Numer zawodnika: | 1479 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2000 |
Przynależność klubowa: | LKS Orzeł Lizawice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 29109 |
Numer licencji okres.: | 8707 |
Data wydania: | 08.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:30 6. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UZ Zielona Góra 5:5 |
|||||||
4 | 2 | D | ZAJĄC Kacper | Z | BABIAK Oliwier | 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:5) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
0:3 (5:11, 6:11, 10:12) | |
10 | 2 | D | ZAJĄC Kacper | W | BOBEK Daniel | 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00 13. KTS Wolbromek - LKS Orzeł Lizawice 9:1 |
|||||||
2 | 2 | C | ŁUCZYK Maciej | W | ZAJĄC Kacper | 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) | |
5 | 1 | A |
STODOLICA Mikołaj ŁUCZYK Maciej |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (11:4, 11:3, 12:10) | |
10 | 2 | D | GRUSZKA Damian | W | ZAJĄC Kacper | 3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 13:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00 19. LKS Orzeł Lizawice - UKSTS Kiełczów 10:0 |
|||||||
4 | 2 | D | ZAJĄC Kacper | Z | KOMOROWSKI Paweł | 3:0 (11:5, 13:11, 11:7) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
KOMOROWSKI Paweł PRAŻMO Bartosz |
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) | |
10 | 2 | D | ZAJĄC Kacper | W | ŚLIWA Mateusz | 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 ⇨ 2023-11-11 12:30 32. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2 7:3 |
|||||||
2 | 2 | C | ZAJĄC Kacper | W | GRUBIAK Tymoteusz | 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:7) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
SOBIESZEK Bogumił KOZERSKI Michał |
3:1 (5:11, 11:7, 11:3, 11:5) | |
8 | 2 | C | ZAJĄC Kacper | Z | KOZERSKI Michał | 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 ⇨ 2023-11-12 17:00 26. LZS SKS Raszówka - LKS Orzeł Lizawice 3:7 |
|||||||
4 | 2 | D | JADACH Oskar | Z | ZAJĄC Kacper | 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:5) | |
6 | 2 | C |
GOLIŃSKI Leszek NOWACKA Dorota |
W |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:2 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 11:4) | |
8 | 2 | C | CHOLEWA Marek | Z | ZAJĄC Kacper | 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 18:00 37. LKS Odra Głoska - LKS Orzeł Lizawice 7:3 |
|||||||
3 | 1 | B | PRASONGPOL Nawachet | Y | ZAJĄC Kacper | 3:0 (15:13, 11:8, 11:7) | |
5 | 1 | A |
GRZĘBKA Mikołaj PRASONGPOL Nawachet |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) | |
7 | 1 | A | GRYK Konrad | Y | ZAJĄC Kacper | 3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 45. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław 2:8 |
|||||||
1 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | X | WNĘK Krzysztof | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
1:3 (12:14, 7:11, 11:5, 9:11) | |
7 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | Y | KLIMEK Piotr | 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 19:00 53. ULKS Ciechów - LKS Orzeł Lizawice 8:2 |
|||||||
4 | 2 | D | FURMAN Paweł | Z | ZAJĄC Kacper | 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:8) | |
5 | 1 | A |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:1 (9:11, 16:14, 11:6, 11:9) | |
8 | 2 | C | BOCHOWICZ Arkadiusz | Z | ZAJĄC Kacper | 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:6) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 17:00 61. LKS Orzeł Lizawice - STS Wulmar Słubice 4:6 |
|||||||
1 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | X | SZUPLAK Marek | 3:1 (11:5, 9:11, 13:11, 11:8) | |
5 | 1 | A |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
X |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) | |
7 | 1 | A | ZAJĄC Kacper | Y | RAKOWSKI Tomasz | 1:3 (11:9, 3:11, 2:11, 3:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 17:00 ⇨ 2024-01-27 12:00 84. ŻSTS Żagań - LKS Orzeł Lizawice 1:9 |
|||||||
1 | 1 | A | LORENC Jacek | X | ZAJĄC Kacper | 0:3 (5:11, 5:11, 12:14) | |
5 | 1 | A |
MICHALAK Andrzej LORENC Jacek |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:1 (11:3, 6:11, 11:5, 11:4) | |
9 | 1 | B | MICHALAK Andrzej | X | ZAJĄC Kacper | 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 15:00 69. ZKS Zielona Góra 3 - LKS Orzeł Lizawice 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | NADOLNY Jakub | Z | ZAJĄC Kacper | 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:8) | |
5 | 1 | A |
MICHNO Krzysztof NADOLNY Jakub |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) | |
8 | 2 | C | SAIDOV Hasan | Z | ZAJĄC Kacper | 1:3 (11:5, 9:11, 11:13, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 91. MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | JÓŹWIAK Dawid | Y | ZAJĄC Kacper | 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 6:11) | |
6 | 2 | C |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
W |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | |
7 | 1 | A | ULATOWSKI Wiktor | Y | ZAJĄC Kacper | 3:2 (4:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:8) | |
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-09 17:00 ⇨ 2024-03-10 13:00 108. LKS Orzeł Lizawice - ŻSTS Żagań 9:1 |
|||||||
2 | 2 | C | ZAJĄC Kacper | W | MICHALAK Andrzej | 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) | |
6 | 2 | C |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
W |
WALOWSKI Mateusz PASZCZENIUK Dawid |
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) | |
8 | 2 | C | ZAJĄC Kacper | Z | LORENC Jacek | 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) | |
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-16 12:00 111. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Orzeł Lizawice 4:6 |
|||||||
2 | 2 | C | MALARZ Dawid | W | ZAJĄC Kacper | 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) | |
5 | 1 | A |
MUCHA Łukasz CIESIELSKI Arkadiusz |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 10:12, 9:11) | |
10 | 2 | D | GRUBIAK Tymoteusz | W | ZAJĄC Kacper | 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 7:11) |