Valiantsin Dziamidchyk
Numer zawodnika: 1483
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: KS AZS Wratislavia Wrocław
Kraj: Białoruś
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 61138
Numer licencji okres.: 6066
Data wydania: 01.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:15 ⇨ 2023-10-03 18:15
9. LZS Orion Branda Szewce 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
1   A ZARAZA Krzysztof W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) ⇓
6   B GAWŁOWSKI Krzysztof
ZARAZA Krzysztof
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (11:7, 11:7, 10:12, 8:11, 7:11) ⇑
8   B KACZMAREK Mariusz W DZIAMIDCHYK Valiantsin 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 6:11, 4:11) ⇑
12   C GAWŁOWSKI Krzysztof W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 4:11) ⇑
16   D MATUSIEWICZ Kamil W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00
14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
1   A ŻYGADŁO Franciszek W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) ⇓
5   A MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇓
8   B ULATOWSKA Anna W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:2 (11:4, 13:15, 11:8, 7:11, 11:2) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-21 11:00
19. LZS Trzebnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
3   C BIAŁEK Marek Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 1:11) ⇑
6   B BIAŁEK Marek
CHMIELEWSKI Piotr
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 12:10, 9:11) ⇑
9   D CHMIELEWSKI Piotr Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 9:11) ⇑
11   A CHABIŃSKI Andrzej Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:2 (11:7, 10:12, 4:11, 11:9, 11:9) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
29. KS Ajde Oleśnica - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
4   D SZCZEPANIAK Adrian Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 2:3 (14:12, 11:8, 5:11, 3:11, 8:11) ⇑
6   B LASKOWSKI Piotr
PYTKO Bartosz
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (7:11, 4:11, 1:11) ⇑
10   C PYTKO Bartosz Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
13   B URBANOWICZ Paweł Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
36. LKS Odra Entire M Głoska 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 9:9
1   A KOTYL Wojciech W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (15:13, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
6   B KUCHARSKI Franciszek
STASZCZYK Jakub
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 11:13, 11:4) ⇓
8   B GROCHOLSKI Miłosz W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 10:12) ⇑
12   C KUCHARSKI Franciszek W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇑
16   D STASZCZYK Jakub W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
42. KS AZS Wratislavia Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:7
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W BUCHTA Daniel 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 6:11) ⇓
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X DĘBSKI Jerzy
KŁUDKOWSKI Bartosz
3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:9) ⇑
7   A DZIAMIDCHYK Valiantsin X DĘBSKI Jerzy 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇑
11   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Y KŁUDKOWSKI Bartosz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
15   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Z KOWNACKI Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
48. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W MIŚ Robert 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
6   B MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X SMOLIŃSKI Mateusz
MIŚ Robert
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:6) ⇑
7   A DZIAMIDCHYK Valiantsin X WOŹNY Zbigniew 2:3 (9:11, 11:4, 4:11, 11:8, 8:11) ⇓
11   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Y CUBER Mariusz 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 6:11, 9:11) ⇓
15   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Z SMOLIŃSKI Mateusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00 ⇨ 2023-12-14 18:30
53. TKS Granit Strzelin 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 5:11) ⇑
6   B BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
X MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
8   B BALD Andrzej W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) ⇑
12   C JUREK Szymon W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (2:11, 3:11, 2:11) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 ⇨ 2024-01-23 18:00
64. ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (11:5, 11:13, 6:11, 8:11) ⇑
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (11:6, 10:12, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
8   B GAJKOWSKI Mateusz W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (5:11, 7:11, 11:2, 5:11) ⇑
12   C CHORZĘPA Paweł W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) ⇓
16   D KUPCZYK Michał W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (11:13, 6:11, 10:12) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 14:00 ⇨ 2024-01-24 18:30
59. MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8
1   A WOJTYŁA Damian W DZIAMIDCHYK Valiantsin 2:3 (6:11, 7:11, 11:9, 11:7, 7:11) ⇑
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
WOJTYŁA Damian
W MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 7:11, 10:12) ⇑
8   B BAZYLEWSKA Zuzanna W DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 5:11) ⇑
12   C HOŁODNIUK Paulina W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 2:11, 3:11) ⇑
16   D WALENCKA Anita W DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 21:19) ⇓
4WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-28 18:30
67. KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W WOJTYŁA Damian 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 12:10) ⇑
5   A MUŁA Mateusz
DZIAMIDCHYK Valiantsin
W HOŁODNIUK Paulina
WŁODARCZYK Kacper
1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:13) ⇓
7   A DZIAMIDCHYK Valiantsin X BAZYLEWSKA Zuzanna 3:0 (11:5, 11:4, 16:14) ⇑
11   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Y HOŁODNIUK Paulina 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1458 - - 0000
460 ANTOSIK Ireneusz 1964
110 BALD Andrzej 1960
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
599 BIAŁEK Marek 1970
509 BIAŁY Aleksander 1958
1144 BIHUN Mykyta 1995
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
1043 BUCHTA Daniel 1980
1301 BUREK Jerzy 1961
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1490 CHRABĄSZCZ Milena 2002
742 CICHOCKI Michał 1994
814 CUBER Mariusz 1975
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
1849 DZIMIRA Maciej 1998
743 FURMAN Radosław 1988
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
1698 GAJKOWSKI Mateusz 1998
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
1581 GLIŃSKI Zbigniew 1955
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
155 GROCHOLSKI Miłosz 2013
538 GRZĘBKA Mikołaj 1999
1124 HANYŻ Mateusz 1980
143 HEINKE Tymoteusz 2008
367 HOŁODNIUK Paulina 2006
877 JANKOWIAK Piotr 1974
97 JUREK Szymon 2006
1529 KACZMAREK Krzysztof 1971
747 KACZMAREK Mariusz 1973
1521 KASENBERG Magdalena 1997
807 KLIMEK Damian 1997
1342 KŁAK Łukasz 1989
2016 KŁUDKOWSKI Bartosz 2003
993 KŁUSEK Jacek 1965
1343 KOBEL Marcin 1980
879 KONOPNICKI Robert 1974
1491 KOT Zbigniew 1971
540 KOTYL Wojciech 1996
1052 KOWNACKI Rafał 1988
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
963 KUPCZYK Michał 1989
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1167 ŁOPATECKI Damian 1989
127 MALARZ Michał 1978
637 MAMROŁ Paweł 1977
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
519 MAZUR Paweł 1977
817 MIŚ Robert 1968
480 MRUK Jan 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
749 NIEMIEC Rafał 1995
1559 NOWAK Andrzej 1953
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
1513 OGRODOWCZYK Paweł 1990
189 OPERACZ Kuba 2010
1351 OZGA Ilona 1985
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
882 PYTA Leszek 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
541 RYCZAN Tadeusz 1956
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
531 STACHURSKI Andrzej 1957
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
373 STASZCZYK Jakub 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
1166 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
575 TRYBAŁA Szymon 2008
375 ULATOWSKA Anna 2009
594 URBANOWICZ Paweł 1982
387 WALENCKA Anita 1990
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
393 WOJTYŁA Damian 1997
757 WOŁK Sławomir 1962
822 WOŹNY Zbigniew 1981
151 ZAJĄC Hanna 2006
758 ZARAZA Krzysztof 1997
1140 ZAWADA Wojciech 1972
1824 ZYNA Julia 2008
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
153 ŻYGADŁO Franciszek 2008