Łukasz Szynkler
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: WKN Świt Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00 ⇨ 2021-10-16 10:30
4. PKS Tęcza Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:4
4   D LIPIEC Grzegorz Z SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇓
5   A LIPIEC Grzegorz
SMOLAREK Tomasz
W SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:4, 11:6) ⇓
10   C KAWECKI Przemysław Z SZYNKLER Łukasz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇑
13   B SMOLAREK Tomasz Z SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:7) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
9. WKN Świt Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
4   D SZYNKLER Łukasz Z KOWALSKI Rafał 2:3 (13:11, 5:11, 7:11, 15:13, 7:11) ⇓
6   B SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
X WALENDZIK Tomasz
PĘKALA Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 11:9) ⇑
9   D SZYNKLER Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (6:11, 11:3, 4:11, 15:13, 9:11) ⇓
14   D SZYNKLER Łukasz X PĘKALA Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-02 19:00
15. WKS MOSiR Syców - WKN Świt Wrocław 10:5
6   B NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
X SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
13   B BUREK Jerzy Z SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
15   A NOWICKI Piotr Z SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
20. WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7
3   C SZYNKLER Łukasz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇑
5   A SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
W ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:2 (11:4, 6:11, 11:9, 14:16, 11:6) ⇑
10   C SZYNKLER Łukasz Z OZGA Ilona 1:3 (5:11, 9:11, 13:11, 4:11) ⇓
12   C SZYNKLER Łukasz W KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. WKN Świt Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:8
3   C SZYNKLER Łukasz Y CECOT Adam 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:3) ⇑
10   C SZYNKLER Łukasz Z KWIATECKI Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇓
12   C SZYNKLER Łukasz W MAZUR Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 13:15) ⇓
18   C SZYNKLER Łukasz X STACHURSKI Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 6:11, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:30
29. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKN Świt Wrocław 10:2
3   C BIHUN Mykyta Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇓
5   A KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
W SZYNKLER Łukasz
ŻMUD Tobiasz
3:0 (11:8, 12:10, 12:10) ⇓
9   D MARCHEWSKI Wincenty Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 13:15) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10
3   C SZYNKLER Łukasz Y WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
X NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
2:3 (5:11, 11:5, 12:10, 10:12, 7:11) ⇓
10   C SZYNKLER Łukasz Z NIEMIEC Rafał 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇓
12   C SZYNKLER Łukasz W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:2 (11:2, 8:11, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 18:00
37. LKTS Zenit Międzybórz II - WKN Świt Wrocław 10:2
3   C KLIMEK Damian Y SZYNKLER Łukasz 3:2 (11:8, 13:15, 11:8, 12:14, 11:0) ⇓
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
3:0 (11:2, 19:17, 11:5) ⇓
9   D GÓRECKI Leszek Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
4   D SZYNKLER Łukasz Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇓
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
X MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇓
9   D SZYNKLER Łukasz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (11:9, 5:11, 12:10, 9:11, 11:8) ⇑
14   D SZYNKLER Łukasz X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
49. WKN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 8:10
2   B SZYNKLER Łukasz X GUT Marek 3:2 (8:11, 11:7, 15:17, 18:16, 11:4) ⇑
5   A SZYNKLER Łukasz
WINAREK Arkadiusz
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 6:11) ⇓
8   B SZYNKLER Łukasz W LIPIEC Grzegorz 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) ⇑
13   B SZYNKLER Łukasz Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) ⇓
17   B SZYNKLER Łukasz Y SMOLAREK Tomasz 0:3 (12:14, 7:11, 5:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-02-05 12:00
54. KS AZS Wratislavia Wrocław - WKN Świt Wrocław 10:5
2   B DZIAMIDCHYK Valiantsin X SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) ⇓
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
7   A KOWALSKI Rafał X SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
14   D MUŁA Mateusz X SZYNKLER Łukasz 3:2 (11:4, 12:10, 9:11, 9:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
60. WKN Świt Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:8
2   B SZYNKLER Łukasz X KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
6   B FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
X NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
8   B SZYNKLER Łukasz W NOWICKI Piotr 1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 9:11) ⇓
13   B SZYNKLER Łukasz Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) ⇑
17   B SZYNKLER Łukasz Y BUREK Jerzy 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
65. LKS Orzeł Lizawice II - WKN Świt Wrocław 5:10
3   C ŚLEMP Jerzy Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KOBEL Marcin
KRZEMIŃSKI Janusz
X FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
9   D KRZEMIŃSKI Janusz Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (12:10, 10:12, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
11   A KOBEL Marcin Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
70. UKSTS Kiełczów IV - WKN Świt Wrocław 4:10
3   C PETRYKOWSKI Piotr Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (11:8, 1:11, 11:3, 5:11, 9:11) ⇑
6   B MAZUR Paweł
PETRYKOWSKI Piotr
X DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
3:0 (11:8, 11:5, 13:11) ⇓
9   D CYBULKA Marzena Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (10:12, 12:10, 3:11, 11:8, 9:11) ⇑
11   A MAZUR Paweł Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. WKN Świt Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
1   A SZYNKLER Łukasz W DUZIAK Arkadiusz 1:3 (7:11, 13:11, 8:11, 4:11) ⇓
5   A SZYNKLER Łukasz
ŻMUD Tobiasz
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) ⇓
7   A SZYNKLER Łukasz X KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (12:10, 4:11, 11:7, 5:11, 9:11) ⇓
11   A SZYNKLER Łukasz Y GADZIŃSKI Robert 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
76. LZS Orion Branda Psary III - WKN Świt Wrocław 9:9
3   C CICHOCKI Michał Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
6   B CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
X SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
3:1 (11:9, 11:3, 11:13, 11:4) ⇓
9   D WOŁK Sławomir Y SZYNKLER Łukasz 3:2 (15:13, 11:1, 12:14, 9:11, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
6   B HEINKE Tymoteusz
POLAK Tomasz
X FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 10:12) ⇑