II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-28 15:00 15 ULKS Ciechów - LZS TS Zaręba 7:3
1 1 A FURMAN Andrzej X CZARNIECKI Piotr 3:1 (11:2, 6:11, 11:4, 11:4) 1:0
2 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz W CZARNIECKI Roman 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 2:0
3 1 B FURMAN Paweł Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 3:0
4 2 D KOTYL Krzysztof Z JAŹWIEC Łukasz 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 7:11) 3:1
5 1 A FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
X ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
3:0 (11:6, 13:11, 11:7) 4:1
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W CZARNIECKI Piotr
CZARNIECKI Roman
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 5:1
7 1 A FURMAN Andrzej Y ADAMCZUK Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 6:1
8 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz Z JAŹWIEC Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 6:2
9 1 B FURMAN Paweł X CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 7:2
10 2 D KOTYL Krzysztof W CZARNIECKI Roman 0:3 (12:14, 3:11, 4:11) 7:3
2021-10-30 15:00 16 KTS Wolbromek I - ZKS Zielona Góra III 6:4
1 1 A ŁUCZYK Maciej X NADOLNY Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 1:0
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 2:0
3 1 B KRZYWNIAK Jakub Y SISANOVAS Ignas 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 6:11) 2:1
4 2 D CZAJA Cezary Z MICHNO Krzysztof 2:3 (8:11, 12:10, 7:11, 11:8, 11:13) 2:2
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:2 (11:7, 12:10, 9:11, 9:11, 11:3) 3:2
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W MICHNO Krzysztof
ŻYWORONEK Patryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:2
7 1 A ŁUCZYK Maciej Y SISANOVAS Ignas 2:3 (16:18, 11:8, 11:13, 11:7, 11:13) 4:3
8 2 C DURAJCZYK Tomasz Z MICHNO Krzysztof 3:2 (2:11, 11:7, 9:11, 11:7, 12:10) 5:3
9 1 B KRZYWNIAK Jakub X NADOLNY Jakub 3:0 (15:13, 11:8, 11:8) 6:3
10 2 D CZAJA Cezary W ŻYWORONEK Patryk 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 6:4
2021-10-30 14:00 17 LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
1 1 A NUCHCHART Sitisak X STACH Wojciech 3:0 (11:2, 11:3, 14:12) 1:0
2 2 C KOTYL Wojciech W HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) 2:0
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y GIRULSKI Robert 2:3 (9:11, 11:5, 5:11, 11:7, 10:12) 2:1
4 2 D GRZĘBKA Mikołaj Z ŻYGADŁO Franciszek 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:6) 3:1
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X HEINKE Tymoteusz
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 4:1
6 2 C KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
W STACH Wojciech
GIRULSKI Robert
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 5:1
7 1 A NUCHCHART Sitisak Y GIRULSKI Robert 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7) 6:1
8 2 C KOTYL Wojciech Z ŻYGADŁO Franciszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 7:1
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X STACH Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 8:1
10 2 D GRZĘBKA Mikołaj W HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 9:1
2021-10-30 17:00 18 TKS Granit Strzelin - KTS Wolbromek II 1:9
1 1 A JASKULSKI Grzegorz X KORUS Marcin 1:3 (10:12, 13:11, 5:11, 6:11) 0:1
2 2 C WNĘK Krzysztof W GRUSZKA Damian 2:3 (9:11, 11:9, 11:4, 3:11, 4:11) 0:2
3 1 B BORSZOWSKI Paweł Y SŁOWIK Sławomir 2:3 (3:11, 12:10, 9:11, 11:6, 8:11) 0:3
4 2 D PUDLIS Cezary Z PORĘBA Sylwester 2:3 (9:11, 12:14, 15:13, 11:4, 6:11) 0:4
5 1 A JASKULSKI Grzegorz
PUDLIS Cezary
X KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 7:11) 0:5
6 2 C WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
W PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) 1:5
7 1 A JASKULSKI Grzegorz Y SŁOWIK Sławomir 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:6
8 2 C WNĘK Krzysztof Z PORĘBA Sylwester 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) 1:7
9 1 B BORSZOWSKI Paweł X KORUS Marcin 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) 1:8
10 2 D PUDLIS Cezary W GRUSZKA Damian 0:3 (7:11, 2:11, 1:11) 1:9
2021-10-30 17:00 19 LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 9:1
1 1 A NOWACKA Dorota X KLIMEK Piotr 3:2 (11:9, 11:1, 9:11, 10:12, 11:7) 1:0
2 2 C CHOLEWA Marek W LECHOWICZ Tomasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 2:0
3 1 B GOLIŃSKI Leszek Y ŻUBEREK Jakub 3:1 (11:7, 11:2, 10:12, 11:5) 3:0
4 2 D JADACH Oskar Z MURAWSKA Sandra 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 4:0
5 1 A GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
X MURAWSKA Sandra
LECHOWICZ Tomasz
3:0 (11:2, 11:1, 11:6) 5:0
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:6) 6:0
7 1 A NOWACKA Dorota Y ŻUBEREK Jakub 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 7:0
8 2 C CHOLEWA Marek Z MURAWSKA Sandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 8:0
9 1 B GOLIŃSKI Leszek X KLIMEK Piotr 2:3 (11:7, 3:11, 4:11, 11:9, 8:11) 8:1
10 2 D JADACH Oskar W LECHOWICZ Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 9:1
2021-10-30 13:00 20 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 0:10
1 1 A DĘBSKI Jerzy X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (7:11, 3:11, 1:11) 0:1
2 2 C ZACZEK Rafał W MISZTAL Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:2
3 1 B BIHUN Mykyta Y ROGÓŻ Grzegorz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 8:11) 0:3
4 2 D DUZIAK Arkadiusz Z MOCZKO Mateusz 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 0:4
5 1 A DUZIAK Arkadiusz
ZACZEK Rafał
X MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:5
6 2 C DĘBSKI Jerzy
BIHUN Mykyta
W STODOLICA Mikołaj
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 0:6
7 1 A DĘBSKI Jerzy Y ROGÓŻ Grzegorz 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 0:7
8 2 C ZACZEK Rafał Z MOCZKO Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 1:11) 0:8
9 1 B BIHUN Mykyta X NIEDŹWIEDZKI Wojciech 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 0:9
10 2 D DUZIAK Arkadiusz W MISZTAL Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 7:11) 0:10
2021-11-11 15:00 21 KU AZS UZ Zielona Góra - STS Słubice 9:1
1 1 A LEŚNIEWSKI Jakub X ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 1:0
2 2 C BOBEK Daniel W SZUPLAK Marek 3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:4) 2:0
3 1 B JOKIEL Daniel Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 3:0
4 2 D ŻELENGOWSKI Radosław Z DZIWOSZ Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:6) 4:0
5 1 A JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
X KOZŁOWSKI Dawid
SZUPLAK Marek
3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 5:0
6 2 C BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
W DZIWOSZ Jakub
ZAWADZKI Konrad
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:5) 6:0
7 1 A LEŚNIEWSKI Jakub Y KOZŁOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) 7:0
8 2 C BOBEK Daniel Z DZIWOSZ Jakub 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) 8:0
9 1 B JOKIEL Daniel X ZAWADZKI Konrad 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) 9:0
10 2 D ŻELENGOWSKI Radosław W SZUPLAK Marek 2:3 (4:11, 5:11, 11:3, 11:7, 8:11) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14