Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz Uwagi
5JG 2/12 2024-02-23 17:30 IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Włosień 2
5WB 2/12 2024-02-23 17:30 UKS Ludwikowice 3 - MLKS Sudety Międzylesie 2
5JG 2/12 2024-02-24 10:00 KTS Jelenia Góra 4 - IKS Spin Bożejowice 3
5JG 2/12 2024-02-24 10:00 UKS Maraton Pisarzowice - UKS TS Sparta Lubań 2
5WB 2/12 2024-02-24 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - UKS Impuls Kłodzko 2
5WB 2/12 2024-02-24 10:00 Dabro-Bau Opoczka - ULKS Ślęża Wiry 2
6WR 2/12 2024-02-24 10:00 WKSN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4
6WR 2/12 2024-02-24 10:00 LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 2
6WR 2/12 2024-02-24 10:00 LKS Odra Głoska 3 - ULKS Ciechów 3
6WR 2/12 2024-02-24 10:00 MKS Wolavia Wołów 3 - PKS Tęcza Wrocław
7WR 2/12 2024-02-24 10:00 WKSN Świt Wrocław 3 - TKS Granit Strzelin 3
7WR 2/12 2024-02-24 10:00 ULKS ŻOK Żmigród 2 - UKS Lider Milicz
7WR 2/12 2024-02-24 10:00 KS AZS AWF Wrocław 2 - MGLKS Odra Oława 2
3Z 2/12 2024-02-24 10:15 UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra
5WR 2/12 2024-02-24 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - UKSTS Kiełczów 2
4JG 2/12 2024-02-24 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra 3
4JG 2/12 2024-02-24 12:00 KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków
4LG 2/12 2024-02-24 12:00 LZS Sparta Grębocice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa
4LG 2/12 2024-02-24 12:00 AKS Strzegom 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2
4LG 2/12 2024-02-24 12:00 GOKSiR Dobromierz - KS Górnik Polkowice 2
5WB 2/12 2024-02-24 12:00 DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2
5WR 2/12 2024-02-24 12:00 MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2
5WR 2/12 2024-02-24 12:00 KS Ajde Oleśnica 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny
2M 1/12 2024-02-24 14:00 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek 👤
4JG 2/12 2024-02-24 14:00 LKS Proszowa - IKS Spin Bożejowice
4LG 2/12 2024-02-24 14:00 KTS Legnica - KS Górnik Polkowice
4WB 2/12 2024-02-24 14:00 UKS Ludwikowice 2 - ZTS Ząbkowice Śląskie
4WR 2/12 2024-02-24 14:00 TKS Granit Strzelin 2 - ULKS ŻOK Żmigród
4WR 2/12 2024-02-24 14:00 LZS Trzebnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2
4WR 2/12 2024-02-24 14:00 UKS Orzeł Prusice - KS Ajde Oleśnica
4WB 2/12 2024-02-24 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - KS Lechia Ołdrzychowice
5WB 2/12 2024-02-24 15:30 MKS Nysa Kłodzko - UKS Radunia Tąpadła 2
3W 2/12 2024-02-24 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice
3W 2/12 2024-02-24 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko
3Z 2/12 2024-02-24 16:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Wolbromek 2
3Z 2/12 2024-02-24 16:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec
3Z 2/12 2024-02-24 16:00 KTS Jelenia Góra 2 - LZS SKS Raszówka 2
3Z 2/12 2024-02-24 16:00 UKS Żak Gierałtowiec - LZS Włosień
3W 2/12 2024-02-25 12:00 TKS Granit Strzelin - KS AZS AWF Wrocław
2M 1/12 2024-02-25 17:00 STS Wulmar Słubice - KU AZS UZ Zielona Góra
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.