Marek Cholewa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: LZS SKS Raszówka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 17:00 ⇨ 2021-10-16 17:00
6. LZS SKS Raszówka - KU AZS UZ Zielona Góra 7:3
2 2 C CHOLEWA Marek W ŻELENGOWSKI Radosław 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 11:7) ⇑
5 1 A CHOLEWA Marek
HANKUS Artur
X JOKIEL Daniel
ŻELENGOWSKI Radosław
3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
8 2 C CHOLEWA Marek Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (14:12, 6:11, 5:11, 8:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 15:00
13. UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4
3 1 B ROGÓŻ Grzegorz Y CHOLEWA Marek 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:8) ⇓
5 1 A STODOLICA Mikołaj
ROGÓŻ Grzegorz
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) ⇓
7 1 A STODOLICA Mikołaj Y CHOLEWA Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 2:11, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 17:00
19. LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 9:1
2 2 C CHOLEWA Marek W LECHOWICZ Tomasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W KLIMEK Piotr
ŻUBEREK Jakub
3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:6) ⇑
8 2 C CHOLEWA Marek Z MURAWSKA Sandra 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 17:00
26. KTS Wolbromek II - LZS SKS Raszówka 2:8
3 1 B PORĘBA Sylwester Y CHOLEWA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5 1 A KORUS Marcin
SŁOWIK Sławomir
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:7) ⇓
7 1 A KORUS Marcin Y CHOLEWA Marek 2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 11:7, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 17:00 ⇨ 2021-11-13 17:00
37. ZKS Zielona Góra III - LZS SKS Raszówka 7:3
3 1 B SISANOVAS Ignas Y CHOLEWA Marek 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 12:10) ⇓
5 1 A SROCZYŃSKI Paweł
SISANOVAS Ignas
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (6:11, 11:7, 12:10, 11:4) ⇓
7 1 A SROCZYŃSKI Paweł Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 17:00
32. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X STACH Wojciech 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MICHALAK Rafał
GIRULSKI Robert
0:3 (3:11, 1:11, 5:11) ⇓
7 1 A CHOLEWA Marek Y GIRULSKI Robert 2:3 (11:9, 12:14, 11:7, 1:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00
45. LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 5:5
1 1 A CHOLEWA Marek X FURMAN Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X FURMAN Andrzej
FURMAN Paweł
1:3 (7:11, 11:7, 3:11, 7:11) ⇓
7 1 A CHOLEWA Marek Y FURMAN Andrzej 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 17:00 ⇨ 2021-12-15 18:00
53. KTS Wolbromek I - LZS SKS Raszówka 9:1
3 1 B KRZYWNIAK Jakub Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
5 1 A KRZYWNIAK Jakub
ŁUCZYK Maciej
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:2 (8:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:4) ⇓
7 1 A ŁUCZYK Maciej Y CHOLEWA Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-19 18:00
69. TKS Granit Strzelin - LZS SKS Raszówka 1:9
4 2 D BORSZOWSKI Paweł Z CHOLEWA Marek 1:3 (5:11, 4:11, 14:12, 7:11) ⇑
5 1 A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
8 2 C PUDLIS Cezary Z CHOLEWA Marek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00 ⇨ 2022-01-21 17:00
61. LZS SKS Raszówka - LKS Odra Głoska 1:9
1 1 A CHOLEWA Marek X KOTYL Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X KOTYL Wojciech
NUCHCHART Sitisak
0:3 (19:21, 6:11, 7:11) ⇓
7 1 A CHOLEWA Marek Y GŁAZOWSKI Kacper 2:3 (11:7, 4:11, 16:14, 5:11, 3:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-02-19 17:00
84. LZS SKS Raszówka - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:4
2 2 C CHOLEWA Marek W WNĘK Stanisław 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 5:11, 11:9) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W ŻYGADŁO Marcin
ZAJĄC Kacper
3:2 (9:11, 11:5, 11:6, 10:12, 11:6) ⇑
8 2 C CHOLEWA Marek Z KOWNACKI Rafał 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-02-26 17:00
91. STS Słubice - LZS SKS Raszówka 3:7
3 1 B SZUPLAK Marek Y CHOLEWA Marek 0:3 (5:11, 4:11, 13:15) ⇑
5 1 A SZUPLAK Marek
ROGOWSKI Mirosław
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇓
7 1 A ROGOWSKI Mirosław Y CHOLEWA Marek 0:3 (4:11, 12:14, 4:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-16 17:00
93. LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra III 1:9
1 1 A CHOLEWA Marek X ŻYWORONEK Patryk 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X ŻYWORONEK Patryk
SISANOVAS Ignas
2:3 (12:10, 7:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
7 1 A CHOLEWA Marek Y SISANOVAS Ignas 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 17:00
97. LKS Odra Głoska - LZS SKS Raszówka 10:0
4 2 D NUCHCHART Sitisak Z CHOLEWA Marek 3:1 (11:3, 12:14, 11:6, 11:7) ⇓
6 2 C GŁAZOWSKI Kacper
GRZĘBKA Mikołaj
W CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
3:1 (11:8, 7:11, 11:2, 11:5) ⇓
8 2 C GŁAZOWSKI Kacper Z CHOLEWA Marek 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00 ⇨ 2022-05-05 17:00
103. LZS SKS Raszówka - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X DWORAKOWSKI Rafał 3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:3) ⇑
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W MOCZKO Mateusz
ROGÓŻ Grzegorz
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:9) ⇑
7 1 A CHOLEWA Marek Y MOCZKO Mateusz 2:3 (6:11, 3:11, 11:2, 11:8, 15:17) ⇓
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 17:00
105. LZS SKS Raszówka - KTS Wolbromek I 3:7
1 1 A CHOLEWA Marek X CZAJA Cezary 0:3 (4:11, 11:13, 10:12) ⇓
6 2 C CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
W CZAJA Cezary
DURAJCZYK Tomasz
0:3 (4:11, 12:14, 7:11) ⇓
7 1 A CHOLEWA Marek Y KRZYWNIAK Jakub 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 13:11, 6:11) ⇓