II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-06 17:00 22 LZS TS Zaręba - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8
1 1 A ADAMCZUK Łukasz X BOBEK Daniel 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 0:1
2 2 C JAŹWIEC Łukasz W JOKIEL Daniel 3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:6) 1:1
3 1 B CZARNIECKI Roman Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:2
4 2 D CZARNIECKI Piotr Z SCHAUER Kamil 2:3 (10:12, 8:11, 11:9, 11:6, 5:11) 1:3
5 1 A ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
X BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (13:11, 4:11, 8:11, 14:16) 1:4
6 2 C CZARNIECKI Roman
TRAWICKI Damian
W JOKIEL Daniel
SCHAUER Kamil
0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 1:5
7 1 A TRAWICKI Damian Y LEŚNIEWSKI Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 1:6
8 2 C JAŹWIEC Łukasz Z SCHAUER Kamil 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 2:6
9 1 B CZARNIECKI Roman X BOBEK Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:7
10 2 D CZARNIECKI Piotr W JOKIEL Daniel 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 7:11) 2:8
2021-11-11 17:00 23 ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
1 1 A GRUDZIEŃ Piotr X NUCHCHART Sitisak 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 8:11) 0:1
2 2 C ŻYWORONEK Patryk W KOTYL Wojciech 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 1:1
3 1 B SISANOVAS Ignas Y GŁAZOWSKI Kacper 3:1 (13:11, 1:11, 11:6, 11:7) 2:1
4 2 D MICHNO Krzysztof Z GRZĘBKA Mikołaj 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 3:1
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
2:3 (11:9, 7:11, 13:11, 8:11, 7:11) 3:2
6 2 C MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
W KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 7:11) 3:3
7 1 A GRUDZIEŃ Piotr Y GŁAZOWSKI Kacper 3:2 (11:9, 8:11, 10:12, 11:3, 18:16) 4:3
8 2 C ŻYWORONEK Patryk Z GRZĘBKA Mikołaj 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:7) 5:3
9 1 B SISANOVAS Ignas X NUCHCHART Sitisak 2:3 (11:6, 11:6, 4:11, 7:11, 5:11) 5:4
10 2 D MICHNO Krzysztof W KOTYL Wojciech 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) 6:4
2021-11-06 14:00 24 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek I 4:6
1 1 A FURMAN Paweł X KRZYWNIAK Jakub 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:8) 1:0
2 2 C FURMAN Andrzej W LISIECKI Paweł 3:1 (11:4, 5:11, 11:4, 11:8) 2:0
3 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz Y ŁUCZYK Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 2:1
4 2 D KOTYL Krzysztof Z DURAJCZYK Tomasz 2:3 (11:8, 4:11, 6:11, 13:11, 3:11) 2:2
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
3:2 (5:11, 10:12, 12:10, 12:10, 11:6) 3:2
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 8:11) 3:3
7 1 A FURMAN Paweł Y ŁUCZYK Maciej 1:3 (5:11, 15:13, 9:11, 7:11) 3:4
8 2 C FURMAN Andrzej Z DURAJCZYK Tomasz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7) 4:4
9 1 B BOCHOWICZ Arkadiusz X KRZYWNIAK Jakub 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 7:11) 4:5
10 2 D KOTYL Krzysztof W LISIECKI Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:6
2021-11-06 12:30 25 KU AZS UE Wrocław - TKS Granit Strzelin 9:1
1 1 A MICHALAK Rafał X JASKULSKI Grzegorz 3:2 (8:11, 11:5, 11:4, 11:13, 11:5) 1:0
2 2 C GIRULSKI Robert W PUDLIS Cezary 3:0 (11:1, 12:10, 11:4) 2:0
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y SOBKÓW Zbigniew 2:3 (7:11, 11:8, 12:10, 6:11, 8:11) 2:1
4 2 D STACH Wojciech Z WNĘK Krzysztof 3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:7) 3:1
5 1 A MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
X PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 4:1
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W WNĘK Krzysztof
JASKULSKI Grzegorz
3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:8) 5:1
7 1 A MICHALAK Rafał Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) 6:1
8 2 C GIRULSKI Robert Z WNĘK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 7:1
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X JASKULSKI Grzegorz 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 8:1
10 2 D STACH Wojciech W PUDLIS Cezary 3:1 (11:8, 11:9, 2:11, 11:8) 9:1
2021-11-06 17:00 26 KTS Wolbromek II - LZS SKS Raszówka 2:8
1 1 A KORUS Marcin X JADACH Oskar 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9) 1:0
2 2 C GRUSZKA Damian W GOLIŃSKI Leszek 2:3 (11:8, 4:11, 11:6, 4:11, 9:11) 1:1
3 1 B PORĘBA Sylwester Y CHOLEWA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:2
4 2 D SŁOWIK Sławomir Z NOWACKA Dorota 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 8:11) 1:3
5 1 A KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:7) 2:3
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
2:3 (7:11, 11:7, 11:4, 5:11, 10:12) 2:4
7 1 A KORUS Marcin Y CHOLEWA Marek 2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 11:7, 7:11) 2:5
8 2 C GRUSZKA Damian Z NOWACKA Dorota 2:3 (9:11, 4:11, 11:5, 11:9, 6:11) 2:6
9 1 B PORĘBA Sylwester X JADACH Oskar 2:3 (8:11, 11:3, 11:6, 9:11, 6:11) 2:7
10 2 D SŁOWIK Sławomir W GOLIŃSKI Leszek 2:3 (11:8, 13:15, 5:11, 11:4, 5:11) 2:8
2021-11-14 16:00 27 LKTS Zenit Międzybórz - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 4:6
1 1 A GREGORCZYK Marcin X PRZYBOROWSKI Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:1
2 2 C KLIMEK Piotr W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 1:1
3 1 B LECHOWICZ Tomasz Y KOWNACKI Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 1:2
4 2 D ŻUBEREK Jakub Z WNĘK Stanisław 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 1:3
5 1 A LECHOWICZ Tomasz
GREGORCZYK Marcin
X KOWNACKI Rafał
PRZYBOROWSKI Piotr
1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 2:11) 1:4
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W WNĘK Stanisław
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (WO) 2:4
7 1 A GREGORCZYK Marcin Y KOWNACKI Rafał 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 2:5
8 2 C KLIMEK Piotr Z WNĘK Stanisław 3:0 (WO) 3:5
9 1 B LECHOWICZ Tomasz X PRZYBOROWSKI Piotr 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:9) 4:5
10 2 D ŻUBEREK Jakub W ŻYGADŁO Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 4:6
2021-11-13 12:00 28 UKSTS Makima Kiełczów - STS Słubice 9:1
1 1 A MOCZKO Mateusz X ROGOWSKI Mirosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 1:0
2 2 C ROGÓŻ Grzegorz W DZIWOSZ Jakub 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:4) 2:0
3 1 B NIEDŹWIEDZKI Wojciech Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (11:6, 11:13, 11:8, 11:9) 3:0
4 2 D DWORAKOWSKI Rafał Z ZAWADZKI Konrad 3:1 (5:11, 11:7, 11:6, 11:5) 4:0
5 1 A MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
X KOZŁOWSKI Dawid
ROGOWSKI Mirosław
2:3 (11:3, 8:11, 12:10, 7:11, 9:11) 4:1
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (10:12, 12:10, 11:6, 11:7) 5:1
7 1 A MOCZKO Mateusz Y KOZŁOWSKI Dawid 3:1 (11:5, 11:3, 8:11, 13:11) 6:1
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 7:1
9 1 B NIEDŹWIEDZKI Wojciech X ROGOWSKI Mirosław 3:1 (11:2, 11:4, 9:11, 11:7) 8:1
10 2 D STODOLICA Mikołaj W DZIWOSZ Jakub 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:4, 12:10) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14