Dorota Borkowska
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
6. LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10
2   B BORKOWSKA Dorota X WŁODARCZYK Kacper 1:3 (10:12, 7:11, 11:5, 7:11) ⇓
6   B BORKOWSKA Dorota
KOBEL Marcin
X MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
8   B BORKOWSKA Dorota W MIELKO Piotr 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10
2   B KACZMAREK Mariusz X BORKOWSKA Dorota 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (6:11, 11:6, 4:11, 11:8, 6:11) ⇑
7   A MATUSIEWICZ Kamil X BORKOWSKA Dorota 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
14   D ŚLIWIŃSKI Maciej X BORKOWSKA Dorota 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
16. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8
2   B BORKOWSKA Dorota X PRZYBYŁ Liliana 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:8) ⇑
6   B BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
X GRUBIAK Tymoteusz
FURMAN Julia
1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 9:11) ⇓
8   B BORKOWSKA Dorota W GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
13   B BORKOWSKA Dorota Z FURMAN Julia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
17   B BORKOWSKA Dorota Y JARECKA Malwina 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:30 ⇨ 2021-11-17 18:30
21. UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
1   A KAŁWAK Mateusz W BORKOWSKA Dorota 1:3 (8:11, 11:3, 13:15, 6:11) ⇑
6   B KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 4:11) ⇑
8   B KICIŃSKI Maciej W BORKOWSKA Dorota 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C PAŁASZEWSKI Marek W BORKOWSKA Dorota 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇑
16   D PIÓRKOWSKI Marcin W BORKOWSKA Dorota 3:1 (3:11, 11:6, 11:8, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
26. LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1
2   B BORKOWSKA Dorota X STODOLICA Mirosław 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:6) ⇑
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
3:2 (12:14, 11:9, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
8   B BORKOWSKA Dorota W KUC Roman 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
3   C BŁASZKIEWICZ Jacek Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D GRZEŚKOWIAK Marek Y BORKOWSKA Dorota 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 12:10) ⇓
11   A BOROWIAK Daniel Y BORKOWSKA Dorota 2:3 (8:11, 8:11, 11:3, 11:6, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-08 19:00
36. LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1
2   B BORKOWSKA Dorota X DROZD Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W DROZD Tomasz
PEŁKA Krzysztof
3:0 (11:3, 11:1, 11:2) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6
3   C SZPITALNY Tomasz Y BORKOWSKA Dorota 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y BORKOWSKA Dorota 3:1 (8:11, 16:14, 11:3, 11:8) ⇓
11   A BORYCKA Dawid Y BORKOWSKA Dorota 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-16 16:00 ⇨ 2022-01-12 19:00
46. LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
2   B BORKOWSKA Dorota X DĘBSKI Jerzy 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 12:14, 11:6) ⇑
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X YAREMENKO Stanislaw
ZAJĄC Kacper
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:13) ⇓
8   B BORKOWSKA Dorota W ZAJĄC Kacper 2:3 (11:9, 12:10, 4:11, 6:11, 8:11) ⇓
13   B BORKOWSKA Dorota Z YAREMENKO Stanislaw 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
17   B BORKOWSKA Dorota Y BUCHTA Daniel 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
51. MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1
4   D ŹRÓDŁO Damian Z BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:7) ⇓
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
3:0 (12:10, 11:7, 11:5) ⇓
10   C WALENCKI Michał Z BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:8, 5:11, 11:3, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
56. LKS Orzeł Lizawice - LZS Orion Branda Psary 8:10
4   D BORKOWSKA Dorota Z ŚLIWIŃSKI Maciej 3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 7:11, 11:7) ⇑
5   A BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇑
9   D BORKOWSKA Dorota Y MATUSIEWICZ Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
14   D BORKOWSKA Dorota X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
16   D BORKOWSKA Dorota W KACZMAREK Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
61. KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8
3   C GRUBIAK Tymoteusz Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A GRUBIAK Tymoteusz
MUCHA Łukasz
W BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
2:3 (8:11, 2:11, 11:9, 11:6, 6:11) ⇑
9   D PRZYBYŁ Liliana Y BORKOWSKA Dorota 0:3 (13:15, 5:11, 2:11) ⇑
11   A SOBIESZEK Bogumił Y BORKOWSKA Dorota 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:6) ⇓
17   B MUCHA Łukasz Y BORKOWSKA Dorota 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
66. LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8
2   B BORKOWSKA Dorota X PAŁASZEWSKI Marek 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇑
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:7) ⇑
8   B BORKOWSKA Dorota W PIÓRKOWSKI Marcin 2:3 (11:6, 4:11, 11:8, 8:11, 3:11) ⇓
13   B BORKOWSKA Dorota Z KAŁWAK Mateusz 2:3 (11:7, 9:11, 11:6, 8:11, 6:11) ⇓
17   B BORKOWSKA Dorota Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:4) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
86. LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
2   B BORKOWSKA Dorota X STOPYRA Krzysztof 3:1 (11:3, 11:3, 9:11, 11:2) ⇑
6   B BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
X RZEPECKI Mateusz
STOPYRA Krzysztof
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
8   B BORKOWSKA Dorota W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
13   B BORKOWSKA Dorota Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑