Jakub Żuberek
Numer zawodnika: 811
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: LKTS Zenit Międzybórz
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 35900
Numer licencji okres.: 7997
Data wydania: 09.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 17:00
5. LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 10:0
2 2 C NOWACKA Dorota W ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
10 2 D MARUD Grzegorz W ŻUBEREK Jakub 3:2 (15:17, 9:11, 12:10, 11:6, 11:5) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 15:30
20. UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
2 2 C MISZTAL Marcin W ŻUBEREK Jakub 0:3 (11:13, 7:11, 6:11) ⇑
5 1 A MOCZKO Mateusz
OPLACHKO Oleksandr
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:2 (11:9, 13:15, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
10 2 D OPLACHKO Oleksandr W ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 17:00 ⇨ 2022-10-16 11:00
13. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UE Wrocław 1:9
3 1 B ŻUBEREK Jakub Y GIRULSKI Robert 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W WNĘK Krzysztof
ŻYGADŁO Franciszek
0:3 (7:11, 4:11, 7:11) ⇓
9 1 B ŻUBEREK Jakub X WNĘK Stanisław 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 17:00
28. LKTS Zenit Międzybórz - MKS Wolavia Wołów 6:4
2 2 C ŻUBEREK Jakub W WOJTYŁA Damian 0:3 (9:11, 11:13, 11:13) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W ULATOWSKI Wiktor
WOJTYŁA Damian
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
8 2 C ŻUBEREK Jakub Z WALENCKI Michał 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-12-17 17:00 ⇨ 2022-11-04 19:00
65. ZKS Zielona Góra 3 - LKTS Zenit Międzybórz 9:1
1 1 A ŻYWORONEK Patryk X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) ⇓
5 1 A ŻYWORONEK Patryk
NADOLNY Jakub
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:9, 11:9, 11:3) ⇓
9 1 B SROCZYŃSKI Paweł X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:2, 11:5, 11:2) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 15:00
35. KU AZS UZ Zielona Góra - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
1 1 A BOBEK Daniel X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇓
6 2 C KOWALCZYK Jakub
SOLIŁO Dominik
W JEDYNAK Tomasz
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:3, 11:4, 11:9) ⇓
9 1 B SOLIŁO Dominik X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-19 12:00 ⇨ 2022-11-12 12:00
36. STS Wulmar Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
1 1 A LUBIN Krzysztof X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
6 2 C SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:6) ⇓
9 1 B ZAWADZKI Konrad X ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:8, 5:11, 12:10, 19:17) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-11-26 17:00
49. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek 2 6:4
2 2 C ŻUBEREK Jakub W SŁOWIK Sławomir 3:1 (13:11, 11:9, 6:11, 16:14) ⇑
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W CZAJA Cezary
LISIECKI Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇑
8 2 C ŻUBEREK Jakub Z CZAJA Cezary 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 17:00 ⇨ 2022-12-15 19:00
56. ULKS Ciechów 2 - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
2 2 C KUROWSKI Mariusz W ŻUBEREK Jakub 3:2 (11:6, 11:8, 10:12, 9:11, 11:4) ⇓
5 1 A KUROWSKI Mariusz
HANIECKI Krystian
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (3:11, 5:11, 3:11) ⇑
10 2 D HANIECKI Krystian W ŻUBEREK Jakub 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 17:00
73. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
1 1 A ZAJĄC Kacper X ŻUBEREK Jakub 2:3 (11:5, 9:11, 11:3, 6:11, 9:11) ⇑
5 1 A KOWNACKI Rafał
MALINOWSKI Radosław
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇓
9 1 B KOWNACKI Rafał X ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-01-21 17:00 ⇨ 2023-01-19 19:15
81. ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 9:1
3 1 B FURMAN Paweł Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:6, 11:2, 11:9) ⇓
5 1 A FURMAN Andrzej
MATKOWSKI Jakub
X ŻUBEREK Jakub
KOKOTT Jacek
3:2 (11:6, 7:11, 11:1, 11:13, 11:9) ⇓
7 1 A FURMAN Andrzej Y ŻUBEREK Jakub 3:2 (7:11, 13:11, 11:3, 8:11, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2023-02-04 15:30
89. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek 2:8
2 2 C ŻUBEREK Jakub W GRUSZKA Damian 0:3 (5:11, 12:14, 6:11) ⇓
5 1 A GÓRECKI Leszek
ŻUBEREK Jakub
X DURAJCZYK Tomasz
GRUSZKA Damian
2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 11:8, 6:11) ⇓
8 2 C ŻUBEREK Jakub Z KRZYWNIAK Jakub 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 12:14) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2023-03-09 18:30
109. KTS Wolbromek 2 - LKTS Zenit Międzybórz 5:5
1 1 A LISIECKI Paweł X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇓
6 2 C PORĘBA Sylwester
SŁOWIK Sławomir
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (12:10, 3:11, 12:10, 7:11, 12:14) ⇑
9 1 B SŁOWIK Sławomir X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:2, 11:3, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2023-03-11 17:00 ⇨ 2023-03-21 18:00
112. MKS Wolavia Wołów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
1 1 A ULATOWSKI Wiktor X ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:6, 11:5, 6:11, 11:8) ⇓
5 1 A WALENCKI Michał
JANUS Józef
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
9 1 B MIELKO Piotr X ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2023-03-29 18:00
115. LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 2 7:3
4 2 D ŻUBEREK Jakub Z KUROWSKI Mariusz 3:1 (11:7, 12:10, 13:15, 11:6) ⇑
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W KUROWSKI Mariusz
TURKIEWICZ Szymon
3:0 (11:9, 11:2, 11:5) ⇑
10 2 D ŻUBEREK Jakub W TURKIEWICZ Szymon 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2023-04-15 17:00
119. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4
1 1 A ŻUBEREK Jakub X BOBEK Daniel 2:3 (5:11, 6:11, 11:6, 11:9, 3:11) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W KOWALCZYK Jakub
SOLIŁO Dominik
1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 5:11) ⇓
7 1 A ŻUBEREK Jakub Y SOLIŁO Dominik 2:3 (12:14, 4:11, 16:14, 11:9, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2023-04-22 13:30
123. LKTS Zenit Międzybórz - STS Wulmar Słubice 2:8
1 1 A ŻUBEREK Jakub X ZAWADZKI Konrad 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W LUBIN Krzysztof
KOSZYK Bogusław
0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
7 1 A ŻUBEREK Jakub Y KOSZYK Bogusław 0:3 (4:11, 0:11, 7:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2023-05-17 18:00
126. LKTS Zenit Międzybórz - LZS SKS Raszówka 3:7
2 2 C ŻUBEREK Jakub W JADACH Oskar 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
1:3 (12:14, 5:11, 11:6, 5:11) ⇓
8 2 C ŻUBEREK Jakub Z NOWACKA Dorota 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇓