Piotr Klimek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: LKTS Zenit Międzybórz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-22 18:00
4. LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
3 1 B GRZĘBKA Mikołaj Y KLIMEK Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 11:6) ⇓
5 1 A KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) ⇓
7 1 A KOTYL Wojciech Y KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 2:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
12. LKTS Zenit Międzybórz - TKS Granit Strzelin 3:7
1 1 A KLIMEK Piotr X WNĘK Krzysztof 1:3 (7:11, 11:6, 13:15, 8:11) ⇓
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X WNĘK Krzysztof
BORSZOWSKI Paweł
3:2 (11:8, 10:12, 11:5, 5:11, 11:9) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y SOBKÓW Zbigniew 3:1 (12:10, 4:11, 12:10, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 17:00
19. LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 9:1
1 1 A NOWACKA Dorota X KLIMEK Piotr 3:2 (11:9, 11:1, 9:11, 10:12, 11:7) ⇓
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:6) ⇓
9 1 B GOLIŃSKI Leszek X KLIMEK Piotr 2:3 (11:7, 3:11, 4:11, 11:9, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-14 16:00
27. LKTS Zenit Międzybórz - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 4:6
2 2 C KLIMEK Piotr W ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
34. STS Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
4 2 D SZUPLAK Marek Z KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
6 2 C ZAWADZKI Konrad
ROGOWSKI Mirosław
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
8 2 C KOZŁOWSKI Dawid Z KLIMEK Piotr 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00
42. LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UZ Zielona Góra 1:9
1 1 A KLIMEK Piotr X ŻELENGOWSKI Radosław 3:2 (8:11, 10:12, 11:5, 11:5, 11:4) ⇑
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 8:11) ⇓
7 1 A KLIMEK Piotr Y LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 10:12) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 15:00
49. UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4
4 2 D NIEDŹWIEDZKI Wojciech Z KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
NIEDŹWIEDZKI Wojciech
W KLIMEK Piotr
JAROSIK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 7:11) ⇑
8 2 C ROGÓŻ Grzegorz Z KLIMEK Piotr 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 15:17) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00
50. LKTS Zenit Międzybórz - LZS TS Zaręba 5:5
1 1 A KLIMEK Piotr X CZARNIECKI Piotr 3:0 (11:8, 11:2, 11:6) ⇑
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W ADAMCZUK Łukasz
JAŹWIEC Łukasz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
7 1 A KLIMEK Piotr Y CZARNIECKI Roman 3:1 (10:12, 11:4, 11:2, 15:13) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-07 18:00
63. KTS Wolbromek II - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
1 1 A KORUS Marcin X KLIMEK Piotr 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 12:10, 11:9) ⇓
5 1 A KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇓
9 1 B SŁOWIK Sławomir X KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:00 ⇨ 2022-01-17 17:00
70. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
1 1 A GIRULSKI Robert X KLIMEK Piotr 2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇑
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
9 1 B STACH Wojciech X KLIMEK Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00
72. LKTS Zenit Międzybórz - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A KLIMEK Piotr X NADOLNY Jakub 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:6) ⇑
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
2:3 (11:13, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
7 1 A KLIMEK Piotr Y SISANOVAS Ignas 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-24 19:30
80. ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 5:5
4 2 D BOCHOWICZ Arkadiusz Z KLIMEK Piotr 0:3 (10:12, 6:11, 2:11) ⇑
6 2 C BOCHOWICZ Arkadiusz
KOTYL Krzysztof
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇑
8 2 C KOTYL Krzysztof Z KLIMEK Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 17:00
88. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek I 2:8
3 1 B KLIMEK Piotr Y DURAJCZYK Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇓
6 2 C KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
W KRZYWNIAK Jakub
LISIECKI Paweł
2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 13:11, 8:11) ⇓
9 1 B KLIMEK Piotr X LISIECKI Paweł 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 12:14) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-12 18:00
114. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 7:3
3 1 B DĘBSKI Jerzy Y KLIMEK Piotr 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇑
5 1 A WNĘK Stanisław
DĘBSKI Jerzy
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
7 1 A WNĘK Stanisław Y KLIMEK Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:2) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-05 17:00 ⇨ 2022-03-16 18:00
109. LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Ciechów 6:4
3 1 B KLIMEK Piotr Y FURMAN Paweł 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 8:11) ⇓
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X KOTYL Krzysztof
TRAWICKI Daniel
3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:5) ⇑
9 1 B KLIMEK Piotr X KOTYL Krzysztof 3:1 (11:2, 11:5, 8:11, 11:7) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-26 17:00 ⇨ 2022-03-19 12:00
115. KU AZS UE Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 4:6
1 1 A MICHALAK Rafał X KLIMEK Piotr 3:2 (11:4, 10:12, 11:9, 7:11, 11:1) ⇓
6 2 C STACH Wojciech
ŻYGADŁO Franciszek
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
2:3 (10:12, 13:15, 11:9, 11:7, 7:11) ⇑
9 1 B ŻYGADŁO Franciszek X KLIMEK Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-02 17:00 ⇨ 2022-04-08 18:30
120. LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek II 7:3
1 1 A KLIMEK Piotr X GRUSZKA Damian 3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:9) ⇑
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X KORUS Marcin
KORZYBSKI Adrian
3:1 (11:7, 13:15, 11:9, 11:9) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y PORĘBA Sylwester 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-09 17:00
126. LKTS Zenit Międzybórz - STS Słubice 4:6
1 1 A KLIMEK Piotr X SZUPLAK Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇑
5 1 A KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
X SZUPLAK Marek
ZAWADZKI Marcin
3:0 (13:11, 11:9, 11:6) ⇑
7 1 A KLIMEK Piotr Y ZAWADZKI Marcin 3:1 (12:10, 11:2, 10:12, 11:6) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
133. TKS Granit Strzelin - LKTS Zenit Międzybórz 3:7
1 1 A WNĘK Krzysztof X KLIMEK Piotr 0:3 (4:11, 1:11, 10:12) ⇑
5 1 A WNĘK Krzysztof
SOBKÓW Zbigniew
X KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
1:3 (12:14, 8:11, 11:3, 6:11) ⇑
9 1 B PUDLIS Cezary X KLIMEK Piotr 1:3 (11:9, 4:11, 2:11, 6:11) ⇑