Numer zawodnika: | 1826 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1995 |
Przynależność klubowa: | MGLKS Odra Oława |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 64394 |
Numer licencji okres.: | 3184 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 2. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 10:4 |
|||||||
4 | D | BIAŁEK Ernest | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:2 (7:11, 18:16, 8:11, 13:11, 13:11) | ||
5 | A |
KULOK Piotr BUREK Jerzy |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 4:11) | ||
10 | C | KULOK Piotr | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
13 | B | BUREK Jerzy | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 5:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. MGLKS Odra Oława - UKSTS Kiełczów 2 10:3 |
|||||||
1 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | W | GROBELAK Mariusz | 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
KORBA Paweł STACHURSKI Andrzej |
3:0 (12:10, 11:6, 11:6) | ||
7 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | X | KORBA Paweł | 3:1 (11:6, 10:12, 11:1, 11:5) | ||
11 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | Y | GOŹDZIASZEK Andrzej | 3:2 (2:11, 11:4, 9:11, 11:4, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
2 | B | KŁAK Łukasz | X | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
KAZBERUK Elżbieta KASENBERG Magdalena |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) | ||
7 | A | KAZBERUK Elżbieta | X | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 ⇨ 2023-10-25 18:00 18. MGLKS Odra Oława - LZS Sady Wierzchowice 2:10 |
|||||||
2 | B | BOLECHOWSKI Tomasz | X | PIASECZNY Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
0:3 (9:11, 5:11, 11:13) | ||
8 | B | BOLECHOWSKI Tomasz | W | WARZYŃSKI Roman | 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11, 6:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 24. MKS Rokita Brzeg Dolny - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
1 | A | PUŁECKA Gabriela | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:4, 18:16, 11:5) | ||
5 | A |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:2 (5:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:5) | ||
8 | B | SMOLAREK Lena | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:5) | ||
12 | C | MOLIŃSKI Jakub | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 29. MGLKS Odra Oława - KS Ajde Oleśnica 2 6:10 |
|||||||
1 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | W | PUSTÓŁ Piotr | 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) | ||
5 | A |
LYTOVCHENKO Anastasiia BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
ZIENIEWICZ Andrzej PUSTÓŁ Piotr |
0:3 (9:11, 9:11, 4:11) | ||
7 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | X | ZIENIEWICZ Andrzej | 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:8) | ||
11 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | Y | WIERZBICKI Michał | 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) | ||
15 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | Z | HOŁUBECKI Kamil | 3:1 (7:11, 14:12, 11:5, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 35. LZS Tęcza Pisarzowice - MGLKS Odra Oława 10:0 |
|||||||
1 | A | KAMIŃSKI Andrzej | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) | ||
5 | A |
KONOPNICKI Robert SZUMERA Bartłomiej |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | KONOPNICKI Robert | W | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (11:9, 11:7, 4:11, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 40. MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław 4 10:3 |
|||||||
4 | D | BOLECHOWSKI Tomasz | Z | FLIS Antoni | 3:2 (11:2, 11:4, 4:11, 9:11, 11:9) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
MALARZ Michał KOZERSKI Michał |
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) | ||
9 | D | BOLECHOWSKI Tomasz | Y | MALARZ Michał | 3:1 (11:5, 11:8, 16:18, 11:6) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 41. MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10 |
|||||||
1 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | W | STRZESAK Mateusz | 2:3 (11:9, 7:11, 6:11, 14:12, 7:11) | ||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
7 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | X | BIELECKI Damian | 1:3 (3:11, 9:11, 11:9, 4:11) | ||
11 | A | BOLECHOWSKI Tomasz | Y | ŚLIWIŃSKI Przemysław | 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-06 18:30 47. WKS MOSiR Syców - MGLKS Odra Oława 7:10 |
|||||||
5 | A |
HANYŻ Mateusz BUREK Jerzy |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 6:11) | ||
11 | A | HANYŻ Mateusz | Y | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) | ||
17 | B | KOKOTT Józef | Y | BOLECHOWSKI Tomasz | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 11:00 52. UKSTS Kiełczów 2 - MGLKS Odra Oława 6:10 |
|||||||
4 | D | POLAK Tomasz | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 1:3 (14:16, 15:13, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
GROBELAK Mariusz MAZUR Paweł |
W |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) | ||
10 | C | MAZUR Paweł | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 1:3 (11:7, 7:11, 2:11, 6:11) | ||
13 | B | GROBELAK Mariusz | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) | ||
15 | A | KOMOROWSKI Paweł | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10 |
|||||||
2 | B | BOLECHOWSKI Tomasz | X | KŁAK Łukasz | 0:3 (1:11, 4:11, 1:11) | ||
5 | A |
PRZYGODA Michał BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
KŁAK Łukasz KOBEL Marcin |
1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 7:11) | ||
8 | B | BOLECHOWSKI Tomasz | W | KAZBERUK Elżbieta | 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 16:00 63. LZS Sady Wierzchowice - MGLKS Odra Oława 10:4 |
|||||||
4 | D | JAWORSKI Arkadiusz | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
KOŁODZIEJ Józef JASIĘGA Zdzisław |
X |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) | ||
10 | C | WARZYŃSKI Roman | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9) | ||
13 | B | JASIĘGA Zdzisław | Z | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00 69. MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny 8:10 |
|||||||
5 | A |
WATEHA Robert BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
SZARZYŃSKI Tomasz KWIATKOWSKA Elżbieta |
3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:9) | ||
10 | C | BOLECHOWSKI Tomasz | Z | SMOLAREK Lena | 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 10:12) | ||
12 | C | BOLECHOWSKI Tomasz | W | KWIATKOWSKA Elżbieta | 0:3 (7:11, 7:11, 1:11) | ||
18 | C | BOLECHOWSKI Tomasz | X | PUŁECKA Gabriela | 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) |