Marek Grześkowiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: ULKS Ciechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 16:00
4. KU AZS UE Wrocław II - ULKS Ciechów II 6:10
4   D PRZYBYŁ Liliana Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (15:13, 2:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
5   A GRUBIAK Tymoteusz
STACH Wojciech
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
10   C CIESIELSKI Roch Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
13   B GRUBIAK Tymoteusz Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (7:11, 11:7, 12:14, 8:11) ⇑
15   A STACH Wojciech Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. ULKS Ciechów II - UKS Orzeł Prusice 10:6
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z KAŁWAK Mateusz 3:1 (4:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇑
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y MATEJUNAS Krzysztof 3:1 (4:11, 11:9, 11:4, 11:5) ⇑
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
16   D GRZEŚKOWIAK Marek W PIÓRKOWSKI Marcin 3:2 (12:10, 9:11, 11:4, 9:11, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
3   C MALISZ Rafał Y GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇑
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (7:11, 17:15, 13:11, 11:8) ⇓
9   D MALISZ Robert Y GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
11   A KUC Roman Y GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:6) ⇓
17   B STODOLICA Mirosław Y GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 6:11, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. ULKS Ciechów II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:2
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W TOBOREK Wiesław 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W BUCHTA Daniel
TOBOREK Wiesław
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) ⇑
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X DĘBSKI Jerzy 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇓
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y BIHUN Mykyta 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
4   D CENTNER Mariusz Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
10   C SZPITALNY Tomasz Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (12:14, 13:15, 5:11) ⇑
13   B ZASADZIŃSKI Ewaryst Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
15   A BORYCKA Dawid Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z LEHR Mateusz 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇓
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y BORKOWSKA Dorota 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 12:10) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-15 19:15
37. MKS Wolavia Wołów - ULKS Ciechów II 10:2
4   D WALENCKA Anita Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 11:9, 12:14) ⇑
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇓
10   C WALENCKI Michał Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (11:6, 14:12, 9:11, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. ULKS Ciechów II - LZS Orion Branda Psary 10:6
4   D GRZEŚKOWIAK Marek Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:5) ⇑
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y KACZMAREK Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X ŚWIDER Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:4) ⇑
16   D GRZEŚKOWIAK Marek W MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. ULKS Ciechów II - KU AZS UE Wrocław II 10:7
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W GAWORSKA Natalia 3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:5) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W CIESIELSKI Roch
SOBIESZEK Bogumił
3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:4, 12:10) ⇑
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X SOBIESZEK Bogumił 2:3 (12:14, 11:5, 11:6, 9:11, 4:11) ⇓
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y JARECKA Malwina 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z CIESIELSKI Roch 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00 ⇨ 2022-02-12 12:00
54. UKS Orzeł Prusice - ULKS Ciechów II 4:10
4   D PIÓRKOWSKI Marcin Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (9:11, 5:11, 14:12, 14:12, 9:11) ⇑
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 6:11) ⇑
13   B KICIŃSKI Maciej Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W STODOLICA Mirosław 3:0 (16:14, 11:8, 11:9) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W OKRZESIK Krzysztof
STODOLICA Mirosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:7, 11:9) ⇑
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇑
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y MALISZ Robert 0:3 (3:11, 10:12, 2:11) ⇓
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z KUC Roman 0:3 (5:11, 11:13, 3:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
65. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - ULKS Ciechów II 7:10
4   D BUCHTA Daniel Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (12:10, 9:11, 13:11, 11:6) ⇓
10   C TOBOREK Wiesław Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇑
13   B YAREMENKO Stanislaw Z GRZEŚKOWIAK Marek 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 9:11, 10:12) ⇑
15   A PRZYBOROWSKI Piotr Z GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
3   C GRZEŚKOWIAK Marek Y CENTNER Mariusz 1:3 (14:12, 8:11, 5:11, 11:13) ⇓
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X RZEPECKI Mateusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
10   C GRZEŚKOWIAK Marek Z BORYCKA Dawid 1:3 (11:3, 9:11, 8:11, 7:11) ⇓
12   C GRZEŚKOWIAK Marek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
1   A GADZIŃSKI Jacek W GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇑
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
8   B REKIEĆ Łukasz W GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C ŚLEMP Jerzy W GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
16   D LEHR Mateusz W GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-28 19:00 ⇨ 2022-05-11 19:00
82. ULKS Ciechów II - MKS Wolavia Wołów 7:10
1   A GRZEŚKOWIAK Marek W MIELKO Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:6) ⇑
5   A GRZEŚKOWIAK Marek
KUROWSKI Mariusz
W MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
2:3 (11:6, 7:11, 6:11, 11:6, 9:11) ⇓
7   A GRZEŚKOWIAK Marek X WŁODARCZYK Kacper 3:1 (11:13, 12:10, 11:7, 11:7) ⇑
11   A GRZEŚKOWIAK Marek Y WALENCKI Michał 0:3 (9:11, 2:11, 9:11) ⇓
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z ŹRÓDŁO Damian 3:1 (11:8, 14:16, 11:7, 11:7) ⇑