Krzysztof Karyś
Numer zawodnika: 603
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: UKS Orzeł Prusice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51985
Numer licencji okres.: 2851
Data wydania: 26.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. UKS Orzeł Prusice 2 - ULKS ŻOK Żmigród 2 2:10
1   A KARYŚ Krzysztof W GORDZICZ Damian 1:3 (13:11, 9:11, 4:11, 2:11) ⇓
5   A KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
W CHORZĘPA Jan
GORDZICZ Damian
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
7   A KARYŚ Krzysztof X GŁOWACZ Łukasz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A KARYŚ Krzysztof Y PERNAK Marcin 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
7. WKSN Świt Wrocław 3 - UKS Orzeł Prusice 2 4:10
3   C ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof Y KARYŚ Krzysztof 2:3 (4:11, 10:12, 11:4, 11:5, 8:11) ⇑
6   B SOŁTYS Artur
ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof
X KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D DRELICHOWSKI Ivan Y KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 12:10) ⇓
11   A KARASIUK Mirosław Y KARYŚ Krzysztof 2:3 (5:11, 11:8, 11:3, 5:11, 5:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30
17. WKS MOSiR Syców 2 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10
1   A KONICKI Kacper W KARYŚ Krzysztof 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) ⇑
6   B GNITECKI Szymon
GRUDA Filip
X KITA Tomasz
KARYŚ Krzysztof
0:3 (1:11, 9:11, 3:11) ⇑
8   B GRUDA Filip W KARYŚ Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
12   C ROGACKA Wiktoria W KARYŚ Krzysztof 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-11-11 10:00
23. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - UKS Orzeł Prusice 2 3:10
3   C KŁUSEK Jacek Y KARYŚ Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
W KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
2:3 (6:11, 13:11, 10:12, 11:6, 10:12) ⇑
9   D BOGUSZ Krzysztof Y KARYŚ Krzysztof 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) ⇑
11   A BOGUSZ Michał Y KARYŚ Krzysztof 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
28. TKS Granit Strzelin 3 - UKS Orzeł Prusice 2 9:9
4   D OSTROWSKI Andrzej Z KARYŚ Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A OSTROWSKI Wojciech
OSTROWSKI Andrzej
W KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
0:3 (7:11, 6:11, 2:11) ⇑
10   C DĘBOWICZ Hubert Z KARYŚ Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
13   B ROZWADOWSKI Tobiasz Z KARYŚ Krzysztof 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) ⇑
15   A NOWAKOWSKI Michał Z KARYŚ Krzysztof 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00
33. UKS Lider Milicz - UKS Orzeł Prusice 2 0:10
1   A KALAT Anastazja W KARYŚ Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A SZYMCZAK Filip
BIELERZEWSKI Wojciech
W BRONOWICKI Krzysztof
KARYŚ Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 3:11) ⇑
8   B PAWŁOWSKA Zofia W KARYŚ Krzysztof 0:3 (2:11, 11:13, 7:11) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. UKS Orzeł Prusice 2 - MGLKS Odra Oława 2 10:2
4   D KARYŚ Krzysztof Z LYTOVCHENKO Anastasiia 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
6   B KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
X MAŁEK Adrianna
LYTOVCHENKO Anastasiia
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
9   D KARYŚ Krzysztof Y WARTALSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇑
7WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. UKS Orzeł Prusice 2 - KS AZS AWF Wrocław 2 5:10
1   A KARYŚ Krzysztof W ZALESKI Tomasz 0:3 (8:11, 12:14, 6:11) ⇓
6   B KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
X DOLINSKA Ievgeniia
ZALESKI Tomasz
1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 11:13) ⇓
7   A KARYŚ Krzysztof X PALUCH Dominik 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) ⇑
11   A KARYŚ Krzysztof Y DOLATA Paweł 1:3 (3:11, 11:1, 2:11, 10:12) ⇓
15   A KARYŚ Krzysztof Z DOLINSKA Ievgeniia 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
48. ULKS ŻOK Żmigród 2 - UKS Orzeł Prusice 2 10:3
1   A GORDZICZ Damian W KARYŚ Krzysztof 3:2 (11:13, 7:11, 12:10, 11:8, 11:8) ⇓
6   B PERNAK Marcin
GŁOWACZ Łukasz
X HRYCAK Zbigniew
KARYŚ Krzysztof
3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:5) ⇓
8   B PERNAK Marcin W KARYŚ Krzysztof 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 8:11, 11:7) ⇓
12   C CHORZĘPA Jan W KARYŚ Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:9) ⇓
7WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
52. UKS Orzeł Prusice 2 - WKSN Świt Wrocław 3 9:9
3   C KARYŚ Krzysztof Y KAMIŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇑
5   A KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
W FLIS Jarosław
DZIMIRA Maciej
2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 11:6, 5:11) ⇓
10   C KARYŚ Krzysztof Z DZIMIRA Maciej 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 2:11) ⇓
12   C KARYŚ Krzysztof W FLIS Jarosław 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
18   C KARYŚ Krzysztof X SOŁTYS Artur 3:0 (11:8, 15:13, 11:3) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
599 BIAŁEK Marek 1970
476 BOGUSZ Krzysztof 2009
991 BOGUSZ Michał 1987
1541 BOJANOWSKA Magdalena 2006
1305 BUŁŁO Andrzej 1964
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
336 CHRĄCHOL Marika 2010
433 CIEŚLAK Andrzej 1952
930 CZERWIŃSKI Michał 2007
1878 DĘBOWICZ Hubert 2014
955 DOLATA Paweł 2006
2011 DOLINSKA Ievgeniia 1982
1900 DRELICHOWSKI Ivan 1987
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1015 FLIS Jarosław 1975
1515 GĄSIOROWSKI Piotr 2010
745 GEISHEIMER Arkadiusz 1995
190 GENDERA Rafał 1974
1949 GŁOWACZ Łukasz 1990
1433 GORDZICZ Damian 1992
804 GREGORCZYK Marcin 1997
513 GROBELAK Mariusz 1961
1928 GRUDA Filip 2012
1564 HUCZUK Piotr 1975
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
1200 JEŻ Władysław 1966
97 JUREK Szymon 2006
368 KACZAN Alicja 2006
1725 KALAT Anastazja 2013
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1904 KAMIŃSKI Piotr 1987
1903 KARASIUK Mirosław 1962
1160 KAZIENKO Jan 1995
807 KLIMEK Damian 1997
993 KŁUSEK Jacek 1965
1611 KOKOTT Jacek 1985
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
1609 KONICKI Kacper 2008
879 KONOPNICKI Robert 1974
195 KOWALSKA Lena 2009
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1392 KOWALSKI Mirosław 1982
479 KOZERSKI Michał 2007
1192 KRAJEWSKI Krzysztof 2008
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
897 LENCKI Bogdan 1982
1069 LEVIN Jarosław 1981
888 LEWANDOWSKI Gabriel 2012
1488 LISIEWICZ Teodor 2011
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1552 LYTOVCHENKO Anastasiia 2008
1386 ŁACH Artur 1970
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
1595 ŁUKOMSKI Michał 2011
98 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005
1577 MISZTOWT Melchior 2008
337 MOLIŃSKI Jakub 2011
523 MRÓZ Tomasz 1976
192 NAWROT Mikołaj 2005
93 NOWAKOWSKI Michał 2013
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1950 OSTROWSKI Andrzej 1978
639 PACHOLSKI Piotr 1969
416 PALUCH Dominik 2007
1780 PAWŁOWSKA Zofia 2012
1948 PERNAK Marcin 1989
998 PIRÓG Grzegorz 1967
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
338 PUŁECKA Gabriela 2010
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
999 RAKOCZY Daniel 1998
1926 ROGACKA Wiktoria 2014
1921 ROZWADOWSKI Tobiasz 2016
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
1899 SOŁTYS Artur 1999
1164 STASZAK Daniel 1982
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
884 SZUMERA Ryszard 1966
1197 SZUSTKA Wojciech 2010
194 SZYMKOWIAK Brajan 2006
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1902 ŚWIĄTKOWSKI Krzysztof 1977
529 TARNOWSKA Paulina 1995
1258 TREMBECKI Jan 1959
375 ULATOWSKA Anna 2009
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
532 URBANIAK Andrzej 1972
1773 WARTALSKI Dawid 2006
1135 WESOŁOWSKI Łukasz 1976
377 WILK Anatol 2011
1169 WITIAK Bogdan 1955
392 WOJTYŁA Aleksandra 1996
378 WOJTYŁA Maja 2010
1165 WRZASK Zbigniew 1958
481 ZACHARA Antoni 2011
2053 ZALESKI Tomasz 2000
109 ZALEWSKA Julia 2011
1822 ZALEWSKA Wioletta 1983
1538 ŻUBER Konrad 1994