Numer zawodnika: | 433 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1952 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 54409 |
Numer licencji okres.: | 6290 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 1. WKSN Świt Wrocław 2 - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
3 | C | CIEŚLAK Andrzej | Y | PĘKALA Krzysztof | 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) | ||
6 | B |
TWOREK Mirosław CIEŚLAK Andrzej |
X |
GAWROŃSKI Roman KARASIUK Mirosław |
3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 11:13, 11:9) | ||
10 | C | CIEŚLAK Andrzej | Z | GAWROŃSKI Roman | 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) | ||
12 | C | CIEŚLAK Andrzej | W | PIETRASZKO Jakub | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 13. TKS Granit Strzelin 3 - WKSN Świt Wrocław 3 3:10 |
|||||||
3 | C | ROZWADOWSKI Tobiasz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) | ||
6 | B |
OSTROWSKI Andrzej DACYSZYN Wiktor |
X |
CIEŚLAK Andrzej MAZUR Tomasz |
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 20. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - WKSN Świt Wrocław 2 10:3 |
|||||||
3 | C | MRUK Jan | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:7) | ||
5 | A |
MRUK Jan RAKOCZY Daniel |
W |
CIEŚLAK Andrzej ZIĘBA Michał |
3:1 (3:11, 11:7, 11:4, 11:4) | ||
9 | D | RAKOCZY Daniel | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | VOITSENKO Stanisław | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 40. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
3 | C | RYCZAN Tadeusz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X |
TWOREK Mirosław CIEŚLAK Andrzej |
3:1 (11:4, 11:13, 11:9, 11:5) | ||
9 | D | DOMAGAŁA Tomasz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 46. WKSN Świt Wrocław - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
3 | C | PĘKALA Krzysztof | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:6, 11:3, 12:10) | ||
6 | B |
GOLEMA Marcin PIETRASZKO Jakub |
X |
CIEŚLAK Andrzej DOBRZAŃSKI Tomasz |
3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:8) | ||
9 | D | PIETRASZKO Jakub | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 55. WKSN Świt Wrocław 2 - UKS 5 Brzeg Dolny 6:10 |
|||||||
3 | C | CIEŚLAK Andrzej | Y | MIKRUT Wiesław | 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 6:11) | ||
6 | B |
CIEŚLAK Andrzej DOBRZAŃSKI Tomasz |
X |
NOWAK Andrzej BANASZKIEWICZ Ryszard |
1:3 (6:11, 1:11, 11:9, 9:11) | ||
10 | C | CIEŚLAK Andrzej | Z | STRZAŁKOWSKI Mariusz | 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) | ||
12 | C | CIEŚLAK Andrzej | W | NOWAK Andrzej | 3:2 (11:9, 6:11, 4:11, 11:5, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 57. LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:5 |
|||||||
3 | C | REKIEĆ Łukasz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:6) | ||
6 | B |
LEHR Mateusz REKIEĆ Łukasz |
X |
CIEŚLAK Andrzej DOBRZAŃSKI Tomasz |
3:0 (11:5, 11:6, 16:14) | ||
9 | D | TYC Grzegorz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) | ||
11 | A | LEHR Mateusz | Y | CIEŚLAK Andrzej | 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) |