Nicol Bartoszko
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2012
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
5. KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10
2   B BARTOSZKO Nicol X PYTKOWSKI Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 1:11) ⇓
6   B BARTOSZKO Nicol
GROCHOLSKI Miłosz
X ANTOSIK Ireneusz
HAŁAJ Oliwia
1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 7:11) ⇓
8   B BARTOSZKO Nicol W ANTOSIK Ireneusz 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) ⇓
13   B BARTOSZKO Nicol Z HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇑
17   B BARTOSZKO Nicol Y MĘKARSKI Bartosz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
11. WKN Świt Wrocław II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
4   D TWOREK Mirosław Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇓
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:4, 9:11) ⇑
10   C WIERZBICKI Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
13   B CIEŚLAK Andrzej Z BARTOSZKO Nicol 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 7:11) ⇑
15   A ZIĘBA Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
18. KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10
2   B BARTOSZKO Nicol X JARZĄBEK Mikołaj 1:3 (5:11, 11:5, 12:14, 8:11) ⇓
6   B BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
X GOLEŃSKI Adam
JARZĄBEK Mikołaj
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
8   B BARTOSZKO Nicol W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:30
24. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - KU AZS UE Wrocław IV 1:10
4   D KŁUSEK Jacek Z BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 12:10) ⇓
6   B KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
X BARTOSZKO Nicol
GROCHOLSKI Miłosz
0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇑
10   C ZACHARA Antoni Z BARTOSZKO Nicol 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:00
30. UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
4   D KITA Tomasz Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇓
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) ⇓
10   C MAKAREWICZ Damian Z BARTOSZKO Nicol 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Z BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7) ⇓
15   A HRYCAK Zbigniew Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 10:00
43. KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
12   C BARTOSZKO Nicol W SOWA Sebastian 1:3 (11:13, 11:6, 7:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-20 18:00
50. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4
4   D SOLSKI Tomasz Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) ⇓
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X BARTOSZKO Natalia
BARTOSZKO Nicol
2:3 (11:5, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11) ⇑
10   C PRZYGODA Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 4:11, 11:6) ⇓
13   B WATEHA Robert Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
57. KU AZS UE Wrocław IV - WZSN Start Wrocław 10:7
3   C BARTOSZKO Nicol Y NOWOSADA Dariusz 3:0 (12:10, 15:13, 11:9) ⇑
6   B BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
X NOWOSADA Dariusz
WRZASK Zbigniew
3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇑
10   C BARTOSZKO Nicol Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
12   C BARTOSZKO Nicol W LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
69. ULKS Ciechów III - KU AZS UE Wrocław IV 10:5
3   C KRZYMIŃSKI Wiesław Y BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
6   B MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
X BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
9   D MĘKARSKI Bartosz Y BARTOSZKO Nicol 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
71. KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10
3   C BARTOSZKO Nicol Y WATEHA Robert 1:3 (11:9, 3:11, 1:11, 1:11) ⇓
6   B BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
X ŁASTOWSKI Grzegorz
WATEHA Robert
3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 12:10) ⇑
10   C BARTOSZKO Nicol Z SOLSKI Tomasz 0:3 (4:11, 12:14, 6:11) ⇓
12   C BARTOSZKO Nicol W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-25 17:30
74. LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2
1   A STANIOWSKI Stanisław W BARTOSZKO Nicol 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
8   B TRYBAŁA Szymon W BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) ⇓
12   C OSTOJA-SOLECKI Jakub W BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
78. MKS Rokita Brzeg Dolny II - KU AZS UE Wrocław IV 10:3
3   C SOWA Sebastian Y BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
6   B CHRĄCHOL Marika
SMOLAREK Lena
X BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) ⇓
9   D CHRĄCHOL Marika Y BARTOSZKO Nicol 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) ⇓
11   A KOT Zbigniew Y BARTOSZKO Nicol 3:1 (10:12, 11:2, 11:3, 11:7) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
79. KU AZS UE Wrocław IV - WKN Świt Wrocław II 9:9
2   B BARTOSZKO Nicol X WIERZBICKI Michał 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
6   B BARTOSZKO Natalia
BARTOSZKO Nicol
X WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B BARTOSZKO Nicol W DOBRZAŃSKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B BARTOSZKO Nicol Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
17   B BARTOSZKO Nicol Y ZIĘBA Michał 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓