V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-05-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-14 12:00 86 LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
1   A NIEMIEC Rafał W GADZIŃSKI Robert 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 8:11, 5:11) 0:1
2   B WOŁK Sławomir X BIHUN Mykyta 3:1 (14:12, 8:11, 11:4, 11:4) 1:1
3   C SAIDKARIMOV Shokhrukh Y KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (11:9, 11:13, 4:11, 11:8, 8:11) 1:2
4   D CICHOCKI Michał Z MARCHEWSKI Wincenty 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 2:2
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 3:2
6   B NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
X DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
2:3 (11:6, 9:11, 11:6, 6:11, 8:11) 3:3
7   A NIEMIEC Rafał X BIHUN Mykyta 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 4:3
8   B WOŁK Sławomir W GADZIŃSKI Robert 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8) 5:3
9   D CICHOCKI Michał Y KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (11:2, 10:12, 7:11, 9:11) 5:4
10   C SAIDKARIMOV Shokhrukh Z MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (10:12, 11:2, 5:11, 6:11) 5:5
11   A NIEMIEC Rafał Y KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 9:11) 5:6
12   C FURMAN Radosław W GADZIŃSKI Robert 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 5:7
13   B WOŁK Sławomir Z MARCHEWSKI Wincenty 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) 6:7
14   D CICHOCKI Michał X BIHUN Mykyta 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 3:11) 6:8
15   A NIEMIEC Rafał Z MARCHEWSKI Wincenty 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) 7:8
16   D CICHOCKI Michał W GADZIŃSKI Robert 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 9:11) 7:9
17   B WOŁK Sławomir Y KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (11:4, 6:11, 6:11, 10:12) 7:10
2022-05-14 12:00 87 LKTS Zenit Międzybórz II - UKSTS Kiełczów IV 10:3
1   A GÓRECKI Leszek W KWIATECKI Krzysztof 3:2 (11:8, 11:4, 3:11, 5:11, 14:12) 1:0
2   B KLIMEK Damian X KUSEK Lucjan 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 2:0
3   C SKONIECZNY Łukasz Y PETRYKOWSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 3:0
4   D MURAWSKA Sandra Z CYBULKA Marzena 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 11:6, 10:12) 3:1
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W KUSEK Lucjan
PETRYKOWSKI Piotr
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 4:1
6   B MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
X CYBULKA Marzena
KWIATECKI Krzysztof
2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 8:11, 10:12) 4:2
7   A GÓRECKI Leszek X KUSEK Lucjan 3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:4) 5:2
8   B KLIMEK Damian W KWIATECKI Krzysztof 3:2 (11:13, 12:10, 9:11, 11:7, 11:8) 6:2
9   D MURAWSKA Sandra Y PETRYKOWSKI Piotr 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:3) 7:2
10   C SKONIECZNY Łukasz Z CYBULKA Marzena 3:1 (11:5, 11:3, 9:11, 11:7) 8:2
11   A GÓRECKI Leszek Y PETRYKOWSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 9:2
12   C SKONIECZNY Łukasz W KWIATECKI Krzysztof 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:8, 11:13) 9:3
13   B KLIMEK Damian Z CYBULKA Marzena 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:9) 10:3
2022-05-14 12:00 88 KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
1   A MALARZ Michał W STRZESAK Mateusz 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 0:1
2   B POLAK Tomasz X WINAREK Arkadiusz 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 13:11) 1:1
3   C HEINKE Tymoteusz Y FLIS Jarosław 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) 2:1
4   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 2:2
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
1:3 (14:16, 14:12, 9:11, 10:12) 2:3
6   B HEINKE Tymoteusz
POLAK Tomasz
X FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
1:3 (7:11, 11:3, 7:11, 10:12) 2:4
7   A MALARZ Michał X WINAREK Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 3:4
8   B POLAK Tomasz W STRZESAK Mateusz 3:2 (15:13, 11:9, 14:16, 10:12, 11:9) 4:4
9   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y FLIS Jarosław 3:1 (11:6, 0:11, 11:8, 11:9) 5:4
10   C HEINKE Tymoteusz Z ŻMUD Tobiasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 6:4
11   A MALARZ Michał Y FLIS Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 7:4
12   C HEINKE Tymoteusz W STRZESAK Mateusz 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 12:10, 10:12) 7:5
13   B POLAK Tomasz Z ŻMUD Tobiasz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 7:6
14   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba X WINAREK Arkadiusz 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 6:11, 11:9) 8:6
15   A MALARZ Michał Z ŻMUD Tobiasz 1:3 (6:11, 11:5, 2:11, 9:11) 8:7
16   D GAWEŁ-KARWATKA Kuba W STRZESAK Mateusz 1:3 (11:6, 11:13, 4:11, 6:11) 8:8
17   B POLAK Tomasz Y FLIS Jarosław 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:9) 9:8
18   C HEINKE Tymoteusz X WINAREK Arkadiusz 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 7:11) 9:9
2022-05-14 12:00 89 PKS Tęcza Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:3
1   A CIEŚLIK Tobiasz W KOKOTT Józef 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X BUREK Jerzy 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 2:0
3   C LIPIEC Grzegorz Y NOWICKI Piotr 3:2 (8:11, 13:11, 8:11, 11:9, 11:9) 3:0
4   D GUT Marek Z KULOK Piotr 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:7) 4:0
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) 5:0
6   B CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
X NOWICKI Piotr
KOKOTT Józef
3:1 (11:9, 9:11, 15:13, 11:9) 6:0
7   A CIEŚLIK Tobiasz X BUREK Jerzy 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:8) 7:0
8   B SMOLAREK Tomasz W KOKOTT Józef 2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 7:1
9   D GUT Marek Y NOWICKI Piotr 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 9:11) 7:2
10   C KAWECKI Przemysław Z KULOK Piotr 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 11:9) 8:2
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:2
12   C KAWECKI Przemysław W KOKOTT Józef 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 9:11) 9:3
13   B KEMPA Łukasz Z WRÓBEL Karol 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) 10:3
2022-05-14 12:00 90 LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
1   A KŁAK ŁUKASZ W KOWALSKI Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B LISTWAN Mirosław X PIECHOCIŃSKI Robert 3:2 (11:13, 11:6, 6:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C ŚLEMP Jerzy Y WALENDZIK Tomasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D KOBEL Marcin Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:2 (12:10, 11:9, 6:11, 9:11, 12:10) 2:2
5   A ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
W KOWALSKI Rafał
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:2 (3:11, 8:11, 13:11, 12:10, 12:10) 3:2
6   B KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
X WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 4:2
7   A KŁAK ŁUKASZ X PIECHOCIŃSKI Robert 3:1 (11:3, 12:10, 7:11, 11:2) 5:2
8   B LISTWAN Mirosław W KOWALSKI Rafał 0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 5:3
9   D KOBEL Marcin Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (11:5, 11:9, 2:11, 9:11, 9:11) 5:4
10   C ŚLEMP Jerzy Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 5:5
11   A KŁAK ŁUKASZ Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:7, 9:11) 5:6
12   C ŚLEMP Jerzy W KOWALSKI Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 5:7
13   B LISTWAN Mirosław Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (11:5, 6:11, 5:11, 3:11) 5:8
14   D KOBEL Marcin X PIECHOCIŃSKI Robert 3:2 (8:11, 11:2, 11:9, 5:11, 11:6) 6:8
15   A KŁAK ŁUKASZ Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (16:14, 5:11, 11:7, 11:5) 7:8
16   D KOBEL Marcin W KOWALSKI Rafał 2:3 (10:12, 12:14, 11:5, 11:8, 6:11) 7:9
17   B LISTWAN Mirosław Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18