Kacper Głazowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: TKS Granit Strzelin
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-22 18:00
4. LKS Odra Głoska - LKTS Zenit Międzybórz 8:2
4 2 D GŁAZOWSKI Kacper Z JEDYNAK Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:2, 11:6) ⇑
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W JAROSIK Michał
JEDYNAK Tomasz
3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇑
10 2 D GŁAZOWSKI Kacper W JAROSIK Michał 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 17:00
11. KTS Wolbromek II - LKS Odra Głoska 0:10
3 1 B DRZYZGA Paweł Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) ⇑
6 2 C PORĘBA Sylwester
GRUSZKA Damian
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇑
7 1 A PORĘBA Sylwester Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
17. LKS Odra Głoska - KU AZS UE Wrocław 9:1
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y GIRULSKI Robert 2:3 (9:11, 11:5, 5:11, 11:7, 10:12) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X HEINKE Tymoteusz
ŻYGADŁO Franciszek
3:0 (11:9, 11:7, 11:3) ⇑
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X STACH Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00 ⇨ 2021-11-11 17:00
23. ZKS Zielona Góra III - LKS Odra Głoska 6:4
3 1 B SISANOVAS Ignas Y GŁAZOWSKI Kacper 3:1 (13:11, 1:11, 11:6, 11:7) ⇓
5 1 A SISANOVAS Ignas
GRUDZIEŃ Piotr
X GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
2:3 (11:9, 7:11, 13:11, 8:11, 7:11) ⇑
7 1 A GRUDZIEŃ Piotr Y GŁAZOWSKI Kacper 3:2 (11:9, 8:11, 10:12, 11:3, 18:16) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
68. LKS Odra Głoska - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y ŻYGADŁO Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X MARCHEWSKI Wincenty
ŻYGADŁO Marcin
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X WNĘK Stanisław 3:2 (8:11, 11:5, 13:11, 4:11, 11:8) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
31. LKS Odra Głoska - ULKS Ciechów 10:0
2 2 C GŁAZOWSKI Kacper W BOCHOWICZ Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) ⇑
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
3:0 (11:8, 11:7, 11:3) ⇑
8 2 C GŁAZOWSKI Kacper Z FURMAN Paweł 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:2) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-28 16:00
39. LKS Odra Głoska - KTS Wolbromek I 7:3
4 2 D GŁAZOWSKI Kacper Z ŁUCZYK Maciej 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇑
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 8:11) ⇓
10 2 D GŁAZOWSKI Kacper W KRZYWNIAK Jakub 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 13:00
43. LZS TS Zaręba - LKS Odra Głoska 0:10
2 2 C KLIMCZAK Przemysław W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) ⇑
6 2 C ADAMCZUK Łukasz
CZARNIECKI Roman
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
1:3 (5:11, 10:12, 11:5, 4:11) ⇑
10 2 D KŁUSEK Robert W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (1:11, 1:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-21 17:00
61. LZS SKS Raszówka - LKS Odra Głoska 1:9
3 1 B JADACH Oskar Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇑
6 2 C GOLIŃSKI Leszek
NOWACKA Dorota
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
2:3 (11:3, 5:11, 11:8, 7:11, 7:11) ⇑
7 1 A CHOLEWA Marek Y GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (11:7, 4:11, 16:14, 5:11, 3:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2022-02-02 18:00
54. TKS Granit Strzelin - LKS Odra Głoska 1:9
3 1 B MUSZYŃSKI Filip Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) ⇑
6 2 C WNĘK Krzysztof
MUSZYŃSKI Filip
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
7 1 A SOBKÓW Zbigniew Y GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 17:00 ⇨ 2022-02-11 17:00
75. LKS Odra Głoska - STS Słubice 10:0
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X SZUPLAK Marek 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
7 1 A GŁAZOWSKI Kacper Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
82. LKS Odra Głoska - KU AZS UZ Zielona Góra 8:2
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y LEŚNIEWSKI Jakub 2:3 (11:8, 11:13, 11:9, 7:11, 7:11) ⇓
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇑
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X JOKIEL Daniel 3:2 (8:11, 11:6, 3:11, 11:7, 12:10) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 15:00
89. UKSTS Makima Kiełczów - LKS Odra Głoska 2:8
2 2 C MOCZKO Mateusz W GŁAZOWSKI Kacper 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇑
6 2 C STODOLICA Mikołaj
DWORAKOWSKI Rafał
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (7:11, 14:16, 7:11) ⇑
10 2 D STODOLICA Mikołaj W GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
92. KU AZS UZ Zielona Góra - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A JOKIEL Daniel X GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (11:13, 11:8, 11:5, 6:11, 5:11) ⇑
5 1 A BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
X GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (12:14, 6:11, 10:12) ⇑
9 1 B BOBEK Daniel X GŁAZOWSKI Kacper 1:3 (6:11, 12:14, 11:7, 9:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 17:00
97. LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 10:0
2 2 C GŁAZOWSKI Kacper W JADACH Oskar 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) ⇑
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:8, 7:11, 11:2, 11:5) ⇑
8 2 C GŁAZOWSKI Kacper Z CHOLEWA Marek 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 18:00
99. LKS Odra Głoska - UKSTS Makima Kiełczów 7:3
1 1 A GŁAZOWSKI Kacper X STODOLICA Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
5 1 A GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
X MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
7 1 A GŁAZOWSKI Kacper Y MOCZKO Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-05-12 18:00
102. KTS Wolbromek I - LKS Odra Głoska 4:6
2 2 C DURAJCZYK Tomasz W GŁAZOWSKI Kacper 1:3 (12:14, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
6 2 C CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
W GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
0:3 (10:12, 7:11, 5:11) ⇑
10 2 D KRZYWNIAK Jakub W GŁAZOWSKI Kacper 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:7, 11:6) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
106. LKS Odra Głoska - ZKS Zielona Góra III 9:1
3 1 B GŁAZOWSKI Kacper Y SISANOVAS Ignas 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W NADOLNY Jakub
SISANOVAS Ignas
3:0 (11:4, 14:12, 11:8) ⇑
9 1 B GŁAZOWSKI Kacper X ŻYWORONEK Patryk 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑