Tomasz Kita
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
4. UKS Orzeł Prusice II - UKS Lider Milicz II 10:8
4   D KITA Tomasz Z SKIBA Marcel 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5   A BIELECKI Damian
KITA Tomasz
W DZIUBA Kamil
SKIBA Marcel
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:6) ⇑
9   D KITA Tomasz Y DZIUBA Kamil 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 9:11) ⇓
14   D KITA Tomasz X ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
16   D KITA Tomasz W WALEŃSKI Michał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00 ⇨ 2021-10-26 19:00
10. ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4
3   C PYTKOWSKI Paweł Y KITA Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W BRONOWICKI Krzysztof
KITA Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
9   D HACZKIEWICZ Łukasz Y KITA Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) ⇓
11   A BŁASZKIEWICZ Jacek Y KITA Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
23. LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3
1   A STANIOWSKI Dawid W KITA Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 7:11) ⇑
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
TRYBAŁA Szymon
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
8   B TRYBAŁA Szymon W KITA Tomasz 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:9) ⇓
12   C OSTOJA-SOLECKI Jakub W KITA Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:00
30. UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
4   D KITA Tomasz Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) ⇑
9   D KITA Tomasz Y GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇓
14   D KITA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
16   D KITA Tomasz W BARTOSZKO Natalia 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:30
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
4   D KŁUSEK Jacek Z KITA Tomasz 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 8:11, 15:17) ⇑
10   C BOGUSZ Michał Z KITA Tomasz 3:2 (11:5, 9:11, 3:11, 11:4, 14:12) ⇓
13   B RAKOCZY Jacek Z KITA Tomasz 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:5) ⇓
15   A MRUK Jan Z KITA Tomasz 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
42. MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
4   D KALISZ Karol Z KITA Tomasz 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:6) ⇓
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:2 (13:11, 5:11, 16:18, 11:4, 13:11) ⇓
10   C PROŚNIEWSKI Adam Z KITA Tomasz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) ⇑
13   B WOJTYŁA Maja Z KITA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
15   A STASZCZYK Jakub Z KITA Tomasz 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:6) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
47. UKS Orzeł Prusice II - KS AZS AWF Wrocław 5:10
1   A KITA Tomasz W ANTMAN Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X LENCKI Bogdan
WESOŁOWSKI Łukasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
7   A KITA Tomasz X WESOŁOWSKI Łukasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) ⇑
11   A KITA Tomasz Y LENCKI Bogdan 2:3 (11:9, 13:15, 11:6, 7:11, 8:11) ⇓
15   A KITA Tomasz Z BAJOR Patryk 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
49. MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W KITA Tomasz 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:8) ⇓
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
8   B PUŁECKA Gabriela W KITA Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) ⇓
12   C SMOLAREK Lena W KITA Tomasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 9:11, 12:14) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
56. UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10
4   D KITA Tomasz Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X MICHNIACKI Franciszek
PRZYGODA Michał
2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 16:18) ⇓
9   D KITA Tomasz Y MICHNIACKI Franciszek 2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 9:11, 9:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
63. WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4
4   D STASZAK Daniel Z KITA Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5) ⇓
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
10   C KOPACZYŃSKA Jolanta Z KITA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z KITA Tomasz 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 7:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
83. KS AZS AWF Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:8
1   A ANTMAN Grzegorz W KITA Tomasz 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇓
6   B DOLATA Paweł
ŻYŻA Natalia
X KITA Tomasz
REDER Maksym
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
8   B DOLATA Paweł W KITA Tomasz 2:3 (10:12, 11:7, 5:11, 14:12, 10:12) ⇑
12   C ŻYŻA Natalia W KITA Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) ⇑
16   D LENCKI Bogdan W KITA Tomasz 2:3 (14:12, 4:11, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-02 18:00
87. UKS Orzeł Prusice II - WZSN Start Wrocław 8:10
1   A KITA Tomasz W KAZIENKO Janina 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W KAZIENKO Janina
KOPACZYŃSKA Jolanta
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
7   A KITA Tomasz X WRZASK Zbigniew 2:3 (11:6, 9:11, 7:11, 11:6, 10:12) ⇓
11   A KITA Tomasz Y KOPACZYŃSKA Jolanta 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:8) ⇑
15   A KITA Tomasz Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 8:11) ⇓
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
88. UKS Lider Milicz II - UKS Orzeł Prusice II 7:10
4   D DZIUBA Kamil Z KITA Tomasz 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇓
5   A ŁOCHOWSKA Otylia
MISIAK Krystian
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C ŻMIJEWSKI Cezary Z KITA Tomasz 2:3 (6:11, 4:11, 11:8, 13:11, 9:11) ⇑
13   B ŁOCHOWSKA Otylia Z KITA Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
15   A MISIAK Krystian Z KITA Tomasz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 2:11) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
93. UKS Orzeł Prusice II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5
4   D KITA Tomasz Z BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
5   A HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
W MRUK Jan
ZAWADA Wojciech
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
9   D KITA Tomasz Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
14   D KITA Tomasz X ZAWADA Wojciech 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:9) ⇑
6WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
95. UKS Orzeł Prusice II - MKS Wolavia Wołów III 5:10
1   A KITA Tomasz W STASZCZYK Jakub 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X KACZAN Alicja
WOJTYŁA Maja
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
7   A KITA Tomasz X KALISZ Karol 3:2 (11:6, 11:8, 4:11, 8:11, 11:8) ⇑
11   A KITA Tomasz Y KACZAN Alicja 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:8, 7:11) ⇓
15   A KITA Tomasz Z WOJTYŁA Maja 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇓