LKTS Zenit Międzybórz II (M)
Klub: LKTS Zenit Międzybórz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Wrocławska 8
56-513 Międzybórz
Sprzęt: andro, Andro ; 4
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Lechowicz (tel. 602 778 173)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 GÓRECKI Leszek 1973 M 8862 14.09.2021 803 09.10.2021
2 GREGORCZYK Marcin 1997 M 8863 14.09.2021 804 09.10.2021
3 JAROSIK Michał 1988 M 8864 14.09.2021 805 09.10.2021
4 JEDYNAK Tomasz 1987 M 8865 14.09.2021 806 09.10.2021
5 KLIMEK Damian 1997 M 8866 14.09.2021 807 09.10.2021
6 KLIMEK Maciej 2002 M 8867 14.09.2021 808 09.10.2021
7 KLIMEK Piotr 2004 M 8858 14.09.2021 799 09.10.2021
8 KOWALSKI Dominik 1980 M 12078 26.01.2022 1493 27.01.2022
9 KULFERST Przemysław 1980 M 8861 14.09.2021 802 09.10.2021
10 LECHOWICZ Grzegorz 1953 M 8868 14.09.2021 809 09.10.2021
11 LECHOWICZ Tomasz 2006 M 8859 14.09.2021 800 09.10.2021
12 MURAWSKA Sandra 2007 K 6794 08.09.2021 494 04.11.2021
13 SKONIECZNY Łukasz 1996 M 8869 14.09.2021 810 09.10.2021
14 WASZKOWIAK Alan 2006 M 8860 14.09.2021 801 09.10.2021
15 ŻUBEREK Jakub 2001 M 8870 14.09.2021 811 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-22 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 3:10🏓 ⇓
2 5WRa 1/2 2021-10-23 12:00 LZS Orion Branda Psary III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:4🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-10-30 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - LKTS Zenit Międzybórz II 1:10🏓 ⇑
4 5WRa 1/4 2021-11-12 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10🏓 ⇓
5 5WRa 1/5 2021-11-20 12:00 PKS Tęcza Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 7:10🏓 ⇑
6 5WRa 1/6 2021-11-26 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1🏓 ⇑
7 5WRa 1/7 2021-12-04 12:00 WKS MOSiR Syców - LKTS Zenit Międzybórz II 2:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-10 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - WKN Świt Wrocław 10:2🏓 ⇑
9 5WRa 1/9 2021-12-16 18:00 UKSTS Kiełczów IV - LKTS Zenit Międzybórz II 3:10🏓 ⇑
10 5WRa 2/10 2022-01-15 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10🏓 ⇑
11 5WRa 2/11 2022-01-26 19:00 LKTS Zenit Międzybórz II - LZS Orion Branda Psary III 9:9🏓 ⇔
12 5WRa 2/12 2022-02-18 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - LKS Orzeł Lizawice II 10:0🏓 ⇑
13 5WRa 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7🏓 ⇓
14 5WRa 2/14 2022-03-11 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - PKS Tęcza Wrocław 10:4🏓 ⇑
15 5WRa 2/15 2022-03-26 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10🏓 ⇑
16 5WRa 2/16 2022-04-13 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - WKS MOSiR Syców 10:3🏓 ⇑
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:00 WKN Świt Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 6:10🏓 ⇑
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LKTS Zenit Międzybórz II - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 1,0 0,0 2,0       0,0   3
2 (W) LZS Orion Branda Psary III 1,5   1,0       0,0 1,5 4
3 (W) LKS Orzeł Lizawice II 3,5 1,5 2,5         2,5 10
4 (D) KU AZS UE Wrocław III 2,0   2,0       0,0 2,0 6
5 (W) PKS Tęcza Wrocław 3,5   3,0       0,0 3,5 10
6 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5 1,5 3,5         2,5 10
7 (W) WKS MOSiR Syców 2,5   3,0       1,0 3,5 10
8 (D) WKN Świt Wrocław 2,0 1,5 3,5         3,0 10
9 (W) UKSTS Kiełczów IV 3,5 1,5 2,5         2,5 10
10 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 3,5 2,0 1,0         3,5 10
11 (D) LZS Orion Branda Psary III 1,0 1,5 4,5   2,0       9
12 (D) LKS Orzeł Lizawice II 2,5 2,5 2,5   2,5       10
13 (W) KU AZS UE Wrocław III   1,0 1,0   2,5     2,5 7
14 (D) PKS Tęcza Wrocław     2,5   1,5 2,5   3,5 10
15 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5 2,5 2,5         2,5 10
16 (D) WKS MOSiR Syców 3,5 3,5 1,5         1,5 10
17 (W) WKN Świt Wrocław     2,5 0,0   3,0   4,5 10
18 (D) UKSTS Kiełczów IV 3,5   3,0       1,0 2,5 10
Razem 38,5 19,0 44,0 0,0 8,5 5,5 2,0 41,5 159
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GÓRECKI Leszek 1973 M 8862 14.09.2021 803
2 GREGORCZYK Marcin 1997 M 8863 14.09.2021 804
3 KLIMEK Damian 1997 M 8866 14.09.2021 807
4 KLIMEK Maciej 2002 M 8867 14.09.2021 808
5 KOWALSKI Dominik 1980 M 12078 26.01.2022 1493
6 KULFERST Przemysław 1980 M 8861 14.09.2021 802
7 MURAWSKA Sandra 2007 K 6794 08.09.2021 494
8 SKONIECZNY Łukasz 1996 M 8869 14.09.2021 810