Numer zawodnika: | 603 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | UKS Orzeł Prusice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51985 |
Numer licencji okres.: | 2851 |
Data wydania: | 26.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 3. UKS Orzeł Prusice 2 - ULKS ŻOK Żmigród 2 2:10 |
|||||||
1 | A | KARYŚ Krzysztof | W | GORDZICZ Damian | 1:3 (13:11, 9:11, 4:11, 2:11) | ||
5 | A |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
W |
CHORZĘPA Jan GORDZICZ Damian |
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
7 | A | KARYŚ Krzysztof | X | GŁOWACZ Łukasz | 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 6:11) | ||
11 | A | KARYŚ Krzysztof | Y | PERNAK Marcin | 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 7. WKSN Świt Wrocław 3 - UKS Orzeł Prusice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof | Y | KARYŚ Krzysztof | 2:3 (4:11, 10:12, 11:4, 11:5, 8:11) | ||
6 | B |
SOŁTYS Artur ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof |
X |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) | ||
9 | D | DRELICHOWSKI Ivan | Y | KARYŚ Krzysztof | 3:0 (11:7, 12:10, 12:10) | ||
11 | A | KARASIUK Mirosław | Y | KARYŚ Krzysztof | 2:3 (5:11, 11:8, 11:3, 5:11, 5:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 17. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
1 | A | KONICKI Kacper | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) | ||
6 | B |
GNITECKI Szymon GRUDA Filip |
X |
KITA Tomasz KARYŚ Krzysztof |
0:3 (1:11, 9:11, 3:11) | ||
8 | B | GRUDA Filip | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
12 | C | ROGACKA Wiktoria | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-11-11 10:00 23. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
3 | C | KŁUSEK Jacek | Y | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
BOGUSZ Krzysztof BOGUSZ Michał |
W |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
2:3 (6:11, 13:11, 10:12, 11:6, 10:12) | ||
9 | D | BOGUSZ Krzysztof | Y | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) | ||
11 | A | BOGUSZ Michał | Y | KARYŚ Krzysztof | 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 28. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Orzeł Prusice 2 9:9 |
|||||||
4 | D | OSTROWSKI Andrzej | Z | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
OSTROWSKI Wojciech OSTROWSKI Andrzej |
W |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
0:3 (7:11, 6:11, 2:11) | ||
10 | C | DĘBOWICZ Hubert | Z | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) | ||
13 | B | ROZWADOWSKI Tobiasz | Z | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) | ||
15 | A | NOWAKOWSKI Michał | Z | KARYŚ Krzysztof | 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:9) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00 33. UKS Lider Milicz - UKS Orzeł Prusice 2 0:10 |
|||||||
1 | A | KALAT Anastazja | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
5 | A |
SZYMCZAK Filip BIELERZEWSKI Wojciech |
W |
BRONOWICKI Krzysztof KARYŚ Krzysztof |
0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
8 | B | PAWŁOWSKA Zofia | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (2:11, 11:13, 7:11) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 38. UKS Orzeł Prusice 2 - MGLKS Odra Oława 2 10:2 |
|||||||
4 | D | KARYŚ Krzysztof | Z | LYTOVCHENKO Anastasiia | 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
X |
MAŁEK Adrianna LYTOVCHENKO Anastasiia |
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
9 | D | KARYŚ Krzysztof | Y | WARTALSKI Dawid | 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) | ||
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 43. UKS Orzeł Prusice 2 - KS AZS AWF Wrocław 2 5:10 |
|||||||
1 | A | KARYŚ Krzysztof | W | ZALESKI Tomasz | 0:3 (8:11, 12:14, 6:11) | ||
6 | B |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
X |
DOLINSKA Ievgeniia ZALESKI Tomasz |
1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 11:13) | ||
7 | A | KARYŚ Krzysztof | X | PALUCH Dominik | 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) | ||
11 | A | KARYŚ Krzysztof | Y | DOLATA Paweł | 1:3 (3:11, 11:1, 2:11, 10:12) | ||
15 | A | KARYŚ Krzysztof | Z | DOLINSKA Ievgeniia | 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 48. ULKS ŻOK Żmigród 2 - UKS Orzeł Prusice 2 10:3 |
|||||||
1 | A | GORDZICZ Damian | W | KARYŚ Krzysztof | 3:2 (11:13, 7:11, 12:10, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
PERNAK Marcin GŁOWACZ Łukasz |
X |
HRYCAK Zbigniew KARYŚ Krzysztof |
3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:5) | ||
8 | B | PERNAK Marcin | W | KARYŚ Krzysztof | 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 8:11, 11:7) | ||
12 | C | CHORZĘPA Jan | W | KARYŚ Krzysztof | 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:9) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 52. UKS Orzeł Prusice 2 - WKSN Świt Wrocław 3 9:9 |
|||||||
3 | C | KARYŚ Krzysztof | Y | KAMIŃSKI Piotr | 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) | ||
5 | A |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
W |
FLIS Jarosław DZIMIRA Maciej |
2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 11:6, 5:11) | ||
10 | C | KARYŚ Krzysztof | Z | DZIMIRA Maciej | 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 2:11) | ||
12 | C | KARYŚ Krzysztof | W | FLIS Jarosław | 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) | ||
18 | C | KARYŚ Krzysztof | X | SOŁTYS Artur | 3:0 (11:8, 15:13, 11:3) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-06 18:00 62. UKS Orzeł Prusice 2 - WKS MOSiR Syców 2 10:0 |
|||||||
4 | D | KARYŚ Krzysztof | Z | PIETRZYKOWSKI Michael | 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
ŚLUSARCZYŃSKI Maciej KARYŚ Krzysztof |
X |
ROGACKA Wiktoria PIETRZYKOWSKI Michael |
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) | ||
9 | D | KARYŚ Krzysztof | Y | ROGACKA Wiktoria | 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:30 ⇨ 2024-03-23 10:00 68. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
1 | A | BOGUSZ Krzysztof | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
BOGUSZ Krzysztof BOGUSZ Michał |
W |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
1:3 (2:11, 8:11, 11:8, 6:11) | ||
8 | B | ZYGMAŃSKI Hubert | W | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (5:11, 2:11, 7:11) | ||
12 | C | BOGUSZ Michał | W | KARYŚ Krzysztof | 1:3 (6:11, 8:11, 17:15, 5:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 73. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10 |
|||||||
2 | B | ROZWADOWSKI Tobiasz | X | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) | ||
6 | B |
NOWAKOWSKI Michał DĘBOWICZ Hubert |
X |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
2:3 (11:7, 2:11, 8:11, 11:7, 9:11) | ||
7 | A | OSTROWSKI Wojciech | X | KARYŚ Krzysztof | 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) | ||
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 78. UKS Orzeł Prusice 2 - UKS Lider Milicz 10:3 |
|||||||
1 | A | KARYŚ Krzysztof | W | SZYMCZAK Filip | 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) | ||
5 | A |
KARYŚ Krzysztof KUCHARSKI Marcin |
W |
SZYMCZAK Filip BIELERZEWSKI Wojciech |
3:0 (11:4, 13:11, 11:8) | ||
7 | A | KARYŚ Krzysztof | X | KALAT Anastazja | 3:0 (16:14, 11:2, 11:8) | ||
11 | A | KARYŚ Krzysztof | Y | BIELERZEWSKI Wojciech | 3:0 (11:5, 11:1, 11:5) |