Numer zawodnika: | 465 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1967 |
Przynależność klubowa: | ULKS Ciechów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 1218 |
Numer licencji okres.: | 6533 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 3. LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 1:9 |
|||||||
3 | 1 | B | GOLIŃSKI Leszek | Y | FURMAN Paweł | 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 8:11) | |
5 | 1 | A |
CERAZY Józef CHOLEWA Marek |
X |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 7:11) | |
7 | 1 | A | NOWACKA Dorota | Y | FURMAN Paweł | 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 10. KU AZS UE Wrocław 2 - ULKS Ciechów 1:9 |
|||||||
4 | 2 | D | GRUBIAK Tymoteusz | Z | FURMAN Paweł | 0:3 (1:11, 2:11, 1:11) | |
6 | 2 | C |
GRUBIAK Tymoteusz MALARZ Dawid |
W |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 7:11, 5:11) | |
8 | 2 | C | MALARZ Dawid | Z | FURMAN Paweł | 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 ⇨ 2023-10-21 14:00 16. ULKS Ciechów - LKS Odra Głoska 5:5 |
|||||||
3 | 1 | B | FURMAN Paweł | Y | PRASONGPOL Nawachet | 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 4:11) | |
6 | 2 | C |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
W |
PRASONGPOL Nawachet LILIEN Aleksander |
2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:9, 9:11) | |
9 | 1 | B | FURMAN Paweł | X | KOTYL Wojciech | 3:2 (11:5, 14:12, 7:11, 6:11, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 13:00 24. KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 7:3 |
|||||||
2 | 2 | C | KLIMEK Piotr | W | FURMAN Paweł | 3:2 (11:9, 11:1, 3:11, 9:11, 12:10) | |
6 | 2 | C |
WNĘK Stanisław KLIMEK Piotr |
W |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
3:2 (6:11, 6:11, 11:3, 11:6, 12:10) | |
10 | 2 | D | WNĘK Krzysztof | W | FURMAN Paweł | 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 8:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00 39. ULKS Ciechów - STS Wulmar Słubice 3:7 |
|||||||
1 | 1 | A | FURMAN Paweł | X | SZUPLAK Marek | 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) | |
5 | 1 | A |
FURMAN Paweł MATKOWSKI Jakub |
X |
LUBIN Krzysztof RAKOWSKI Tomasz |
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | |
7 | 1 | A | FURMAN Paweł | Y | LUBIN Krzysztof | 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-14 19:00 53. ULKS Ciechów - LKS Orzeł Lizawice 8:2 |
|||||||
4 | 2 | D | FURMAN Paweł | Z | ZAJĄC Kacper | 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:8) | |
5 | 1 | A |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
X |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:1 (9:11, 16:14, 11:6, 11:9) | |
10 | 2 | D | FURMAN Paweł | W | KRZYWNIAK Jakub | 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:6, 11:9) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 60. ŻSTS Żagań - ULKS Ciechów 2:8 |
|||||||
4 | 2 | D | LORENC Jacek | Z | FURMAN Paweł | 0:3 (8:11, 2:11, 5:11) | |
6 | 2 | C |
WALOWSKI Mateusz PASZCZENIUK Dawid |
W |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 7:11) | |
8 | 2 | C | MICHALAK Andrzej | Z | FURMAN Paweł | 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 67. ULKS Ciechów - MKS Wolavia Wołów 4:6 |
|||||||
4 | 2 | D | FURMAN Paweł | Z | JÓŹWIAK Dawid | 3:2 (12:10, 11:3, 6:11, 8:11, 11:9) | |
5 | 1 | A |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
X |
MIELKO Piotr JÓŹWIAK Dawid |
3:1 (11:4, 11:13, 12:10, 11:5) | |
10 | 2 | D | FURMAN Paweł | W | WALENCKI Michał | 0:3 (13:15, 9:11, 9:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 15:00 74. KU AZS UZ Zielona Góra - ULKS Ciechów 4:6 |
|||||||
4 | 2 | D | BABIAK Oliwier | Z | FURMAN Paweł | 1:3 (10:12, 10:12, 11:6, 12:14) | |
5 | 1 | A |
BOBEK Daniel LEŚNIEWSKI Jakub |
X |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
3:1 (13:11, 5:11, 11:9, 11:3) | |
8 | 2 | C | BOBEK Daniel | Z | FURMAN Paweł | 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 6:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 14:00 81. ULKS Ciechów - KTS Wolbromek 3:7 |
|||||||
1 | 1 | A | FURMAN Paweł | X | DURAJCZYK Tomasz | 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:9) | |
5 | 1 | A |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
X |
DURAJCZYK Tomasz WERNER Jakub |
3:2 (4:11, 11:6, 10:12, 11:9, 11:6) | |
7 | 1 | A | FURMAN Paweł | Y | ŁUCZYK Maciej | 1:3 (6:11, 8:11, 11:3, 4:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 14:00 88. UKSTS Kiełczów - ULKS Ciechów 0:10 |
|||||||
4 | 2 | D | TARNOWSKA Paulina | Z | FURMAN Paweł | 1:3 (11:7, 2:11, 5:11, 6:11) | |
5 | 1 | A |
PRAŻMO Bartosz ŚLIWA Mateusz |
X |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 7:11) | |
8 | 2 | C | PRAŻMO Bartosz | Z | FURMAN Paweł | 0:3 (9:11, 2:11, 2:11) | |
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 92. ULKS Ciechów - ZKS Zielona Góra 3 3:7 |
|||||||
4 | 2 | D | FURMAN Paweł | Z | NADOLNY Jakub | 3:1 (11:13, 11:5, 12:10, 15:13) | |
6 | 2 | C |
BOCHOWICZ Arkadiusz FURMAN Paweł |
W |
STAMIROWSKI Krzysztof GRUDZIEŃ Piotr |
2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 9:11) | |
10 | 2 | D | FURMAN Paweł | W | STAMIROWSKI Krzysztof | 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:7) |