Piotr Mielko
Numer zawodnika: 385
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: MKS Wolavia Wołów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9151
Numer licencji okres.: 3816
Data wydania: 29.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00
7. MKS Wolavia Wołów - ŻSTS Żagań 7:3
4 2 D MIELKO Piotr Z PASZCZENIUK Dawid 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:6) ⇑
5 1 A MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
X WALOWSKI Mateusz
PASZCZENIUK Dawid
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇑
10 2 D MIELKO Piotr W MICHALAK Andrzej 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 14:00
21. KU AZS UZ Zielona Góra - MKS Wolavia Wołów 7:3
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:2) ⇓
10 2 D KOWALCZYK Jakub W MIELKO Piotr 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
28. KTS Wolbromek - MKS Wolavia Wołów 10:0
6 2 C STODOLICA Mikołaj
ŁUCZYK Maciej
W MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
3:0 (11:8, 11:4, 12:10) ⇓
10 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech W MIELKO Piotr 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 12:14, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
34. MKS Wolavia Wołów - UKSTS Kiełczów 9:1
4 2 D MIELKO Piotr Z PRAŻMO Bartosz 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:00
41. LZS SKS Raszówka - MKS Wolavia Wołów 7:3
3 1 B JADACH Oskar Y MIELKO Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00 ⇨ 2024-01-03 18:00
59. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7
6 2 C MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
W WNĘK Krzysztof
KLIMEK Piotr
2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 3:11) ⇓
10 2 D MIELKO Piotr W KLIMEK Piotr 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00
67. ULKS Ciechów - MKS Wolavia Wołów 4:6
1 1 A MATKOWSKI Jakub X MIELKO Piotr 3:2 (11:9, 11:4, 8:11, 8:11, 11:7) ⇓
5 1 A BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
X MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
3:1 (11:4, 11:13, 12:10, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30
91. MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 6:4
5 1 A MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
X KRZYWNIAK Jakub
MALINOWSKI Radosław
1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-06 12:00
113. ŻSTS Żagań - MKS Wolavia Wołów 3:7
2 2 C MICHALAK Andrzej W MIELKO Piotr 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
6 2 C WALOWSKI Mateusz
PASZCZENIUK Dawid
W ULATOWSKI Wiktor
MIELKO Piotr
1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 8:11) ⇑
10 2 D LORENC Jacek W MIELKO Piotr 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-16 17:30 ⇨ 2024-04-23 17:30
116. KU AZS UE Wrocław 2 - MKS Wolavia Wołów 4:6
1 1 A DRELICHOWSKI Alan X MIELKO Piotr 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
2:3 (13:11, 9:11, 10:12, 12:10, 6:11) ⇑
9 1 B MALARZ Dawid X MIELKO Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-27 17:00
119. MKS Wolavia Wołów - LZS SKS Raszówka 7:3
5 1 A MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
X GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
10 2 D MIELKO Piotr W GOLIŃSKI Leszek 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-05-11 17:00
122. LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 7:3
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
MALINOWSKI Radosław
X MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
10 2 D GADZIŃSKI Jacek W MIELKO Piotr 2:3 (11:2, 11:5, 4:11, 9:11, 4:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-05-18 17:00 ⇨ 2024-05-16 19:00
125. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8
1 1 A MIELKO Piotr X ŻELENGOWSKI Radosław 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 8:11) ⇓
5 1 A MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
X ŻELENGOWSKI Radosław
BABIAK Oliwier
1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1003 BARTCZYSZYN Paweł 1988
496 BIELECKI Damian 1984
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
206 BOBEK Daniel 1977
462 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975
1339 BORKOWSKA Dorota 1968
463 BOROWIAK Daniel 1971
812 BORYCKA Dawid 1984
813 CENTNER Mariusz 2001
720 CHOLEWA Marek 1986
215 CZAJA Cezary 1997
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
1891 DRELICHOWSKI Alan 2010
217 DURAJCZYK Tomasz 1979
1340 GADZIŃSKI Jacek 1988
721 GOLIŃSKI Leszek 1960
467 GRZEŚKOWIAK Marek 1970
723 JADACH Oskar 2002
144 JARECKA Malwina 2006
1050 JARECKI Gerard 1971
805 JAROSIK Michał 1988
806 JEDYNAK Tomasz 1987
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1280 KELLER Łukasz 1983
501 KIEJDA Patryk 1994
799 KLIMEK Piotr 2004
208 KOWALCZYK Jakub 2001
1277 KUC Roman 1983
470 KUROWSKI Mariusz 1971
1346 LEHR Mateusz 1985
221 LISIECKI Paweł 1984
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1913 LORENC Jacek 1968
146 MALARZ Dawid 2008
1522 MALINOWSKI Radosław 1981
1279 MALISZ Rafał 1990
1281 MALISZ Robert 1989
841 MARAŃDA Marcin 1985
1556 MATKOWSKI Jakub 2003
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
1912 MICHALAK Andrzej 1971
65 MICHNO Krzysztof 2007
524 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994
1733 OPLACHKO Oleksandr 2005
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1914 PASZCZENIUK Dawid 1993
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
495 PRZYBYŁ Liliana 2006
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
91 SISANOVAS Ignas 2007
226 SŁOWIK Sławomir 1986
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
1554 SOLIŁO Dominik 2007
1278 STODOLICA Mirosław 1973
821 SZPITALNY Tomasz 1986
14 SZUPLAK Marek 1973
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
754 ŚWIDER Paweł 1994
472 TRAWICKI Daniel 1998
133 WŁODARCZYK Magdalena 2001
108 WNĘK Stanisław 2004
758 ZARAZA Krzysztof 1997
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
187 ZAWADZKI Konrad 2004
15 ZAWADZKI Marcin 1973
1476 ZWIERZYŃSKI Jan 1992
212 ŻELENGOWSKI Radosław 1977
811 ŻUBEREK Jakub 2001
153 ŻYGADŁO Franciszek 2008