11, 2:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof KORZYŃSKI Marek |
X |
TOBOREK Wiesław ŻYGADŁO Marcin |
1:3 (2:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
9 | D | HUMELT Krzysztof | Y | TOBOREK Wiesław | 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) | ||
14 | D | HUMELT Krzysztof | X | KŁUDKOWSKI Bartosz | 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) | ||
16 | D | HUMELT Krzysztof | W | ŻYGADŁO Marcin | 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-18 18:15 13. LZS Orion Branda Szewce 2 - TKS Granit Strzelin 1:10 |
|||||||
2 | B | CICHOCKI Michał | X | HUMELT Krzysztof | 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) | ||
6 | B |
KOWALSKI Mirosław NIEMIEC Aleksandra |
X |
HUMELT Krzysztof KORZYŃSKI Marek |
1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 10:12) | ||
7 | A | DUKOWSKA Karolina | X | HUMELT Krzysztof | 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 19. TKS Granit Strzelin - MLKS Sudety Międzylesie 10:0 |
|||||||
2 | B | HUMELT Krzysztof | X | BIELAK Sławomir | 3:1 (11:4, 11:8, 4:11, 12:10) | ||
5 | A |
HUMELT Krzysztof KORZYŃSKI Marek |
W |
JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:7) | ||
8 | B | HUMELT Krzysztof | W | JURKIEWICZ Bartosz | 3:2 (8:11, 11:4, 11:6, 10:12, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 18:30 25. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 |
|||||||
1 | A | HUMELT Krzysztof | W | SKONIECZNY Łukasz | 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:8) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
KLIMEK Damian SKONIECZNY Łukasz |
3:0 (11:3, 11:7, 11:8) | ||
7 | A | HUMELT Krzysztof | X | KLIMEK Damian | 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-16 18:30 31. TKS Granit Strzelin - UKS Impuls Kłodzko 10:2 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | BOCHOWICZ Oliwier | 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
BOCHOWICZ Oliwier ZALEWSKI Andrzej |
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | DUBIK Mateusz | 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 8:11) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | PODYMA Karolina | 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 18:30 37. LZS Płomień Makowice - TKS Granit Strzelin 10:6 |
|||||||
3 | C | MALISZ Robert | Y | HUMELT Krzysztof | 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
W |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 5:11) | ||
9 | D | KUC Roman | Y | HUMELT Krzysztof | 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) | ||
11 | A | STODOLICA Mirosław | Y | HUMELT Krzysztof | 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 13:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 ⇨ 2023-12-03 12:00 43. TKS Granit Strzelin - UKS Ludwikowice 10:5 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | BORSZOWSKA-WNĘK Anna | 2:3 (7:11, 13:11, 7:11, 14:12, 6:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
BORSZOWSKI Paweł BORSZOWSKA-WNĘK Anna |
2:3 (11:9, 11:8, 11:13, 4:11, 3:11) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | KWASZYŃSKI Daniel | 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | JABŁOŃSKI Daniel | 3:1 (11:8, 11:9, 1:11, 11:5) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 18:00 ⇨ 2024-01-09 18:30 49. KS AZS AWF Wrocław - TKS Granit Strzelin 10:4 |
|||||||
3 | C | PRUSZYŃSKI Marcin | Y | HUMELT Krzysztof | 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) | ||
6 | B |
DWORAKOWSKI Rafał MOCZKO Mateusz |
X |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) | ||
9 | D | URBAŃSKI Tomasz | Y | HUMELT Krzysztof | 3:2 (11:4, 11:1, 9:11, 10:12, 11:6) | ||
11 | A | MOCZKO Mateusz | Y | HUMELT Krzysztof | 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-02-02 18:30 61. TKS Granit Strzelin - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | ZASADZIŃSKI Ewaryst | 2:3 (3:11, 11:6, 6:11, 11:8, 8:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
BORYCKA Dawid SZPITALNY Tomasz |
2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 8:11, 6:11) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | BORYCKA Dawid | 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | PIÓRKOWSKI Marcin | 2:3 (9:11, 12:10, 13:11, 1:11, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 55. TKS Granit Strzelin - LZS Orion Branda Szewce 10:7 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | ŚLIWIŃSKI Maciej | 0:3 (11:13, 12:14, 8:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
1:3 (12:14, 11:8, 7:11, 7:11) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | SARNIK Grzegorz | 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | ŚWIDER Paweł | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-25 12:00 67. TKS Granit Strzelin - KS AZS AWF Wrocław 9:9 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | MELNYKOVA Liliia | 1:3 (9:11, 6:11, 14:12, 5:11) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
DWORAKOWSKI Rafał URBAŃSKI Tomasz |
0:3 (6:11, 4:11, 10:12) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | DWORAKOWSKI Rafał | 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | URBAŃSKI Tomasz | 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) | ||
18 | C | HUMELT Krzysztof | X | ŻYŻA Natalia | 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-14 18:30 70. TKS Granit Strzelin - LZS Orion Branda Szewce 8:10 |
|||||||
3 | C | HUMELT Krzysztof | Y | ŚLIWIŃSKI Maciej | 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
W |
ŚLIWIŃSKI Maciej ŚWIDER Paweł |
2:3 (13:11, 11:6, 6:11, 6:11, 8:11) | ||
10 | C | HUMELT Krzysztof | Z | WOŁK Jędrzej | 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:9) | ||
12 | C | HUMELT Krzysztof | W | SARNIK Grzegorz | 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 9:11) | ||
18 | C | HUMELT Krzysztof | X | ŚWIDER Paweł | 2:3 (10:12, 11:7, 11:6, 12:14, 9:11) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:30 73. KS AZS AWF Wrocław - TKS Granit Strzelin 10:2 |
|||||||
3 | C | MOCZKO Mateusz | Y | HUMELT Krzysztof | 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
URBAŃSKI Tomasz MELNYKOVA Liliia |
W |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:6) | ||
9 | D | URBAŃSKI Tomasz | Y | HUMELT Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) | ||
11 | A | MELNYKOVA Liliia | Y | HUMELT Krzysztof | 3:2 (9:11, 5:11, 11:7, 11:7, 11:8) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 16:00 ⇨ 2024-04-09 18:15 76. LZS Orion Branda Szewce - TKS Granit Strzelin 10:7 |
|||||||
3 | C | ŚWIDER Paweł | Y | HUMELT Krzysztof | 1:3 (13:15, 6:11, 11:7, 4:11) | ||
6 | B |
ŚLIWIŃSKI Maciej ŚWIDER Paweł |
X |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
0:3 (12:14, 8:11, 6:11) | ||
9 | D | SARNIK Grzegorz | Y | HUMELT Krzysztof | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
11 | A | WOŁK Jędrzej | Y | HUMELT Krzysztof | 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 9:11, 8:11) | ||
17 | B | ŚLIWIŃSKI Maciej | Y | HUMELT Krzysztof | 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:4) | ||
3W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 18:30 ⇨ 2024-04-11 19:15 72. TKS Granit Strzelin - LZS Płomień Makowice 8:10 |
|||||||
1 | A | HUMELT Krzysztof | W | KUC Roman | 1:3 (8:11, 1:11, 11:8, 10:12) | ||
6 | B |
HUMELT Krzysztof JASKULSKI Grzegorz |
X |
KUC Roman MALISZ Rafał |
2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 5:11, 8:11) | ||
7 | A | HUMELT Krzysztof | X | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 6:11, 9:11) | ||
11 | A | HUMELT Krzysztof | Y | MALISZ Rafał | 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) | ||
15 | A | HUMELT Krzysztof | Z | STODOLICA Mirosław | 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 5:11) |