Patryk Żyworonek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-13 17:00
1. LZS TS Zaręba - ZKS Zielona Góra III 1:9
2 2 C ADAMCZUK Łukasz W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) ⇑
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
10 2 D CZARNIECKI Roman W ŻYWORONEK Patryk 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
9. ZKS Zielona Góra III - ULKS Ciechów 7:3
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W KOTYL Krzysztof 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:3) ⇑
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 15:00
16. KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) ⇓
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
10 2 D CZAJA Cezary W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
23. ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W KOTYL Wojciech 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11) ⇓
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z GRZĘBKA Mikołaj 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
37. ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W GOLIŃSKI Leszek 1:3 (14:12, 10:12, 4:11, 7:11) ⇓
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
0:3 (7:11, 12:14, 5:11) ⇓
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:30
30. TKS Granit Strzelin - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A SOBKÓW Zbigniew X ŻYWORONEK Patryk 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:3, 6:11) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
1:3 (16:14, 8:11, 2:11, 7:11) ⇑
9 1 B JASKULSKI Grzegorz X ŻYWORONEK Patryk 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00 ⇨ 2022-01-14 17:00
58. KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6
1 1 A JOKIEL Daniel X ŻYWORONEK Patryk 3:2 (11:6, 7:11, 5:11, 11:8, 13:11) ⇓
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
0:3 (12:14, 8:11, 7:11) ⇑
9 1 B BOBEK Daniel X ŻYWORONEK Patryk 1:3 (11:4, 8:11, 10:12, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 17:00
65. ZKS Zielona Góra III - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
3 1 B ŻYWORONEK Patryk Y MOCZKO Mateusz 3:1 (13:11, 6:11, 11:3, 11:5) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W NIEDŹWIEDZKI Wojciech
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
9 1 B ŻYWORONEK Patryk X ROGÓŻ Grzegorz 2:3 (11:7, 12:14, 11:9, 5:11, 13:15) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00
72. LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
2 2 C KLIMEK Maciej W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) ⇑
6 2 C KLIMEK Maciej
LECHOWICZ Grzegorz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 6:11) ⇑
10 2 D LECHOWICZ Grzegorz W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00 ⇨ 2022-02-15 18:30
79. ZKS Zielona Góra III - KTS Wolbromek II 9:1
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W GRUSZKA Damian 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇑
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KORUS Marcin
GRUSZKA Damian
3:1 (12:10, 12:10, 7:11, 11:8) ⇑
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z PORĘBA Sylwester 3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:4, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:30 ⇨ 2022-02-23 17:00
86. KU AZS UE Wrocław - ZKS Zielona Góra III 3:7
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y ŻYWORONEK Patryk 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 12:10, 6:11) ⇑
7 1 A GIRULSKI Robert Y ŻYWORONEK Patryk 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
93. LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A CHOLEWA Marek X ŻYWORONEK Patryk 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 9:11, 7:11) ⇑
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
2:3 (12:10, 7:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇑
9 1 B JADACH Oskar X ŻYWORONEK Patryk 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
106. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X ŻYWORONEK Patryk
BRYK Alan
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓