Numer zawodnika: | 601 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | LZS Trzebnica |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 5949 |
Numer licencji okres.: | 9387 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00 1. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LZS Trzebnica 7:10 |
|||||||
4 | D | GADZIŃSKI Robert | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
GADZIŃSKI Robert TOBOREK Wiesław |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
10 | C | DĘBSKI Jerzy | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
13 | B | TOBOREK Wiesław | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) | ||
15 | A | KUCHARZYSZYN Mariusz | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 2:3 (11:9, 11:7, 4:11, 8:11, 8:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00 7. LZS Trzebnica - KS Ajde Oleśnica 8:10 |
|||||||
1 | A | CHMIELEWSKI Piotr | W | LASKOWSKI Piotr | 2:3 (5:11, 12:10, 6:11, 14:12, 7:11) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
JANKOWSKI Mariusz LASKOWSKI Piotr |
3:0 (11:6, 11:4, 12:10) | ||
7 | A | CHMIELEWSKI Piotr | X | JANKOWSKI Mariusz | 3:0 (18:16, 12:10, 11:7) | ||
11 | A | CHMIELEWSKI Piotr | Y | URBANOWICZ Paweł | 3:2 (11:6, 11:4, 7:11, 6:11, 11:9) | ||
15 | A | CHMIELEWSKI Piotr | Z | PYTKO Bartosz | 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00 19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10 |
|||||||
4 | D | CHMIELEWSKI Piotr | Z | KOWALSKI Rafał | 3:2 (11:9, 5:11, 11:9, 4:11, 11:2) | ||
6 | B |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
X |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 12:10, 9:11) | ||
9 | D | CHMIELEWSKI Piotr | Y | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 9:11) | ||
14 | D | CHMIELEWSKI Piotr | X | PIECHOCIŃSKI Robert | 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:3) | ||
16 | D | CHMIELEWSKI Piotr | W | ŻMUD Tobiasz | 2:3 (11:6, 11:6, 7:11, 10:12, 5:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 13. LKS Odra Entire M Głoska 2 - LZS Trzebnica 8:10 |
|||||||
4 | D | GROCHOLSKI Miłosz | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 13:11) | ||
5 | A |
STASZCZYK Jakub GRZĘBKA Mikołaj |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
3:2 (11:9, 8:11, 11:2, 8:11, 11:5) | ||
10 | C | KUCHARSKI Franciszek | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 2:3 (11:7, 16:14, 7:11, 10:12, 11:13) | ||
13 | B | STASZCZYK Jakub | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 10:12, 8:11) | ||
15 | A | GRZĘBKA Mikołaj | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 14:00 25. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - LZS Trzebnica 10:5 |
|||||||
3 | C | CUBER Mariusz | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:0 (11:4, 11:8, 12:10) | ||
5 | A |
CENTNER Mariusz CUBER Mariusz |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) | ||
9 | D | CENTNER Mariusz | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:2 (10:12, 11:9, 7:11, 13:11, 11:7) | ||
11 | A | SMOLIŃSKI Mateusz | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 31. LZS Trzebnica - TKS Granit Strzelin 2 10:4 |
|||||||
2 | B | CHMIELEWSKI Piotr | X | STANEK Mateusz | 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
BALD Andrzej WNĘK Sławomir |
3:0 (11:6, 11:9, 11:2) | ||
8 | B | CHMIELEWSKI Piotr | W | BALD Andrzej | 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
13 | B | CHMIELEWSKI Piotr | Z | MUSZYŃSKI Filip | 3:0 (11:8, 16:14, 11:5) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00 43. LZS Trzebnica - ULKS ŻOK Żmigród 2:10 |
|||||||
4 | D | CHMIELEWSKI Piotr | Z | KUPCZYK Michał | 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) | ||
6 | B |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
X |
KUPCZYK Michał PRZYBYLSKI Krzysztof |
3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:6) | ||
9 | D | CHMIELEWSKI Piotr | Y | PRZYBYLSKI Krzysztof | 2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 12:10, 9:11) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 49. UKS Orzeł Prusice - LZS Trzebnica 10:7 |
|||||||
3 | C | CZUB Zdzisław | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
KAŁWAK Mateusz PAŁASZEWSKI Marek |
X |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 9:11, 7:11) | ||
9 | D | OGUNSOLA Oluwatobi | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 1:3 (10:12, 11:8, 5:11, 7:11) | ||
11 | A | KAŁWAK Mateusz | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:6) | ||
17 | B | PAŁASZEWSKI Marek | Y | CHMIELEWSKI Piotr | 3:2 (11:5, 8:11, 4:11, 12:10, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 55. LZS Trzebnica - LZS Orion Branda Szewce 3 10:0 |
|||||||
3 | C | CHMIELEWSKI Piotr | Y | WĄSICKI Jakub | 3:2 (10:12, 10:12, 11:4, 11:4, 11:4) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
GAWŁOWSKI Krzysztof PAKUŁA Jakub |
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) | ||
10 | C | CHMIELEWSKI Piotr | Z | PAKUŁA Jakub | 3:2 (11:6, 7:11, 11:6, 9:11, 12:10) | ||
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 61. KU AZS UE Wrocław 3 - LZS Trzebnica 10:2 |
|||||||
4 | D | ZYNA Julia | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7) | ||
5 | A |
ULATOWSKA Anna ZYNA Julia |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:7, 5:11) | ||
10 | C | ZAJĄC Hanna | Z | CHMIELEWSKI Piotr | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00 81. LZS Trzebnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7 |
|||||||
1 | A | CHMIELEWSKI Piotr | W | KOWNACKI Rafał | 2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
W |
DĘBSKI Jerzy KOWNACKI Rafał |
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) | ||
7 | A | CHMIELEWSKI Piotr | X | DĘBSKI Jerzy | 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
11 | A | CHMIELEWSKI Piotr | Y | KUCHARZYSZYN Mariusz | 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:1) | ||
15 | A | CHMIELEWSKI Piotr | Z | PRZYBOROWSKI Piotr | 3:1 (11:6, 9:11, 11:2, 11:9) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 86. KS Ajde Oleśnica - LZS Trzebnica 10:3 |
|||||||
1 | A | SZCZEPANIAK Adrian | W | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (11:2, 14:16, 11:7, 13:11) | ||
5 | A |
SZCZEPANIAK Adrian URBANOWICZ Paweł |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 4:11) | ||
8 | B | URBANOWICZ Paweł | W | CHMIELEWSKI Piotr | 0:3 (9:11, 12:14, 4:11) | ||
12 | C | PUSTÓŁ Piotr | W | CHMIELEWSKI Piotr | 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 11:9) | ||
4WR | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 18:00 87. ULKS ŻOK Żmigród - LZS Trzebnica 5:10 |
|||||||
2 | B | CHORZĘPA Paweł | X | CHMIELEWSKI Piotr | 1:3 (13:11, 7:11, 4:11, 6:11) | ||
5 | A |
SOBKOWIAK Tomasz GAJKOWSKI Mateusz |
W |
BIAŁEK Marek CHMIELEWSKI Piotr |
1:3 (6:11, 11:6, 11:13, 5:11) | ||
7 | A | GAJKOWSKI Mateusz | X | CHMIELEWSKI Piotr | 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) | ||
14 | D | KUPCZYK Michał | X | CHMIELEWSKI Piotr | 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:5) |