Numer zawodnika: | 1609 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | WKS MOSiR Syców |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62962 |
Numer licencji okres.: | 9368 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. WKS MOSiR Syców 2 - WKSN Świt Wrocław 3 0:10 |
|||||||
1 | A | KONICKI Kacper | W | BRYNDZIA Tomasz | 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) | ||
5 | A |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
W |
SOŁTYS Artur BRYNDZIA Tomasz |
0:3 (6:11, 3:11, 4:11) | ||
7 | A | KONICKI Kacper | X | MAZUR Tomasz | 0:3 (7:11, 3:11, 1:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 12. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - WKS MOSiR Syców 2 10:0 |
|||||||
4 | D | ZYGMAŃSKI Hubert | Z | KONICKI Kacper | 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) | ||
6 | B |
BOGUSZ Krzysztof BOGUSZ Michał |
X |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
3:0 (11:5, 11:3, 11:2) | ||
10 | C | BOGUSZ Krzysztof | Z | KONICKI Kacper | 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 17. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
1 | A | KONICKI Kacper | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) | ||
5 | A |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
W |
HRYCAK Zbigniew REDER Maksym |
3:2 (12:10, 6:11, 11:9, 3:11, 13:11) | ||
7 | A | KONICKI Kacper | X | REDER Maksym | 3:2 (5:11, 6:11, 11:7, 11:9, 13:11) | ||
11 | A | KONICKI Kacper | Y | KITA Tomasz | 0:3 (8:11, 1:11, 4:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 22. TKS Granit Strzelin 3 - WKS MOSiR Syców 2 10:8 |
|||||||
4 | D | ROZWADOWSKI Tobiasz | Z | KONICKI Kacper | 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) | ||
6 | B |
OSTROWSKI Wojciech OSTROWSKI Andrzej |
X |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
3:0 (11:5, 11:8, 11:5) | ||
10 | C | OSTROWSKI Wojciech | Z | KONICKI Kacper | 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 2:11) | ||
13 | B | DĘBOWICZ Hubert | Z | KONICKI Kacper | 3:2 (11:6, 3:11, 9:11, 11:7, 11:5) | ||
15 | A | NOWAKOWSKI Michał | Z | KONICKI Kacper | 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 18:00 27. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Lider Milicz 3:10 |
|||||||
3 | C | KONICKI Kacper | Y | KIEROŃSKA Ewa | 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) | ||
5 | A |
WASZKOWIAK Alan KONICKI Kacper |
W |
KALAT Anastazja KIEROŃSKA Ewa |
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:4) | ||
10 | C | KONICKI Kacper | Z | KALAT Anastazja | 0:3 (6:11, 7:11, 1:11) | ||
12 | C | KONICKI Kacper | W | PAWŁOWSKA Zofia | 0:3 (9:11, 9:11, 1:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-27 17:00 32. MGLKS Odra Oława 2 - WKS MOSiR Syców 2 10:3 |
|||||||
1 | A | ŁASTOWSKI Grzegorz | W | KONICKI Kacper | 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
5 | A |
ŁASTOWSKI Grzegorz LYTOVCHENKO Anastasiia |
W |
KONICKI Kacper GNITECKI Szymon |
3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
8 | B | DZIUMAKOWSKI Andrzej | W | KONICKI Kacper | 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) | ||
12 | C | KAŁWA Denis | W | KONICKI Kacper | 2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 10:12, 12:14) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-12-05 18:30 37. WKS MOSiR Syców 2 - KS AZS AWF Wrocław 2 0:10 |
|||||||
3 | C | KONICKI Kacper | Y | WESOŁOWSKI Łukasz | 0:3 (2:11, 3:11, 2:11) | ||
6 | B |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
X |
PALUCH Dominik WESOŁOWSKI Łukasz |
0:3 (14:16, 4:11, 3:11) | ||
10 | C | KONICKI Kacper | Z | DOLATA Paweł | 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 47. WKSN Świt Wrocław 3 - WKS MOSiR Syców 2 10:0 |
|||||||
4 | D | ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof | Z | KONICKI Kacper | 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) | ||
5 | A |
GRODZISKI Jakub ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof |
W |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
3:0 (11:3, 11:6, 11:3) | ||
10 | C | MAZUR Tomasz | Z | KONICKI Kacper | 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 ⇨ 2024-02-22 18:00 57. WKS MOSiR Syców 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 1:10 |
|||||||
1 | A | KONICKI Kacper | W | KŁUSEK Jacek | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
X |
KŁUSEK Jacek OLSZEWSKI Dawid |
1:3 (4:11, 6:11, 11:7, 3:11) | ||
7 | A | KONICKI Kacper | X | BOGUSZ Michał | 1:3 (4:11, 11:4, 8:11, 2:11) | ||
11 | A | KONICKI Kacper | Y | BOGUSZ Krzysztof | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 67. WKS MOSiR Syców 2 - TKS Granit Strzelin 3 9:9 |
|||||||
2 | B | KONICKI Kacper | X | WAGNER Dariusz | 1:3 (9:11, 4:11, 12:10, 7:11) | ||
5 | A |
KONICKI Kacper ROGACKA Wiktoria |
W |
DĘBOWICZ Hubert WAGNER Dariusz |
2:3 (11:13, 11:8, 11:7, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | KONICKI Kacper | W | DĘBOWICZ Hubert | 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 7:11) | ||
13 | B | KONICKI Kacper | Z | ROZWADOWSKI Tobiasz | 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) | ||
17 | B | KONICKI Kacper | Y | OSTROWSKI Wojciech | 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 6:11, 11:7) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
476 | BOGUSZ Krzysztof | 2009 |
991 | BOGUSZ Michał | 1987 |
1907 | BRYNDZIA Tomasz | 1993 |
1878 | DĘBOWICZ Hubert | 2014 |
955 | DOLATA Paweł | 2006 |
935 | DZIUMAKOWSKI Andrzej | 1964 |
1725 | KALAT Anastazja | 2013 |
2052 | KAŁWA Denis | 2011 |
603 | KARYŚ Krzysztof | 1975 |
1779 | KIEROŃSKA Ewa | 2013 |
502 | KITA Tomasz | 1965 |
993 | KŁUSEK Jacek | 1965 |
936 | ŁASTOWSKI Grzegorz | 1968 |
1905 | MAZUR Tomasz | 1980 |
93 | NOWAKOWSKI Michał | 2013 |
1920 | OSTROWSKI Wojciech | 2014 |
1780 | PAWŁOWSKA Zofia | 2012 |
1453 | REDER Maksym | 1999 |
1921 | ROZWADOWSKI Tobiasz | 2016 |
1902 | ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof | 1977 |
2111 | WAGNER Dariusz | 1965 |
1135 | WESOŁOWSKI Łukasz | 1976 |
1877 | ZYGMAŃSKI Hubert | 2006 |