Andrzej Zieniewicz
Numer zawodnika: 597
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: KS Ajde Oleśnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 28492
Numer licencji okres.: 10084
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
9. KS Ajde Oleśnica 2 - LZS Sady Wierzchowice 10:5
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W JASIĘGA Zdzisław 2:3 (15:17, 11:4, 11:5, 9:11, 8:11) ⇓
5   A ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
W KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X TREMBECKI Jan 3:1 (13:15, 11:7, 11:4, 11:8) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:4) ⇑
15   A ZIENIEWICZ Andrzej Z KOŁODZIEJ Józef 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
15. MKS Rokita Brzeg Dolny - KS Ajde Oleśnica 2 10:2
2   B SMOLAREK Lena X ZIENIEWICZ Andrzej 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X WIERZBICKI Michał
ZIENIEWICZ Andrzej
3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:9, 11:8) ⇓
7   A KWIATKOWSKA Elżbieta X ZIENIEWICZ Andrzej 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:8) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
20. KS Ajde Oleśnica 2 - KU AZS UE Wrocław 4 10:5
2   B ZIENIEWICZ Andrzej X ZAJĄC Zofia 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) ⇑
5   A ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
W FLIS Antoni
ZAJĄC Zofia
3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:3) ⇑
8   B ZIENIEWICZ Andrzej W KOZERSKI Michał 2:3 (11:3, 6:11, 11:5, 14:16, 6:11) ⇓
13   B ZIENIEWICZ Andrzej Z ZAJĄC Hanna 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
25. KS Ajde Oleśnica 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 7:10
2   B ZIENIEWICZ Andrzej X KONOPNICKI Robert 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
5   A ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
W KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
8   B ZIENIEWICZ Andrzej W SZUMERA Bartłomiej 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:7) ⇑
13   B ZIENIEWICZ Andrzej Z STĘŻAŁA Robert 2:3 (8:11, 16:18, 11:8, 12:10, 6:11) ⇓
17   B ZIENIEWICZ Andrzej Y KAMIŃSKI Andrzej 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
29. MGLKS Odra Oława - KS Ajde Oleśnica 2 6:10
2   B LYTOVCHENKO Anastasiia X ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A LYTOVCHENKO Anastasiia
BOLECHOWSKI Tomasz
W ZIENIEWICZ Andrzej
PUSTÓŁ Piotr
0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A BOLECHOWSKI Tomasz X ZIENIEWICZ Andrzej 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
14   D BOR Krzysztof X ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
31. KS Ajde Oleśnica 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W ŚLIWIŃSKI Przemysław 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Ryszard
ZIENIEWICZ Andrzej
X BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
2:3 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 5:11) ⇓
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X BIELECKI Damian 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y SZYNKLER Łukasz 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
37. WKS MOSiR Syców - KS Ajde Oleśnica 2 10:5
4   D HANYŻ Mateusz Z ZIENIEWICZ Andrzej 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
X SOKOŁOWSKI Ryszard
ZIENIEWICZ Andrzej
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
10   C KULOK Piotr Z ZIENIEWICZ Andrzej 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
13   B BUREK Jerzy Z ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
15   A NOWICKI Piotr Z ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
43. KS Ajde Oleśnica 2 - UKSTS Kiełczów 2 10:5
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W KIRYCZYŃSKI Piotr 2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 8:11, 8:11) ⇓
5   A SOKOŁOWSKI Ryszard
ZIENIEWICZ Andrzej
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:2 (11:3, 11:7, 7:11, 7:11, 11:6) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y MAZUR Paweł 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) ⇑
15   A ZIENIEWICZ Andrzej Z CYBULKA Marzena 3:1 (11:1, 10:12, 12:10, 11:5) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
49. KS Ajde Oleśnica 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 3:10
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W KAZBERUK Elżbieta 2:3 (4:11, 11:7, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
6   B SIERADZKI Sebastian
ZIENIEWICZ Andrzej
X KOBEL Marcin
OZGA Ilona
1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 9:11) ⇓
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X KOBEL Marcin 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y OZGA Ilona 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00
60. KS Ajde Oleśnica 2 - MKS Rokita Brzeg Dolny 2:10
4   D ZIENIEWICZ Andrzej Z PUŁECKA Gabriela 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B SIERADZKI Sebastian
ZIENIEWICZ Andrzej
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
1:3 (8:11, 11:7, 3:11, 7:11) ⇓
9   D ZIENIEWICZ Andrzej Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
65. KU AZS UE Wrocław 4 - KS Ajde Oleśnica 2 10:1
2   B WŁODARCZYK Magdalena X ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
6   B WŁODARCZYK Magdalena
ZAJĄC Hanna
X TOMASZEWSKI Adam
ZIENIEWICZ Andrzej
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
7   A MICHALAK Rafał X ZIENIEWICZ Andrzej 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
74. KS Ajde Oleśnica 2 - MGLKS Odra Oława 9:9
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W BURGER Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B TOMASZEWSKI Adam
ZIENIEWICZ Andrzej
X BURGER Dariusz
SOLSKI Tomasz
2:3 (6:11, 11:6, 11:8, 7:11, 10:12) ⇓
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X BOLECHOWSKI Tomasz 3:1 (11:13, 11:8, 11:5, 11:7) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y SOLSKI Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:7) ⇑
15   A ZIENIEWICZ Andrzej Z DZIWURA Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:30
76. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KS Ajde Oleśnica 2 10:6
2   B SZYNKLER Łukasz X ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (10:12, 4:11, 6:11) ⇑
6   B BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
X TOMASZEWSKI Adam
ZIENIEWICZ Andrzej
1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
7   A ŚLIWIŃSKI Przemysław X ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
14   D BIELECKI Damian X ZIENIEWICZ Andrzej 3:2 (7:11, 11:6, 16:14, 7:11, 11:4) ⇓
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-20 11:30
82. KS Ajde Oleśnica 2 - WKS MOSiR Syców 10:3
1   A ZIENIEWICZ Andrzej W BUREK Jerzy 3:0 (11:5, 17:15, 11:5) ⇑
5   A TOMASZEWSKI Adam
ZIENIEWICZ Andrzej
W KULOK Piotr
NOWICKI Piotr
3:0 (11:1, 11:6, 11:5) ⇑
7   A ZIENIEWICZ Andrzej X KULOK Piotr 3:1 (11:4, 11:6, 10:12, 11:9) ⇑
11   A ZIENIEWICZ Andrzej Y NOWICKI Piotr 3:1 (8:11, 11:3, 11:5, 11:3) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 11:00
88. UKSTS Kiełczów 2 - KS Ajde Oleśnica 2 7:10
3   C GOŹDZIASZEK Andrzej Y ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
6   B KIRYCZYŃSKI Piotr
KORBA Paweł
X TOMASZEWSKI Adam
ZIENIEWICZ Andrzej
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
9   D GROBELAK Mariusz Y ZIENIEWICZ Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A KOMOROWSKI Paweł Y ZIENIEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
17   B KIRYCZYŃSKI Piotr Y ZIENIEWICZ Andrzej 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
598 ANIOŁEK Mirosław 1962
110 BALD Andrzej 1960
1123 BIAŁEK Ernest 1994
496 BIELECKI Damian 1984
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
1301 BUREK Jerzy 1961
113 BURGER Dariusz 1994
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
814 CUBER Mariusz 1975
992 CWENAR Robert 1997
511 CYBULKA Marzena 1983
1477 DOBRZAŃSKI Jakub 2001
1520 DOBRZAŃSKI Tomasz 1968
1943 DZIWURA Marcin 2004
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
513 GROBELAK Mariusz 1961
259 GUT Marek 1963
1124 HANYŻ Mateusz 1980
114 HUMELT Krzysztof 1996
1267 JASIĘGA Zdzisław 1959
1266 JAWORSKI Arkadiusz 1967
602 KACA Andrzej 1970
204 KAJDA Patryk 2008
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
260 KAWECKI Przemysław 1992
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1484 KEMPA Łukasz 1979
514 KIRYCZYŃSKI Piotr 1971
1342 KŁAK Łukasz 1989
1343 KOBEL Marcin 1980
1265 KOŁODZIEJ Józef 1951
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
879 KONOPNICKI Robert 1974
995 KOPACZYŃSKI Maciej 1989
516 KORBA Paweł 1956
479 KOZERSKI Michał 2007
1122 KULOK Piotr 1967
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1552 LYTOVCHENKO Anastasiia 2008
637 MAMROŁ Paweł 1977
1439 MARCZUK Marek 1988
519 MAZUR Paweł 1977
128 MICHALAK Rafał 1970
817 MIŚ Robert 1968
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
1126 NOWICKI Piotr 1970
638 OBOZ Ignacy 1989
1351 OZGA Ilona 1985
934 PRZYGODA Michał 2006
338 PUŁECKA Gabriela 2010
999 RAKOCZY Daniel 1998
587 RUSEK Grzegorz 1982
1001 SIELSKI Paweł 2002
372 SKAWIŃSKA Nikola 2007
339 SMOLAREK Lena 2010
1815 SOLSKI Bartłomiej 2002
939 SOLSKI Tomasz 1975
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
281 SZYMCZAK Filip 2012
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
1258 TREMBECKI Jan 1959
205 TWOREK Mirosław 1986
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
594 URBANOWICZ Paweł 1982
1264 WARZYŃSKI Roman 1965
940 WATEHA Robert 1967
755 WĄSICKI Jakub 1997
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
393 WOJTYŁA Damian 1997
756 WOŁK Jędrzej 1993
822 WOŹNY Zbigniew 1981
151 ZAJĄC Hanna 2006
152 ZAJĄC Zofia 2011
1149 ZIĘBA Michał 1998