Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:00
30. UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:30
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 8:11, 15:17) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
42. MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:2 (13:11, 5:11, 16:18, 11:4, 13:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
47. UKS Orzeł Prusice II - KS AZS AWF Wrocław 5:10
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X LENCKI Bogdan
WESOŁOWSKI Łukasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
49. MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
56. UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X MICHNIACKI Franciszek
PRZYGODA Michał
2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 16:18) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
63. WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-02 18:00
87. UKS Orzeł Prusice II - WZSN Start Wrocław 8:10
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W KAZIENKO Janina
KOPACZYŃSKA Jolanta
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
88. UKS Lider Milicz II - UKS Orzeł Prusice II 7:10
5   A ŁOCHOWSKA Otylia
MISIAK Krystian
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
93. UKS Orzeł Prusice II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W MRUK Jan
ZAWADA Wojciech
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
95. UKS Orzeł Prusice II - MKS Wolavia Wołów III 5:10
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X KACZAN Alicja
WOJTYŁA Maja
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑