Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. AKS Strzegom (M) - 7
2. AKS Strzegom II (M) - 13
3. BSTS Bystrzyca Kłodzka (M) - 6
4. DKTS Topspin Dzierżoniów (M) - 20
5. DKTS Topspin Dzierżoniów II (M) - 20
6. GLKS Jaworzyna Śląska (M) - 17
7. GLKS Jaworzyna Śląska II (M) - 13
8. GOKSiR Dobromierz (M) - 10
9. GUKS Sokół Jerzmanowa (M) - 8
10. GUKS Sokół Jerzmanowa II (M) - 12
11. Hasta La Vista Wrocław (M) - 15
12. IKS Spin Bożejowice I (M) - 9
13. IKS Spin Bożejowice II (M) - 8
14. KS Ajde Oleśnica I (M) - 7
15. KS Ajde Oleśnica II (M) - 13
16. KS AZS AWF Wrocław (M) - 13
17. KS AZS Wratislavia Wrocław (M) - 10
18. KS Górnik Polkowice (M) - 18
19. KS Górnik Polkowice II (M) - 15
20. KS Górnik Polkowice III (M) - 8
21. KS Lechia Ołdrzychowice (M) - 7
22. KS Rackets Bogatynia (M) - 9
23. KS Top Spin Miłków (M) - 8
24. KTS Jelenia Góra I (M) - 22
25. KTS Jelenia Góra II (M) - 5
26. KTS Jelenia Góra III (M) - 28
27. KTS Jelenia Góra IV (M) - 8
28. KTS Legnica I (M) - 13
29. KTS Legnica II (M) - 8
30. KTS Wolbromek I (M) - 5
31. KTS Wolbromek II (M) - 9
32. KU AZS UE Wrocław (M) - 13
33. KU AZS UE Wrocław II (M) - 16
34. KU AZS UE Wrocław III (M) - 11
35. KU AZS UE Wrocław IV (M) - 12
36. KU AZS UZ Zielona Góra (M) - 8
37. LKS Odra Głoska (M) - 7
38. LKS Odra Głoska II (M) - 7
39. LKS Odra Głoska III (M) - 10
40. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie (M) - 12
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II (M) - 13
42. LKS Orzeł Lizawice (M) - 9
43. LKS Orzeł Lizawice II (M) - 13
44. LKS Proszowa (M) - 8
45. LKS Proszowa II (M) - 12
46. LKTS Zenit Międzybórz (M) - 14
47. LKTS Zenit Międzybórz II (M) - 15
48. LZS Błękitni Krzewie Wielkie (M) - 17
49. LZS Błękitni Krzewie Wielkie II (M) - 18
50. LZS Orion Branda Psary (M) - 20
51. LZS Orion Branda Psary II (M) - 20
52. LZS Orion Branda Psary III (M) - 20
53. LZS Płomień Makowice (M) - 6
54. LZS Płomień Makowice II (M) - 11
55. LZS Sady Wierzchowice (M) - 9
56. LZS SKS Raszówka (M) - 18
57. LZS SKS Raszówka II (M) - 18
58. LZS Sparta Grębocice (M) - 9
59. LZS Święci Radostów (M) - 12
60. LZS Tęcza Pisarzowice (M) - 9
61. LZS Trzebnica (M) - 11
62. LZS Trzebnica II (M) - 14
63. LZS TS Zaręba (M) - 8
64. LZS TS Zaręba II (M) - 8
65. LZS TS Zaręba III (M) - 11
66. LZS Włosień I (M) - 11
67. LZS Włosień II (M) - 8
68. LZS Włosień III (M) - 8
69. MGLKS Odra Oława (M) - 15
70. MKS Nysa Kłodzko (M) - 13
71. MKS Orzeł Wałbrzych (M) - 8
72. MKS Rokita Brzeg Dolny (M) - 13
73. MKS Rokita Brzeg Dolny II (M) - 15
74. MKS Wolavia Wołów (M) - 9
75. MKS Wolavia Wołów II (M) - 15
76. MKS Wolavia Wołów III (M) - 14
77. MLKS Sudety Międzylesie (M) - 9
78. MLKS Sudety Międzylesie II (M) - 12
79. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice (M) - 14
80. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II (M) - 8
81. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III (M) - 14
82. PKS Tęcza Wrocław (M) - 8
83. STS Słubice (M) - 12
84. TKS Granit Strzelin (M) - 9
85. TKS Granit Strzelin II (M) - 16
86. Top Bolesławiec (M) - 9
87. TS Zagłębie Lubin (M) - 9
88. TS Zagłębie Lubin II (M) - 11
89. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie (M) - 8
90. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II (M) - 21
91. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III (M) - 10
92. UKS Impuls Kłodzko (M) - 8
93. UKS Impuls Kłodzko II (M) - 10
94. UKS Impuls Kłodzko III (M) - 6
95. UKS Lider Milicz (K) - 7
96. UKS Lider Milicz (M) - 7
97. UKS Lider Milicz II (M) - 14
98. UKS Ludwikowice I (M) - 7
99. UKS Ludwikowice II (M) - 8
100. UKS Maraton Pisarzowice (M) - 9
101. UKS Orzeł Prusice (M) - 14
102. UKS Orzeł Prusice II (M) - 17
103. UKS Radunia Tąpadła (M) - 12
104. UKS TS Sparta Lubań (M) - 6
105. UKS TS Sparta Lubań II (M) - 15
106. UKS TS Sparta Lubań III (M) - 8
107. UKS Żak Gierałtowiec I (M) - 8
108. UKS Żak Gierałtowiec II (M) - 5
109. UKSTS Kiełczów II (M) - 8
110. UKSTS Kiełczów III (M) - 6
111. UKSTS Kiełczów IV (M) - 10
112. UKSTS Makima Kiełczów (M) - 7
113. ULKS Ciechów (M) - 9
114. ULKS Ciechów II (M) - 10
115. ULKS Ciechów III (M) - 12
116. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce (M) - 9
117. ULKS Ślęża Wiry I (M) - 15
118. ULKS Ślęża Wiry II (M) - 15
119. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja (M) - 8
120. ULKS ŻOK Żmigród (M) - 10
121. WKN Świt Wrocław (M) - 8
122. WKN Świt Wrocław II (M) - 9
123. WKS MOSiR Syców (M) - 8
124. WZSN Start Wrocław (M) - 8
125. ZKS Zielona Góra III (M) - 15
126. ZTS Ząbkowice Śląskie (M) - 13
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym DOZTS: 1361