KU AZS UZ Zielona Góra (M)
Klub: KU AZS UZ Zielona Góra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Podórna 50, 65-256 Zielona Góra, mała sala gimnastyczna wejście główne budynku A-0
Sprzęt: Andro 3S ***, TIBHAR SMASH 28R (5)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Daniel Bobek (tel. 693 629 395)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BOBEK Daniel 1977 M 2158 31.08.2021 206 10.10.2021
2 JOKIEL Daniel 1996 M 2159 31.08.2021 207 10.10.2021
3 KOWALCZYK Jakub 2001 M 2160 31.08.2021 208 10.10.2021
4 LEŚNIEWSKI Jakub 1997 M 2161 31.08.2021 209 10.10.2021
5 MICHALAK Henryk 1947 M 2162 31.08.2021 210 10.10.2021
6 SCHAUER Kamil 1995 M 2163 31.08.2021 211 10.10.2021
7 SIDELNIK Tomasz 1989 M 3748 02.09.2021 287 10.10.2021
8 ŻELENGOWSKI Radosław 1977 M 2164 31.08.2021 212 10.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-16 17:00 LZS SKS Raszówka - KU AZS UZ Zielona Góra 7:3🏓 ⇓
2 2M 1/2 2021-10-23 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4🏓 ⇑
3 2M 1/4 2021-11-06 17:00 LZS TS Zaręba - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8🏓 ⇑
4 2M 1/3 2021-11-11 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1🏓 ⇑
5 2M 1/5 2021-11-20 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/6 2021-11-27 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9🏓 ⇑
7 2M 1/8 2021-11-28 13:00 KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 0:10🏓 ⇑
8 2M 1/7 2021-12-04 17:00 KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek II 8:2🏓 ⇑
9 2M 1/9 2022-01-14 17:00 KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra III 4:6🏓 ⇓
10 2M 1/10 2022-01-15 14:00 ULKS Ciechów - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6🏓 ⇑
11 2M 1/11 2022-01-22 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - KTS Wolbromek I 3:7🏓 ⇓
12 2M 1/12 2022-02-19 17:00 LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2🏓 ⇓
13 2M 1/13 2022-02-26 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - TKS Granit Strzelin 7:3🏓 ⇑
14 2M 2/14 2022-03-12 14:00 KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9🏓 ⇓
15 2M 2/15 2022-03-26 17:00 KTS Wolbromek I - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-04-09 13:00 KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 7:3🏓 ⇑
17 2M 2/17 2022-04-20 18:00 ZKS Zielona Góra III - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2🏓 ⇓
18 2M 2/18 2022-05-14 15:00 UKSTS Makima Kiełczów - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LZS SKS Raszówka 0,0 0,0 2,0     1,0 3
2 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 1,0 2,5 2,0     0,5 6
3 (W) LZS TS Zaręba 2,5 1,5 2,5 1,5     8
4 (D) STS Słubice 2,5 2,5 2,5     1,5 9
5 (D) UKSTS Makima Kiełczów 0,5 2,0 2,5     0,0 5
6 (W) LKTS Zenit Międzybórz 2,5 2,5 2,5     1,5 9
7 (W) KU AZS UE Wrocław 2,5 2,5 2,5     2,5 10
8 (D) KTS Wolbromek II 2,5 1,5 2,5     1,5 8
9 (D) ZKS Zielona Góra III 0,5 1,0 2,5     0,0 4
10 (W) ULKS Ciechów 1,5 2,0 2,5     0,0 6
11 (D) KTS Wolbromek I 1,0 0,0 2,0     0,0 3
12 (W) LKS Odra Głoska 1,0 0,0 1,0     0,0 2
13 (D) TKS Granit Strzelin 2,5 2,0 2,5     0,0 7
14 (D) LKS Odra Głoska 0,0 0,0 1,0   0,0   1
15 (W) KTS Wolbromek I 1,0 2,5 2,0     0,5 6
16 (D) LZS SKS Raszówka 2,5 1,5 2,5   0,0 0,5 7
17 (W) ZKS Zielona Góra III 0,0 1,5 0,0   0,5   2
18 (W) UKSTS Makima Kiełczów 1,0 2,0 2,0     0,0 5
Razem 25,0 27,5 37,0 1,5 0,5 9,5 101
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BOBEK Daniel 1977 M 2158 31.08.2021 206
2 JOKIEL Daniel 1996 M 2159 31.08.2021 207
3 LEŚNIEWSKI Jakub 1997 M 2161 31.08.2021 209
4 SCHAUER Kamil 1995 M 2163 31.08.2021 211
5 SIDELNIK Tomasz 1989 M 3748 02.09.2021 287
6 ŻELENGOWSKI Radosław 1977 M 2164 31.08.2021 212