Rafał Kowalski
Numer zawodnika: 1388
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KS AZS Wratislavia Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 55476
Numer licencji okres.: 6067
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00
4. UKS Orzeł Prusice - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
2   B CZUB Zdzisław X KOWALSKI Rafał 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
6   B KAŁWAK Mateusz
PAŁASZEWSKI Marek
X KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 13:11, 6:11) ⇑
7   A KAŁWAK Mateusz X KOWALSKI Rafał 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
14   D PAŁASZEWSKI Marek X KOWALSKI Rafał 1:3 (11:13, 9:11, 11:1, 3:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15
9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
2   B KACZMAREK Mariusz X KOWALSKI Rafał 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A ZARAZA Krzysztof X KOWALSKI Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:5) ⇓
14   D MATUSIEWICZ Kamil X KOWALSKI Rafał 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 10:12) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00
14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
2   B ULATOWSKA Anna X KOWALSKI Rafał 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 11:8, 6:11) ⇑
7   A ŻYGADŁO Franciszek X KOWALSKI Rafał 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00
19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
4   D CHMIELEWSKI Piotr Z KOWALSKI Rafał 3:2 (11:9, 5:11, 11:9, 4:11, 11:2) ⇓
10   C BIAŁEK Marek Z KOWALSKI Rafał 2:3 (10:12, 11:5, 12:10, 3:11, 7:11) ⇑
13   B KACA Andrzej Z KOWALSKI Rafał 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 7:11) ⇑
15   A CHABIŃSKI Andrzej Z KOWALSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
1   A LASKOWSKI Piotr W KOWALSKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
8   B URBANOWICZ Paweł W KOWALSKI Rafał 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇑
12   C JANKOWSKI Mariusz W KOWALSKI Rafał 2:3 (2:11, 11:7, 5:11, 11:6, 5:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9
3   C KUCHARSKI Franciszek Y KOWALSKI Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
9   D STASZCZYK Jakub Y KOWALSKI Rafał 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
11   A KOTYL Wojciech Y KOWALSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇓
17   B GROCHOLSKI Miłosz Y KOWALSKI Rafał 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7
2   B KOWALSKI Rafał X DĘBSKI Jerzy 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:6) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
W BUCHTA Daniel
KOWNACKI Rafał
2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 8:11) ⇓
8   B KOWALSKI Rafał W BUCHTA Daniel 3:2 (9:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:3) ⇑
13   B KOWALSKI Rafał Z KOWNACKI Rafał 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
17   B KOWALSKI Rafał Y KŁUDKOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:6) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
2   B KOWALSKI Rafał X WOŹNY Zbigniew 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:5) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
W CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇑
8   B KOWALSKI Rafał W MIŚ Robert 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:7) ⇑
13   B KOWALSKI Rafał Z SMOLIŃSKI Mateusz 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
17   B KOWALSKI Rafał Y CUBER Mariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:2) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30
53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10
2   B BALD Andrzej X KOWALSKI Rafał 1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 7:11) ⇑
5   A JUREK Szymon
DOBROWOLSKI Mirosław
W ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
3:1 (15:13, 12:10, 5:11, 16:14) ⇓
7   A MUSZYŃSKI Filip X KOWALSKI Rafał 0:3 (8:11, 12:14, 3:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00
64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
2   B GAJKOWSKI Mateusz X KOWALSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
6   B CHORZĘPA Paweł
GAJKOWSKI Mateusz
X ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:6) ⇓
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X KOWALSKI Rafał 3:0 (11:3, 11:9, 11:2) ⇓
14   D KUPCZYK Michał X KOWALSKI Rafał 3:0 (13:11, 11:9, 11:5) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30
59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
2   B BAZYLEWSKA Zuzanna X KOWALSKI Rafał 2:3 (11:6, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11) ⇑
6   B HOŁODNIUK Paulina
WALENCKA Anita
X ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
3:2 (5:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:6) ⇓
7   A WOJTYŁA Damian X KOWALSKI Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
14   D WALENCKA Anita X KOWALSKI Rafał 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:8) ⇓
18   C HOŁODNIUK Paulina X KOWALSKI Rafał 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30
67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10
2   B KOWALSKI Rafał X BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (11:13, 10:12, 11:8, 5:11) ⇓
6   B ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
X BAZYLEWSKA Zuzanna
WOJTYŁA Damian
2:3 (11:5, 6:11, 9:11, 13:11, 6:11) ⇓
8   B KOWALSKI Rafał W WOJTYŁA Damian 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 6:11) ⇓
13   B KOWALSKI Rafał Z WALENCKA Anita 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 ⇨ 2024-03-12 18:30
70. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6
3   C KUCHARSKI Franciszek Y KOWALSKI Rafał 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
2:3 (9:11, 11:6, 11:3, 10:12, 8:11) ⇑
9   D STASZCZYK Jakub Y KOWALSKI Rafał 3:1 (13:11, 11:8, 4:11, 11:5) ⇓
11   A KOTYL Wojciech Y KOWALSKI Rafał 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 17:15
72. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław 3 3:10
2   B KOWALSKI Rafał X MURAWSKA Sandra 3:1 (11:5, 14:12, 3:11, 11:9) ⇑
6   B ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
X STACH Wojciech
MURAWSKA Sandra
2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 11:13, 8:11) ⇓
8   B KOWALSKI Rafał W GIRULSKI Robert 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇓
13   B KOWALSKI Rafał Z STACH Wojciech 0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 14:00
73. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
3   C HOŁODNIUK Paulina Y KOWALSKI Rafał 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) ⇓
5   A KURZAC Paweł
WŁODARCZYK Kacper
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) ⇓
9   D WALENCKA Anita Y KOWALSKI Rafał 3:0 (11:3, 19:17, 11:8) ⇓
11   A WŁODARCZYK Kacper Y KOWALSKI Rafał 3:1 (4:11, 11:8, 11:4, 11:7) ⇓
17   B BAZYLEWSKA Zuzanna Y KOWALSKI Rafał 3:1 (11:6, 11:3, 8:11, 11:9) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 14:00
76. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Entire M Głoska 2 5:10
3   C KOWALSKI Rafał Y KUCHARSKI Franciszek 3:2 (4:11, 16:14, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
KOWALSKI Rafał
W GROCHOLSKI Miłosz
KOTYL Wojciech
1:3 (19:21, 12:10, 8:11, 9:11) ⇓
10   C KOWALSKI Rafał Z STASZCZYK Jakub 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) ⇑
12   C KOWALSKI Rafał W KOTYL Wojciech 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1458 - - 0000
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
110 BALD Andrzej 1960
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
1123 BIAŁEK Ernest 1994
599 BIAŁEK Marek 1970
1144 BIHUN Mykyta 1995
1043 BUCHTA Daniel 1980
1301 BUREK Jerzy 1961
510 CECOT Adam 1959
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
1490 CHRABĄSZCZ Milena 2002
742 CICHOCKI Michał 1994
1323 CIESLA Grażyna 1997
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
814 CUBER Mariusz 1975
511 CYBULKA Marzena 1983
634 CZUB Zdzisław 1968
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
743 FURMAN Radosław 1988
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
492 GIRULSKI Robert 1974
746 GLINIAK Jan 1960
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
538 GRZĘBKA Mikołaj 1999
259 GUT Marek 1963
1150 HACZKIEWICZ Łukasz 1988
143 HEINKE Tymoteusz 2008
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
877 JANKOWIAK Piotr 1974
582 JANKOWSKI Mariusz 1980
1050 JARECKI Gerard 1971
602 KACA Andrzej 1970
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
747 KACZMAREK Mariusz 1973
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
807 KLIMEK Damian 1997
1342 KŁAK Łukasz 1989
2016 KŁUDKOWSKI Bartosz 2003
993 KŁUSEK Jacek 1965
1343 KOBEL Marcin 1980
1302 KOKOTT Józef 1970
879 KONOPNICKI Robert 1974
540 KOTYL Wojciech 1996
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
963 KUPCZYK Michał 1989
470 KUROWSKI Mariusz 1971
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
584 LASKOWSKI Piotr 1983
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
127 MALARZ Michał 1978
637 MAMROŁ Paweł 1977
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
519 MAZUR Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
817 MIŚ Robert 1968
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
749 NIEMIEC Rafał 1995
1559 NOWAK Andrzej 1953
1126 NOWICKI Piotr 1970
1513 OGRODOWCZYK Paweł 1990
189 OPERACZ Kuba 2010
1351 OZGA Ilona 1985
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
1000 RAKOCZY Jacek 1968
541 RYCZAN Tadeusz 1956
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
262 SMOLAREK Tomasz 1991
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
129 STACH Wojciech 1986
531 STACHURSKI Andrzej 1957
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
575 TRYBAŁA Szymon 2008
375 ULATOWSKA Anna 2009
594 URBANOWICZ Paweł 1982
387 WALENCKA Anita 1990
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
391 WŁODARCZYK Kacper 2001
393 WOJTYŁA Damian 1997
757 WOŁK Sławomir 1962
822 WOŹNY Zbigniew 1981
151 ZAJĄC Hanna 2006
758 ZARAZA Krzysztof 1997
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
153 ŻYGADŁO Franciszek 2008