Michał Wierzbicki
Numer zawodnika: 437
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: KS Ajde Oleśnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 57212
Numer licencji okres.: 10083
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
4. LKS Orzeł Lizawice 2 - KS Ajde Oleśnica 2 10:3
4   D KASENBERG Magdalena Z WIERZBICKI Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) ⇓
5   A KAZBERUK Elżbieta
KOBEL Marcin
W WIERZBICKI Michał
PUSTÓŁ Piotr
3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
10   C KŁAK Łukasz Z WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 14:12, 11:1) ⇓
13   B KOBEL Marcin Z WIERZBICKI Michał 3:1 (12:10, 11:4, 7:11, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
15. MKS Rokita Brzeg Dolny - KS Ajde Oleśnica 2 10:2
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X WIERZBICKI Michał
ZIENIEWICZ Andrzej
3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:9, 11:8) ⇓
9   D PUŁECKA Gabriela Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:9, 11:1, 11:2) ⇓
11   A KWIATKOWSKA Elżbieta Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
20. KS Ajde Oleśnica 2 - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
3   C WIERZBICKI Michał Y FLIS Antoni 3:2 (5:11, 11:5, 5:11, 11:9, 11:6) ⇑
6   B WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
X ZAJĄC Hanna
KOZERSKI Michał
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
10   C WIERZBICKI Michał Z ZAJĄC Hanna 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
12   C WIERZBICKI Michał W KOZERSKI Michał 1:3 (12:10, 1:11, 7:11, 4:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
29. MGLKS Odra Oława - KS Ajde Oleśnica 2 6:10
3   C DZIWURA Marcin Y WIERZBICKI Michał 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
X WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
9   D BOR Krzysztof Y WIERZBICKI Michał 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:9) ⇓
11   A BOLECHOWSKI Tomasz Y WIERZBICKI Michał 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
31. KS Ajde Oleśnica 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10
3   C WIERZBICKI Michał Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:7) ⇑
5   A WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
W SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇓
10   C WIERZBICKI Michał Z STRZESAK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 11:13) ⇓
12   C WIERZBICKI Michał W ŚLIWIŃSKI Przemysław 1:3 (2:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
37. WKS MOSiR Syców - KS Ajde Oleśnica 2 10:5
3   C KULOK Piotr Y WIERZBICKI Michał 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 2:11) ⇑
5   A HANYŻ Mateusz
BUREK Jerzy
W WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 13:11) ⇓
9   D HANYŻ Mateusz Y WIERZBICKI Michał 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8) ⇓
11   A NOWICKI Piotr Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
49. KS Ajde Oleśnica 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 3:10
3   C WIERZBICKI Michał Y OZGA Ilona 3:2 (11:7, 8:11, 5:11, 11:9, 11:9) ⇑
5   A WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
W KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇓
10   C WIERZBICKI Michał Z KASENBERG Magdalena 0:3 (10:12, 7:11, 1:11) ⇓
12   C WIERZBICKI Michał W KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00
54. LZS Sady Wierzchowice - KS Ajde Oleśnica 2 10:4
1   A KOŁODZIEJ Józef W WIERZBICKI Michał 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 12:10) ⇓
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W WIERZBICKI Michał
TOMASZEWSKI Adam
3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
8   B PIASECZNY Grzegorz W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
12   C WARZYŃSKI Roman W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
60. KS Ajde Oleśnica 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 2:10
2   B WIERZBICKI Michał X SMOLAREK Lena 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 5:11) ⇓
5   A WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
0:3 (11:13, 7:11, 4:11) ⇓
8   B WIERZBICKI Michał W KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (2:11, 2:11, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
65. KU AZS UE Wrocław 4 - KS Ajde Oleśnica 2 10:1
5   A MICHALAK Rafał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W WIERZBICKI Michał
KOWALCZYK Magdalena
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00
70. LZS Tęcza Pisarzowice - KS Ajde Oleśnica 2 10:1
1   A KAMIŃSKI Andrzej W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5   A KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
W WIERZBICKI Michał
KOWALCZYK Magdalena
3:1 (11:4, 10:12, 12:10, 11:7) ⇓
8   B SZUMERA Bartłomiej W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:30
76. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KS Ajde Oleśnica 2 10:6
1   A ŚLIWIŃSKI Przemysław W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:3, 11:0, 11:9) ⇓
5   A SZYNKLER Łukasz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇓
8   B SZYNKLER Łukasz W WIERZBICKI Michał 0:3 (7:11, 11:13, 8:11) ⇑
12   C STRZESAK Mateusz W WIERZBICKI Michał 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) ⇓
16   D BIELECKI Damian W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:7, 11:1, 11:4) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-20 11:30
82. KS Ajde Oleśnica 2 - WKS MOSiR Syców 10:3
3   C WIERZBICKI Michał Y NOWICKI Piotr 3:0 (15:13, 11:8, 12:10) ⇑
6   B WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
X WRÓBEL Karol
BUREK Jerzy
1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C WIERZBICKI Michał Z WRÓBEL Karol 3:2 (11:1, 14:16, 11:3, 7:11, 11:9) ⇑
12   C WIERZBICKI Michał W BUREK Jerzy 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 11:00
88. UKSTS Kiełczów 2 - KS Ajde Oleśnica 2 7:10
1   A KOMOROWSKI Paweł W WIERZBICKI Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
5   A GOŹDZIASZEK Andrzej
KOMOROWSKI Paweł
W WIERZBICKI Michał
HOŁUBECKI Kamil
3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:4) ⇓
8   B KIRYCZYŃSKI Piotr W WIERZBICKI Michał 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) ⇑
12   C KORBA Paweł W WIERZBICKI Michał 0:3 (8:11, 9:11, 2:11) ⇑
16   D GROBELAK Mariusz W WIERZBICKI Michał 2:3 (7:11, 7:11, 11:7, 14:12, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1136 ANTMAN Grzegorz 1989
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
134 BARTOSZKO Natalia 2010
135 BARTOSZKO Nicol 2012
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
496 BIELECKI Damian 1984
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
1301 BUREK Jerzy 1961
336 CHRĄCHOL Marika 2010
136 CIESIELSKI Roch 2004
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
955 DOLATA Paweł 2006
1943 DZIWURA Marcin 2004
137 FLIS Antoni 2012
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
259 GUT Marek 1963
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
1124 HANYŻ Mateusz 1980
1725 KALAT Anastazja 2013
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1521 KASENBERG Magdalena 1997
260 KAWECKI Przemysław 1992
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1342 KŁAK Łukasz 1989
993 KŁUSEK Jacek 1965
1343 KOBEL Marcin 1980
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
516 KORBA Paweł 1956
479 KOZERSKI Michał 2007
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
1122 KULOK Piotr 1967
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
897 LENCKI Bogdan 1982
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
278 MISIAK Krystian 2008
480 MRUK Jan 2007
494 MURAWSKA Sandra 2007
938 MUSZKIETA Tomasz 1993
1126 NOWICKI Piotr 1970
1351 OZGA Ilona 1985
1270 PIASECZNY Grzegorz 1978
527 PRAŻMO Bartosz 1979
934 PRZYGODA Michał 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
1152 PYTKOWSKI Paweł 1964
911 SKAWIŃSKA Liwia 2010
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
281 SZYMCZAK Filip 2012
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
205 TWOREK Mirosław 1986
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
940 WATEHA Robert 1967
1135 WESOŁOWSKI Łukasz 1976
378 WOJTYŁA Maja 2010
1125 WRÓBEL Karol 1968
151 ZAJĄC Hanna 2006
1149 ZIĘBA Michał 1998
286 ŻMIJEWSKI Cezary 2007