Jerzy Ślemp
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1961
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00 ⇨ 2021-10-13 18:30
1. LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10
4   D ŚLEMP Jerzy Z ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
X FURMAN Radosław
ŚLIWIŃSKI Maciej
3:2 (11:6, 13:11, 11:13, 4:11, 11:8) ⇑
9   D ŚLEMP Jerzy Y NIEMIEC Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
14   D ŚLEMP Jerzy X FURMAN Radosław 0:3 (8:11, 10:12, 10:12) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
10. WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice II 10:6
2   B BUREK Jerzy X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
6   B NOWICKI Piotr
KOKOTT Józef
X ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A NOWICKI Piotr X ŚLEMP Jerzy 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇓
14   D KOKOTT Józef X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
12. LKS Orzeł Lizawice II - LKTS Zenit Międzybórz II 1:10
2   B ŚLEMP Jerzy X GREGORCZYK Marcin 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 8:11) ⇓
6   B ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
8   B ŚLEMP Jerzy W KLIMEK Damian 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7
3   C SZYNKLER Łukasz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
5   A SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
W ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:2 (11:4, 6:11, 11:9, 14:16, 11:6) ⇓
9   D ŻMUD Tobiasz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇓
11   A WINAREK Arkadiusz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
17   B STRZESAK Mateusz Y ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:1, 7:11, 11:2, 8:11, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
6   B ŚLEMP Jerzy
KRZEMIŃSKI Janusz
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
40. LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
6   B ŚLEMP Jerzy
KOBEL Marcin
X DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 9:11, 6:11) ⇓
12   C ŚLEMP Jerzy W DUZIAK Arkadiusz 2:3 (8:11, 12:10, 11:9, 2:11, 4:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
46. LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1
1   A FURMAN Radosław W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
6   B GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
X ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
8   B SAIDKARIMOV Shokhrukh W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00
55. LKS Orzeł Lizawice II - WKS MOSiR Syców 10:5
4   D ŚLEMP Jerzy Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
9   D ŚLEMP Jerzy Y NOWICKI Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
14   D ŚLEMP Jerzy X KULOK Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-18 18:00
57. LKTS Zenit Międzybórz II - LKS Orzeł Lizawice II 10:0
1   A KLIMEK Damian W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) ⇓
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
3:0 (11:3, 11:9, 11:3) ⇓
8   B GREGORCZYK Marcin W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
65. LKS Orzeł Lizawice II - WKN Świt Wrocław 5:10
3   C ŚLEMP Jerzy Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:7) ⇑
10   C ŚLEMP Jerzy Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (10:12, 2:11, 7:11) ⇓
12   C ŚLEMP Jerzy W STRZESAK Mateusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
2   B MALARZ Michał X ŚLEMP Jerzy 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇓
7   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba X ŚLEMP Jerzy 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
14   D ZAJĄC Hanna X ŚLEMP Jerzy 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
71. LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
2   B OKRZESIK Krzysztof X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 7:11, 11:8) ⇓
5   A OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
W ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
3:0 (11:9, 11:2, 11:9) ⇓
7   A STODOLICA Mirosław X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) ⇓
14   D MALISZ Rafał X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) ⇓
18   C KELLER Łukasz X ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
3   C ŚLEMP Jerzy Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
6   B ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
X MĘKARSKI Bartosz
HAŁAJ Oliwia
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
10   C ŚLEMP Jerzy Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 9:11) ⇓
12   C ŚLEMP Jerzy W GRZEŚKOWIAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
85. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II 10:2
4   D BIHUN Mykyta Z ŚLEMP Jerzy 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇑
6   B DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
X ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
10   C DUZIAK Arkadiusz Z ŚLEMP Jerzy 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
90. LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
3   C ŚLEMP Jerzy Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
5   A ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
W KOWALSKI Rafał
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:2 (3:11, 8:11, 13:11, 12:10, 12:10) ⇑
10   C ŚLEMP Jerzy Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇓
12   C ŚLEMP Jerzy W KOWALSKI Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓