Franciszek Żygadło
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
2. ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 4:6
4 2 D KOTYL Krzysztof Z ŻYGADŁO Franciszek 1:3 (8:11, 4:11, 11:6, 1:11) ⇑
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X SOBIESZEK Bogumił
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇓
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z ŻYGADŁO Franciszek 2:3 (10:12, 11:3, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:30
10. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek I 2:8
1 1 A ŻYGADŁO Franciszek X KRZYWNIAK Jakub 1:3 (5:11, 11:6, 12:14, 11:13) ⇓
6 2 C SOBIESZEK Bogumił
ŻYGADŁO Franciszek
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (9:11, 11:8, 16:18, 7:11) ⇓
7 1 A ŻYGADŁO Franciszek Y CZAJA Cezary 3:1 (4:11, 11:5, 12:10, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
17. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
4 2 D GRZĘBKA Mikołaj Z ŻYGADŁO Franciszek 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:6) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X HEINKE Tymoteusz
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇓
8 2 C KOTYL Wojciech Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:30
25. KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y SOBKÓW Zbigniew 2:3 (7:11, 11:8, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W WNĘK Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:8) ⇑
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X JASKULSKI Grzegorz 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
32. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
4 2 D GOLIŃSKI Leszek Z ŻYGADŁO Franciszek 3:1 (12:10, 10:12, 11:7, 14:12) ⇓
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
8 2 C NOWACKA Dorota Z ŻYGADŁO Franciszek 3:2 (2:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:30 ⇨ 2021-11-28 13:00
55. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y JOKIEL Daniel 2:3 (12:10, 6:11, 5:11, 12:10, 10:12) ⇓
6 2 C CIESIELSKI Roch
ŻYGADŁO Franciszek
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
2:3 (8:11, 11:6, 14:12, 4:11, 5:11) ⇓
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X BOBEK Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 17:00
47. STS Słubice - KU AZS UE Wrocław 1:9
4 2 D ROGOWSKI Mirosław Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
6 2 C BARTOSZEWSKI Michał
SZUPLAK Marek
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
8 2 C ZAWADZKI Konrad Z ŻYGADŁO Franciszek 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W JAROSIK Michał 3:1 (11:3, 11:2, 10:12, 11:3) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 14:00
78. KU AZS UE Wrocław - LZS TS Zaręba 10:0
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W JAŹWIEC Łukasz 3:0 (13:11, 11:2, 11:1) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-21 18:00
77. KTS Wolbromek II - KU AZS UE Wrocław 3:7
2 2 C PORĘBA Sylwester W ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇑
6 2 C KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
W STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇑
10 2 D DRZYZGA Paweł W ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y ŻYWORONEK Patryk 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W STAMIROWSKI Krzysztof
NADOLNY Jakub
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 6:11) ⇓
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X STAMIROWSKI Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:9, 11:7, 7:11) ⇓
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 17:00 ⇨ 2022-03-29 17:00
111. KU AZS UE Wrocław - STS Słubice 5:5
4 2 D ŻYGADŁO Franciszek Z ZAWADZKI Marcin 3:2 (1:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:4) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 12:10) ⇑
10 2 D ŻYGADŁO Franciszek W SZUPLAK Marek 3:1 (11:1, 10:12, 11:8, 11:5) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 18:00
119. TKS Granit Strzelin - KU AZS UE Wrocław 4:6
4 2 D PUDLIS Cezary Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X MICHALAK Rafał
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇑
8 2 C WNĘK Krzysztof Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 11:00
123. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UE Wrocław 4:6
4 2 D ZAJĄC Kacper Z ŻYGADŁO Franciszek 0:3 (7:11, 11:13, 3:11) ⇑
5 1 A WNĘK Stanisław
KOWNACKI Rafał
X STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
3:2 (5:11, 14:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
8 2 C WNĘK Stanisław Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-04-30 17:00
127. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 5:5
2 2 C ŻYGADŁO Franciszek W FURMAN Paweł 2:3 (11:9, 11:5, 11:13, 14:16, 10:12) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W BOROWIAK Daniel
KOTYL Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
8 2 C ŻYGADŁO Franciszek Z KOTYL Krzysztof 3:2 (11:7, 11:9, 7:11, 9:11, 11:4) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 17:00
131. KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek II 6:4
1 1 A ŻYGADŁO Franciszek X PORĘBA Sylwester 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W DRZYZGA Paweł
KORUS Marcin
3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
7 1 A ŻYGADŁO Franciszek Y GRUSZKA Damian 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇓