Lista klubów DOZTS
Nazwa skrócona
Numer klubu
Adres statutowy Adres korespondencyjny Osoba prowadząca sekcję Adres sali rozgrywek
Numer NIP Dane kontaktowe
Pełna nazwa Licencja okresowa
AKS Strzegom
2
Rynek 38
58-150 Strzegom
Powiat: świdnicki
Gronowska 9a
58-150 Strzegom
Janusz Martyszewski
Tel. kom.: 601 543 045
janusz.martkam@poczta.fm
58-150 Strzegom, ul. Adama Mickiewicza 2
NIP: 884-177-28-34
AKS Strzegom 2021/2022
#82 - 2021-08-24
BSTS Bystrzyca Kłodzka
3
Nadbrzeżna 12
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Powiat: kłodzki
Sienkiewicza 15/1
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Albert Krupa
Tel. kom.: 500 048 414
flaszu@op.pl
Hala Sportowa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych ul. Słowackiego 4
NIP: 881-138-78-99
Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego 2021/2022
#236 - 2021-09-02
DKTS Topspin Dzierżoniów
4
58-200 Dzierżoniów ?
Powiat: dzierżoniowski
Zacisze 10
58-200 Dzierżoniów
Andrzej Kornecki
Tel. kom.: 791 993 546
Dzierżoniów, ul.Szkolna
NIP: 882-213-81-54
Dzierżoniowski Klub Tenisa Stołowego Topspin Dzierżoniów 2021/2022
#275 - 2021-09-02
GLKS Jaworzyna Śląska
5
Powstańców 3
58-140 Jaworzyna Śląska
Powiat: świdnicki
Jesienna 7
58-130 Żarów
Arkadiusz Korzystka
Tel. kom.: 729 172 288
korzycha@o2.pl
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
ul. Mickiewicza 9
Jaworzyna Śląska
NIP: 884-235-54-52
GLKS Jaworzyna Śląska 2021/2022
#505 - 2021-09-13
GLKS Orlęta Krosnowice
6
Fabryczna 10
57-362 Krosnowice
Powiat: kłodzki
jak statutowy Barbara Bromboszcz
Tel. kom.: 884 782 194
b.bromboszcz@op.pl
Fabryczna 10
57-362 Krosnowice
NIP: 883-102-40-59
Gminny Ludowy Klub Sportowy Orlęta 2021/2022
#301 - 2021-09-03
GOKSiR Dobromierz
7
pl. Wolności 19
58-170 Dobromierz
Powiat: świdnicki
jak statutowy Łukasz Citków
Tel. kom.: 668 041 201
citkow@gmail.com
Gniewków 44, 58-173 Roztoka
NIP: 884-002-33-32
GOKSiR Dobromierz 2021/2022
#613 - 2021-09-27
GUKS Sokół Jerzmanowa
8
Głogowska 19
67-222 Jerzmanowa
Powiat: głogowski
jak statutowy Marian Marszałek
Tel. kom.: 600 112 642
atena-marek@tlen.pl
Głogowska 19
67-222 Jerzmanowa
NIP: 693-188-62-33
Gminny Uczniowski Klub Sportowy Sokół Jerzmanowa 2021/2022
#201 - 2021-08-31
Hasta La Vista Wrocław
9
Góralska 5
53-610 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
jak statutowy Wojciech Wardzała
Tel. kom.: 601 976 771
aewro@wp.pl
Góralska 5
53-610 Wrocław
NIP: 897-184-75-59
Hasta La Vista Wrocław 2021/2022
#428 - 2021-09-08
IKS Spin Bożejowice
10
Bożejowice 34
59-700 Bożejowice
Powiat: bolesławiecki
jak statutowy Dariusz Stos
Tel. kom.: 510 107 895
Zespół Szkolno Przedszkolny w Bożejowicach
NIP: 854-203-38-56 spin@bozejowice.pl
Integracyjny Klub Sportowy Spin Bożejowice 2021/2022
#15 - 2021-08-12
KS Ajde Oleśnica
11
Wojska Polskiego 17D/8
56-400 Oleśnica
Powiat: oleśnicki
jak statutowy Paulina Szczepanek
Tel. kom.: 692 555 180
Hala sportowa OKR ATOL ul. J. Kochanowskiego 2 Oleśnica
NIP: 911-200-67-45 ajde.olesnica@gmail.com
Klub Sportowy Ajde 2021/2022
#425 - 2021-09-08
KS AZS AWF Wrocław
20
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
Igora Strawińskiego 9/53
52-129 Wrocław
Urbański Tomasz
Tel. kom.: 609 588 603
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
NIP: 896-000-46-27 ts.azs.awf@gmail.com
KS AZS AWF Wrocław 2021/2022
#117 - 2021-08-26
KS AZS Wratislavia Wrocław
12
Na Grobli 30-32
50-421 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
jak statutowy Marcin Tokarek
Tel. kom.: 502 407 930
mtokarek@op.pl
Szkoła Podstawowa Święta Katarzyna- Główna 94
NIP: 896-000-45-44
KS AZS Wratislavia Wrocław 2021/2022
#659 - 2021-10-21
KS Górnik Polkowice
13
Kopalniana 4
59-100 Polkowice
Powiat: polkowicki
jak statutowy Sławomir Słowiński
Tel. kom.: 502 526 491
SP nr 1 Polkowice ul. Kmicica 23
NIP: 502-010-05-81 mksts.polkowice@gmail.com
Klub Sportowy Górnik Polkowice Sp. z.o.o. 2021/2022
#364 - 2021-09-06
KS Lechia Ołdrzychowice
14
Kłodzka 20
57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie
Powiat: kłodzki
Gromadzka 3/1
57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie
Łukasz Bac
Tel. kom.: 516 174 161
biuro@bacpalety.pl
Szkoła Podstawowa ul. Sportowa 1e, 57-360 Ołdrzychowice Kł.
NIP: 883-185-10-29
Klub Sportowy Lechia Ołdrzychowice 2021/2022
#549 - 2021-09-15
KS Rackets Bogatynia
15
Styki 10/8
59-920 Bogatynia
Powiat: zgorzelecki
jak statutowy Stanisław Nowak
Tel. kom.: 604 154 572
nowakstan@poczta.onet.pl
ul. Wyczółkowskiego 42a, Szkoła Podstawowa nr 3, blok C - Wejście do bloku C przez wejście główne
NIP: 615-195-81-58
Klub Sportowy Rackets Bogatynia 2021/2022
#490 - 2021-09-10
KS Top Spin Miłków
16
Miłków 116
58-535 Miłków
Powiat: karkonoski
jak statutowy Mariusz Zwonik
Tel. kom.: 607 445 985
awans.oknoplast@gmail.com
MIŁKÓW 153
NIP: 611-272-68-40
KS Top Spin Miłków 2021/2022
#446 - 2021-09-09
KTS Jelenia Góra
17
Złotnicza 12
58-500 Jelenia Góra
Powiat: Jelenia Góra m.
jak statutowy Robert Trojan
Tel. kom.: 606 465 350
trojciu@poczta.onet.pl
Złotnicza 12
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-30-01
Klub Tenisa Stołowego Jelenia Góra 2021/2022
#552 - 2021-09-15
KTS Legnica
18
Jakuszów 55
59-220 Miłkowice
Powiat: legnicki
jak statutowy Marszałek Mariusz
Tel. kom.: 601 566 705
mariusz.marszałek@onet.pl
Szkoła Podstawowa w Kościelcu
NIP: 691-249-70-68
Klub Tenisa Stołowego Legnica 2021/2022
#653 - 2021-10-12
KTS Wolbromek
19
Wolbromek 56
59-420 Wolbromek
Powiat: jaworski
Ludowa 18
59-420 Bolków
Robert Ostasiewicz
Tel. kom.: 505 237 258
rosport@op.pl
Świetlica Wiejska Wolbromek
NIP: 695-152-35-39
Klub Tenisa Stołowego Wolbromek 2021/2022
#101 - 2021-08-25
KU AZS UE Wrocław
21
Komandorska 118/120
53-345 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
Kamienna 35
53-345 Wrocław
Tolksdorf Zdzisław
Tel. kom.: 605 727 195
ul. Kamienna 35, Wrocław
NIP: 898-217-07-06 Tel. kom.: 713 680 575
azs-ue@ue.wroc.pl
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego 2021/2022
#71 - 2021-08-23
LKS Odra Głoska
22
Główna 20
55-330 Głoska
Powiat: średzki
Wrocławska 11
55-330 Księginice
Jerzy Józef Jan Wieczorek
Tel. kom.: 601 580 527
Główna 20
55-330 Głoska
NIP: 913-130-18-99 klub@odragloska.pl
Ludowy Klub Sportowy Odra Głoska 2021/2022
#421 - 2021-09-08
LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie
23
Parkowa 2
55-010 Żerniki Wrocławskie
Powiat: wrocławski
Kolejowa 20C
55-010 Żerniki Wrocławskie
Stopyra Krzysztof
Tel. kom.: 503 305 988
stopyra.krzysztof@gmail.com
55-010 Żerniki Wrocławskie, ul. Kolejowa 7a
NIP: 896-125-47-63
LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2021/2022
#545 - 2021-09-15
LKS Orzeł Lizawice
24
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
Powiat: oławski
pl. Zamkowy 8A
55-200 Oława
Rekieć Łukasz
Tel. kom.: 506 986 834
nokia292@wp.pl
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
NIP:
Ludowy Klub Sportowy Orzeł Lizawice 2021/2022
#635 - 2021-09-30
LKS Proszowa
25
Proszowa 23
59-630 Mirsk
Powiat: lwówecki
jak statutowy Krzysztof Subocz
Tel. kom.: 695 455 653
miodek2505@wp.pl
Sala Gimnastyczna w Rębiszowie im.Św. Floriana
NIP: 616-138-19-50
Ludowy Klub Sportowy Proszowa 2021/2022
#305 - 2021-09-03
LKTS Zenit Międzybórz
26
Wrocławska 8
56-513 Międzybórz
Powiat: oleśnicki
Ose 64
56-513 Międzybórz
Grzegorz Lechowicz
Tel. kom.: 602 778 173
Grzegorz.lechowicz@op.pl
Wrocławska 8
56-513 Międzybórz
NIP:
LKTS Zenit Międzybórz 2021/2022
#532 - 2021-09-14
LZS Błękitni Krzewie Wielkie
27
Kolejowa 33A
59-620 Gryfów Śląski
Powiat: lwówecki
jak statutowy Makowski Marek
Tel. kom.: 502 360 907
makowski_marek@wp.pl
Świetlica środowiskowa , ul. Oldzańska , 59-620 Gryfów Śląski
NIP: 616-146-33-46
Rada Gminna Ludowe Zespoły Sportowe 2021/2022
#404 - 2021-09-08
LZS Orion Branda Psary
28
Główna 40
51-180 Psary
Powiat: trzebnicki
jak statutowy Przemysław Żak
Tel. kom.: 662 116 666
przemryba@gmail.com
Główna 40
51-180 Psary
NIP:
LZS Orion Branda Psary 2021/2022
#494 - 2021-09-10
LZS Płomień Makowice
29
Wałbrzyska 10
58-100 Świdnica
Powiat: świdnicki
jak statutowy Studnicki Michał
Tel. kom.: 724 925 318
m.studnicki@wp.pl
Makowice 5
NIP: 884-210-02-49
Ludowy Zespół Sportowy Płomień Makowice 2021/2022
#647 - 2021-10-07
LZS Sady Wierzchowice
30
Miodowa 4
56-300 Milicz
Powiat: milicki
jak statutowy Jasięga Zdzisław
Tel. kom.: 662 033 972
zdzislawjasieg@gazeta.pl
Wierzchowice ul. Kościelna 3a
NIP:
Sady Wierzchowice 2021/2022
#612 - 2021-09-27
LZS SKS Raszówka
31
M.Rataja 1
59-307 Raszówka
Powiat: lubiński
jak statutowy Marek Rogalski
Tel. kom.: 693 552 627
marek.rogalski65@wp.pl
Szkoła Podstawowa w Raszówce ul. 1 Maja 10
NIP: 692-244-89-53
Ludowy Związek Sportowy Szkolnego Koła Sportowego 2021/2022
#484 - 2021-09-10
LZS Sparta Grębocice
32
Głogowska 3
59-150 Grębocice
Powiat: polkowicki
jak statutowy Wojciech Grochała
Tel. kom.: 603 500 548
wojciechgrochala@gmail.com
ul. Szkolna 1 , 59-150 Grębocice
NIP: 502-005-10-49
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Grębocice 2021/2022
#321 - 2021-09-03
LZS Święci Radostów
33
Radostów Średni 65/4
59-800 Lubań
Powiat: lubański
Pisarzowice 220A
59-800 Lubań
Piotr Bosak
Tel. kom.: 602 447 904
bosiu316@gmail.com
Sala GOK, Radostów Średni 24A 59-800 Lubań
NIP: 613-150-85-93
LZS Święci Radostów 2021/2022
#622 - 2021-09-28
LZS Tęcza Pisarzowice
34
Szkolna 3
55-330 Pisarzowice
Powiat: średzki
Odrzańska 14
55-330 Pisarzowice
Szumera Ryszard
Tel. kom.: 609 899 499
Szkolna 3
55-330 Pisarzowice
NIP: 913-158-02-38 tenistecza@wp.pl
LZS Tęcza Pisarzowice 2021/2022
#566 - 2021-09-16
LZS Trzebnica
35
Rynek/Ratusz ?
55-100 Trzebnica
Powiat: trzebnicki
Żeromskiego 18/6
55-100 Trzebnica
Marek Białek
Tel. kom.: 693 115 584
floriantrzebnica@wp.pl
Trzebnica ul. Żeromskiego 25
NIP: 915-158-78-87
Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS 2021/2022
#438 - 2021-09-09
LZS TS Zaręba
36
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
Powiat: lubański
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
Andrzej Adamczuk
Tel. kom.: 506 150 292
Osiedlowa 29
59-800 Zaręba
NIP: 613-149-06-40
LZS TS Zaręba 2021/2022
#258 - 2021-09-02
LZS Włosień
37
59-816 Platerówka 20
Powiat: lubański
Włosień 223
59-816 Platerówka
Gawryluk Tomasz
Tel. kom.: 661 445 039
optic@wp.pl
SALA WIEJSKA WŁOSIEŃ 231
Sala rezerwowa - ul. Sportowa 8, 59-920 Bogatynia
NIP: 613-148-44-21
Ludowy Zespół Sportowy Włosień 2021/2022
#606 - 2021-09-23
MGLKS Odra Oława
38
Iwaszkiewicza 27/11
55-200 Oława
Powiat: oławski
jak statutowy Łastowski Grzegorz
Tel. kom.: 608 133 412
grzegorz.lastowski@wp.pl
55-200 Oława, ul. Iwaszkiewicza 11, Szkoła Podstawowa nr 8, I piętro
NIP: 912-191-13-95
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Odra 2021/2022
#160 - 2021-08-31
MKS Nysa Kłodzko
39
Wandy 1
57-300 Kłodzko
Powiat: kłodzki
Kusocińskiego 2
57-300 Kłodzko
Błesznowski Mirosław
Tel. kom.: 664 973 986
Kłodzko Kusocińskiego 2 / wejście od ul. Sportowej/
NIP: 883-142-42-15 mks_nysa_klodzko@interia.pl
Miejski Klub Sportowy Nysa Kłodzko 2021/2022
#255 - 2021-09-02
MKS Orzeł Wałbrzych
40
Armii Krajowej 7A
58-302 Wałbrzych
Powiat: wałbrzyski
jak statutowy Bogusław Charczuk
Tel. kom.: 660 646 030
Armii Krajowej 7A
58-302 Wałbrzych
NIP: 886-284-57-22 palac.walbrzych@wp.pl
MKS Orzeł Wałbrzych 2021/2022
#517 - 2021-09-13
MKS Rokita Brzeg Dolny
41
Wilcza 8
56-120 Brzeg Dolny
Powiat: wołowski
jak statutowy Marek Chrabąszcz
Tel. kom.: 605 245 769
m.chrabaszcz@brzegdolny.pl
sala gimnastyczna ZSZ w Brzegu Dolny ul. 1-go Maja 1a
NIP: 988-002-02-28
Miejski Klub Sportowy Rokita Brzeg Dolny 2021/2022
#245 - 2021-09-02
MKS Wolavia Wołów
42
Panieńska 4
56-100 Wołów
Powiat: wołowski
Osoolińskiego 6/19
56-120 Brzeg Dolny
Walencki Michał
Tel. kom.: 668 303 951
m.walencki@wp.eu
56-100 Wołów, ul. Trzebnicka 6
NIP: 988-029-45-46
MKS Wolavia Wołów 2021/2022
#173 - 2021-08-31
MLKS Sudety Międzylesie
43
Sobieskiego 2
57-530 Międzylesie
Powiat: kłodzki
Wojska Polkiego 10/3
57-530 Międzylesie
Bogusław Zadorożny
Tel. kom.: 501 421 606
ul. Chrobrego 2C, 57-530 Miedzylesie
NIP: 881-105-55-94
MLKS Sudety Międzylesie 2021/2022
#265 - 2021-09-02
MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
44
pl. Partyzantów 1
55-220 Jelcz-Laskowice
Powiat: oławski
Hirszfelda 57/4
55-220 Jelcz-Laskowice
Wincenty Marchewski
Tel. kom.: 609 950 416
wilus1956@o2.pl
pl. Partyzantów 1
55-220 Jelcz-Laskowice
NIP: 912-173-24-80
Miejski Ludowy Klub Sportowy Victoria Jelcz-Laskowice 2021/2022
#543 - 2021-09-15
PKS Tęcza Wrocław
45
MACEDOŃSKA 2
51-113 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
jak statutowy Marek Gut
Tel. kom.: 791 321 664
marekgut1@wp.pl
LO nr 10, ul. Piesza 1 (wt, czt) lub ZS nr 18, ul. Młodych Techników
NIP: 895-176-43-85
Parafialny Klub Sportowy Tęcza Wrocław 2021/2022
#235 - 2021-09-02
TKS Granit Strzelin
46
Brzegowa 67
57-100 Strzelin
Powiat: strzeliński
jak statutowy Filip Muszyński
Tel. kom.: 698 489 347
Brzegowa 67
57-100 Strzelin
NIP: 914-103-02-84 tks@granit-strzelin.pl
Terenowy Klub Sportowy Granit 2021/2022
#50 - 2021-08-19
Top Bolesławiec
47
Staszica 65
59-700 Bolesławiec
Powiat: bolesławiecki
pl. J. Popiełuszki 1
59-700 Bolesławiec
Grzegorz Gil
Tel. kom.: 787 840 122
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Jana Pawła II 38
NIP: 612-136-48-33 topboleslawiec@onet.eu
Top Bolesławiec 2021/2022
#329 - 2021-09-03
TS Zagłębie Lubin
48
Tysiąclecia 2
59-300 Lubin
Powiat: lubiński
jak statutowy Łachowski Krzysztof
Tel. kom.: 792 578 899
Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Odrodzenia 28b, 59-300 Lubin
NIP: 692-251-38-34 kontakt@tszaglebielubin.pl
Tenis Stołowy Zagłębie Lubin 2021/2022
#524 - 2021-09-13
UKS 5 Brzeg Dolny
49
Zwycięstwa 10
56-120 Brzeg Dolny
Powiat: wołowski
jak statutowy Eugeniusz Szarzynski
Tel. kom.: 605 242 147
szarzynski.tomasz@gmail.com
Zwycięstwa 10
56-120 Brzeg Dolny
NIP:
UKS 5 Brzeg Dolny brak
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
50
Zwyciestwa 19
55-080 Kąty Wrocławskie
Powiat: wrocławski
jak statutowy Paweł Parszewski
Tel. kom.: 600 064 353
pablotenis7@gmail.com
Zwyciestwa 19
55-080 Kąty Wrocławskie
NIP: 896-153-14-29
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2021/2022
#391 - 2021-09-07
UKS Impuls Kłodzko
51
Jana Pawła II 4
57-300 Kłodzko
Powiat: kłodzki
Spółdzielcza 22/1
57- 30 Kłodzko
Bochowicz Arkadiusz
Tel. kom.: 661 267 050
arektm@wp.pl
Jana Pawła II 4
57-300 Kłodzko
NIP: 883-186-48-13
Uczniowski Klub Sportowy Impuls 2021/2022
#99 - 2021-08-25
UKS Lider Milicz
53
Armii Krajowej 7
56-300 Milicz
Powiat: milicki
Adama Mickiewicza 2B/11
56-300 Milicz
Rafał Gendera
Tel. kom.: 606 671 634
soniagendera@onet.pl
Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu ul . Kombatantów 3. Sala Fitness ul. kombatantów i Cets Krośnice ul Sanatoryjna 19
NIP: 916-128-94-01
Uczniowski Klub Sportowy Lider Milicz 2021/2022
#147 - 2021-08-31
UKS Ludwikowice
54
Fabryczna 2
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
Powiat: kłodzki
Bukowa 47
57-300 Kłodzko
Daniel Jabłoński
Tel. kom.: 605 951 204
jablonskidaniel@outlook.com
Fabryczna 2
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
NIP: 885-162-13-38
Uczniowski Klub Sportowy Ludwikowice 2021/2022
#553 - 2021-09-15
UKS Maraton Pisarzowice
55
Pisarzowice 149
58-400 Kamienna Góra
Powiat: kamiennogórski
jak statutowy Marek Kosal
Tel. kom.: 507 668 280
marek.kosal@onet.pl
Pisarzowice 149
58-400 Kamienna Góra
NIP: 614-158-64-88
Uczniowski Klub Sportowy Maraton Pisarzowice 2021/2022
#576 - 2021-09-17
UKS Orzeł Prusice
56
Górkowicka 17
55-110 Prusice
Powiat: trzebnicki
jak statutowy Zbigniew Hrycak
Tel. kom.: 600 904 448
zbigniewhrycak@o2.pl
Zespół Szkół Prusice, ul. Żmigrodzka 42
NIP: 915-172-38-30
UKS Orzeł Prusice 2021/2022
#416 - 2021-09-08
UKS Radunia Tąpadła
57
Tąpadła 47
58-124 Marcinowice
Powiat: świdnicki
jak statutowy Michał Drozd
Tel. kom.: 665 121 538
michaldrozd1990@o2.pl
Świetlica Wiejska Tąpadła
NIP:
UKS Radunia Tąpadła 2021/2022
#608 - 2021-09-24
UKS TS Sparta Lubań
59
Leśna 8
59-800 Lubań
Powiat: lubański
jak statutowy Łukasz Ścieżka
Tel. kom.: 604 137 641
Leśna 8
59-800 Lubań
NIP: 613-155-03-59 uks.ts.spartaluban@op.pl
Uczniowski Klub Sportowy TS Sparta Lubań 2021/2022
#72 - 2021-08-23
UKS Żak Gierałtowiec
60
Gierałtowiec 42
59-500 Złotoryja
Powiat: złotoryjski
jak statutowy Jakubik Dawid
Tel. kom.: 693 559 478
angrygorcewicz@interia.pl
Gierałtowiec 42
59-500 Złotoryja
NIP: 694-166-81-30
UKS Żak Gierałtowiec 2021/2022
#533 - 2021-09-14
UKSTS Kiełczów
58
Szkolna 3
55-093 Kiełczów
Powiat: wrocławski
Chrzanowskiego 62
51-141 Wrocław
Mateusz Moczko
Tel. kom.: 666 300 226
mateusz.moczko@gmail.com
Szkolna 3
55-093 Kiełczów
NIP: 896-158-91-33
Uczniowski Klub Sportowy Tenisa Stołowego Kiełczów 2021/2022
#105 - 2021-08-26
ULKS Ciechów
61
Średzka 1
55-300 Ciechów
Powiat: średzki
Wietrzna 14d/4
53-024 Wrocław
Mariusz Kurowski
Tel. kom.: 601 218 262
Średzka 1
55-300 Ciechów
NIP: 913-151-61-86 ciechowulks@gmail.com
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Ciechów 2021/2022
#369 - 2021-09-06
ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce
52
Warynskiego 10
58-370 Boguszów-Gorce
Powiat: wałbrzyski
jak statutowy Rosiak Jacek
Tel. kom.: 600 351 792
biuro.mikrus@onet.pl
Warynskiego 10
58-370 Boguszów-Gorce
NIP: 886-268-99-66 Tel. kom.: 604 773 168
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Jastrząb 2021/2022
#539 - 2021-09-14
ULKS Ślęża Wiry
62
J. Tuwima 2
58-124 Marcinowice
Powiat: świdnicki
Wiry 65/3
58-124 Marcinowice
Stodolny Sławomir
Tel. kom.: 698 422 228
Wiry 10B gm. Marcinowice
NIP: 884-251-97-12 sleza-wiko.wiry@wp.pl
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Ślęża Wiry 2021/2022
#644 - 2021-10-06
ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
63
Rynek 44/2
59-500 Złotoryja
Powiat: złotoryjski
jak statutowy Zdzisław Skrzypek
Tel. kom.: 505 041 635
ZOKIR, ul. Żeromskiego, sala baletów
NIP: 694-163-03-11 ursus.zlotoryja@wp.pl
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Ursus ZOKiR 2021/2022
#581 - 2021-09-19
ULKS ŻOK Żmigród
64
Wrocławska 12
55-140 Żmigród
Powiat: trzebnicki
Przedkowice 18
55-140 Żmigród
Jan Chorzępa
Tel. kom.: 604 571 703
janekkasa55@gmail.com
Wrocławska 12
55-140 Żmigród
NIP: 915-177-59-04
ULKS ŻOK Żmigród 2021/2022
#598 - 2021-09-22
WKN Świt Wrocław
66
Niemcewicza 30B/32
50-238 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
jak statutowy Tworek Mirosław
Tel. kom.: 691 139 278
mirek2126@wp.pl
ul. Przesmyckiego 10, Wrocław
NIP: 896-100-25-53
Wrocławski Klub Niesłyszących Świt 2021/2022
#58 - 2021-08-20
WKS MOSiR Syców
65
Komorowska 2
56-500 Syców
Powiat: oleśnicki
jak statutowy Piotr Kulok
Tel. kom.: 695 981 819
kulok.p@interia.eu
Komorowska 2
56-500 Syców
NIP: 911-203-13-41
Wielosekcyjny Klub Sportowy MOSiR Syców 2021/2022
#582 - 2021-09-19
WZSN Start Wrocław
67
Notecka 12
54-128 Wrocław
Powiat: Wrocław m.
jak statutowy Bogdan Lemański
Tel. kom.: 501 361 929
bogdanlem@gmail.com
CEKiRON, ul. Ks. Marcina Lutra 2-8 (dawniej ul. Wejherowska 28), 54-239 Wrocław
NIP: 896-100-08-09
Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych Start 2021/2022
#525 - 2021-09-14
ZTS Ząbkowice Śląskie
68
Kusocińskiego 17
57-200 Ząbkowice Śląskie
Powiat: ząbkowicki
Jasna 7B/6
57-200 Ząbkowice Śląskie
Radosław Chuchra
Zespół Szkół Samorządowych ul. Wrocławska 17 57-200 Ząbkowice Sl
NIP: 887-167-27-41
Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe 2021/2022
#585 - 2021-09-20