Numer zawodnika: | 153 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | KU AZS UE Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 43097 |
Numer licencji okres.: | 1192 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-05 17:15 2. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UE Wrocław 2 10:0 |
|||||||
3 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | Y | MALARZ Dawid | 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
GRUBIAK Tymoteusz MALARZ Dawid |
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) | |
9 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | X | CIESIELSKI Arkadiusz | 3:0 (13:11, 11:1, 11:1) | |
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 14. KU AZS UE Wrocław 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1 |
|||||||
1 | A | ŻYGADŁO Franciszek | W | DZIAMIDCHYK Valiantsin | 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) | ||
5 | A |
MICHALAK Rafał ŻYGADŁO Franciszek |
W |
MUŁA Mateusz DZIAMIDCHYK Valiantsin |
3:0 (11:6, 11:2, 11:4) | ||
7 | A | ŻYGADŁO Franciszek | X | KOWALSKI Rafał | 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) | ||
11 | A | ŻYGADŁO Franciszek | Y | ŻMUD Tobiasz | 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) | ||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 9. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | GRYK Konrad | Y | ŻYGADŁO Franciszek | 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj GRYK Konrad |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | |
7 | 1 | A | LILIEN Aleksander | Y | ŻYGADŁO Franciszek | 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 13:00 24. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 7:3 |
|||||||
3 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | Y | KOTYL Krzysztof | 3:2 (11:6, 7:11, 7:11, 11:8, 11:3) | |
5 | 1 | A |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
X |
KOTYL Krzysztof MATKOWSKI Jakub |
3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 10:12, 13:11) | |
9 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | X | MATKOWSKI Jakub | 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 17:00 31. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | LUBIN Krzysztof | W | ŻYGADŁO Franciszek | 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | |
6 | 2 | C |
ROGOWSKI Mirosław SOLIŁO Dominik |
W |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
1:3 (12:14, 8:11, 11:7, 8:11) | |
10 | 2 | D | ROGOWSKI Mirosław | W | ŻYGADŁO Franciszek | 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 38. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra 3 4:6 |
|||||||
3 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | Y | MICHNO Krzysztof | 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
GRUDZIEŃ Piotr SAIDOV Hasan |
3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 11:5) | |
9 | 1 | B | ŻYGADŁO Franciszek | X | SAIDOV Hasan | 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 45. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2:8 |
|||||||
2 | 2 | C | GADZIŃSKI Jacek | W | ŻYGADŁO Franciszek | 0:3 (9:11, 3:11, 2:11) | |
5 | 1 | A |
KRZYWNIAK Jakub MALINOWSKI Radosław |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 8:11) | |
10 | 2 | D | KRZYWNIAK Jakub | W | ŻYGADŁO Franciszek | 3:2 (11:9, 11:9, 1:11, 9:11, 13:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 13:00 52. KU AZS UE Wrocław - ŻSTS Żagań 10:0 |
|||||||
2 | 2 | C | ŻYGADŁO Franciszek | W | PASZCZENIUK Dawid | 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) | |
6 | 2 | C |
ŻYGADŁO Franciszek KLIMEK Piotr |
W |
WALOWSKI Mateusz PASZCZENIUK Dawid |
3:0 (11:8, 11:5, 11:7) | |
8 | 2 | C | ŻYGADŁO Franciszek | Z | WALOWSKI Mateusz | 3:0 (11:3, 11:4, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 ⇨ 2024-01-20 12:00 66. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 9:1 |
|||||||
4 | 2 | D | ŻYGADŁO Franciszek | Z | LEŚNIEWSKI Jakub | 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 16:14) | |
10 | 2 | D | ŻYGADŁO Franciszek | W | KOWALCZYK Jakub | 3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 ⇨ 2024-02-17 12:00 73. KTS Wolbromek - KU AZS UE Wrocław 6:4 |
|||||||
2 | 2 | C | ŁUCZYK Maciej | W | ŻYGADŁO Franciszek | 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:9) | |
5 | 1 | A |
STODOLICA Mikołaj ŁUCZYK Maciej |
X |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
3:0 (11:7, 11:3, 11:9) | |
10 | 2 | D | DURAJCZYK Tomasz | W | ŻYGADŁO Franciszek | 3:2 (8:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 17:00 ⇨ 2024-02-20 17:15 80. KU AZS UE Wrocław - UKSTS Kiełczów 10:0 |
|||||||
2 | 2 | C | ŻYGADŁO Franciszek | W | ŚLIWA Mateusz | 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
W |
MRÓZ Tomasz TARNOWSKA Paulina |
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | |
8 | 2 | C | ŻYGADŁO Franciszek | Z | MRÓZ Tomasz | 3:0 (13:11, 11:5, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 15:00 87. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 1:9 |
|||||||
1 | 1 | A | CHOLEWA Marek | X | ŻYGADŁO Franciszek | 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 6:11) | |
6 | 2 | C |
GOLIŃSKI Leszek NOWACKA Dorota |
W |
WNĘK Krzysztof ŻYGADŁO Franciszek |
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | |
9 | 1 | B | JADACH Oskar | X | ŻYGADŁO Franciszek | 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:6) |