Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. AKS Strzegom (M) - 9
2. AKS Strzegom 2 (M) - 8
3. BSTS Bystrzyca Kłodzka (M) - 5
4. DKTS Topspin Dzierżoniów (M) - 10
5. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 (M) - 7
6. DKTS Topspin Dzierżoniów 3 (M) - 9
7. GLKS Jaworzyna Śląska (M) - 10
8. GOKSiR Dobromierz (M) - 11
9. GUKS Sokół Jerzmanowa (M) - 10
10. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 (M) - 12
11. IKS Spin Bożejowice (M) - 5
12. IKS Spin Bożejowice 2 (M) - 8
13. IKS Spin Bożejowice 3 (M) - 5
14. KS Ajde Oleśnica (M) - 23
15. KS Ajde Oleśnica 2 (M) - 23
16. KS AZS AWF Wrocław (M) - 10
17. KS AZS AWF Wrocław 2 (M) - 14
18. KS AZS Wratislavia Wrocław (M) - 7
19. KS Górnik Polkowice 1 (M) - 10
20. KS Górnik Polkowice 2 (M) - 8
21. KS Lechia Ołdrzychowice (M) - 6
22. KS Rackets Bogatynia (M) - 7
23. KS Top Spin Miłków (M) - 7
24. KS Top Spin Miłków 2 (M) - 9
25. KTS Jelenia Góra 1 (M) - 10
26. KTS Jelenia Góra 2 (M) - 6
27. KTS Jelenia Góra 3 (M) - 5
28. KTS Jelenia Góra 4 (M) - 8
29. KTS Jelenia Góra 5 (M) - 7
30. KTS Legnica (M) - 10
31. KTS Wolbromek (M) - 5
32. KTS Wolbromek 2 (M) - 7
33. KU AZS UE Wrocław (M) - 13
34. KU AZS UE Wrocław 2 (M) - 18
35. KU AZS UE Wrocław 3 (M) - 5
36. KU AZS UE Wrocław 4 (M) - 7
37. KU AZS UZ Zielona Góra (M) - 6
38. LKS Odra Głoska 3 (M) - 8
39. LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2 (M) - 8
40. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie (M) - 14
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 (M) - 14
42. LKS Orzeł Lizawice (M) - 5
43. LKS Orzeł Lizawice 2 (M) - 6
44. LKS Orzeł Lizawice 3 (M) - 8
45. LKS Proszowa (M) - 13
46. LKS Proszowa 2 (M) - 15
47. LKTS Zenit Międzybórz (M) - 16
48. LKTS Zenit Międzybórz 2 (M) - 16
49. LZS Błękitni Krzewie Wielkie (M) - 15
50. LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 (M) - 15
51. LZS Henryków (M) - 6
52. LZS Orion Branda Szewce (M) - 23
53. LZS Orion Branda Szewce 2 (M) - 23
54. LZS Orion Branda Szewce 3 (M) - 23
55. LZS Orion Branda Szewce 4 (M) - 23
56. LZS Płomień Makowice (M) - 7
57. LZS Płomień Makowice 2 (M) - 8
58. LZS Sady Wierzchowice (M) - 8
59. LZS SKS Raszówka (M) - 15
60. LZS SKS Raszówka 2 (M) - 14
61. LZS Sparta Grębocice (M) - 10
62. LZS Sparta Grębocice 2 (M) - 12
63. LZS Święci Radostów (M) - 9
64. LZS Tęcza Pisarzowice (M) - 8
65. LZS Tęcza Pisarzowice 2 (M) - 19
66. LZS Trzebnica (M) - 8
67. LZS Włosień (M) - 10
68. LZS Włosień 2 (M) - 6
69. LZSTS Zaręba (M) - 9
70. LZSTS Zaręba 2 (M) - 14
71. LZSTS Zaręba 3 (M) - 8
72. MGLKS Odra Oława (M) - 13
73. MGLKS Odra Oława 2 (M) - 16
74. MKS Nysa Kłodzko (M) - 10
75. MKS Rokita Brzeg Dolny (M) - 9
76. MKS Rokita Brzeg Dolny 2 (M) - 8
77. MKS Wolavia Wołów (M) - 8
78. MKS Wolavia Wołów 2 (M) - 10
79. MKS Wolavia Wołów 3 (M) - 11
80. MKS Wolavia Wołów 4 (M) - 14
81. MLKS Sudety Międzylesie (M) - 6
82. MLKS Sudety Międzylesie 2 (M) - 10
83. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice (M) - 8
84. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 (M) - 14
85. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 (M) - 18
86. PKS Tęcza Wrocław (M) - 6
87. STS Wulmar Słubice (M) - 13
88. TKS Granit Strzelin (M) - 5
89. TKS Granit Strzelin 2 (M) - 6
90. TKS Granit Strzelin 3 (M) - 7
91. Top Bolesławiec (M) - 9
92. UKS 5 Brzeg Dolny (M) - 10
93. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie (M) - 6
94. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 (M) - 9
95. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 (M) - 9
96. UKS Impuls Kłodzko (M) - 13
97. UKS Impuls Kłodzko 2 (M) - 8
98. UKS Lider Milicz (M) - 12
99. UKS Ludwikowice (M) - 5
100. UKS Ludwikowice 2 (M) - 9
101. UKS Maraton Pisarzowice (M) - 3
102. UKS Orzeł Prusice (M) - 13
103. UKS Orzeł Prusice 2 (M) - 13
104. UKS Radunia Tąpadła (M) - 15
105. UKS Radunia Tąpadła 2 (M) - 14
106. UKS Żak Gierałtowiec (M) - 9
107. UKSTS Kiełczów 2 (M) - 7
108. UKSTS Kiełczów 3 (M) - 12
109. UKSTS Makima Kiełczów (M) - 6
110. UKSTS Sparta Lubań (M) - 13
111. UKSTS Sparta Lubań 2 (M) - 20
112. ULKS Ciechów (M) - 4
113. ULKS Ciechów 2 (M) - 9
114. ULKS Ciechów 3 (M) - 13
115. ULKS Ciechów 4 (M) - 11
116. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce (M) - 8
117. ULKS Ślęża Wiry (M) - 10
118. ULKS Ślęża Wiry 2 (M) - 34
119. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja (M) - 6
120. ULKS ŻOK Żmigród (M) - 8
121. WKN Świt Wrocław (M) - 7
122. WKN Świt Wrocław 2 (M) - 5
123. WKS MOSiR Syców (M) - 7
124. WZSN Start Wrocław (M) - 9
125. ZKS Zielona Góra 3 (M) - 11
126. ZTS Ząbkowice Śląskie (M) - 12
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym DOZTS: 1510