Numer zawodnika: | 711 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1990 |
Przynależność klubowa: | MKS Wolavia Wołów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 16815 |
Numer licencji okres.: | 3812 |
Data wydania: | 29.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 14:00 21. KU AZS UZ Zielona Góra - MKS Wolavia Wołów 7:3 |
|||||||
2 | 2 | C | LEŚNIEWSKI Jakub | W | JANUS Józef | 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) | |
6 | 2 | C |
KOWALCZYK Jakub BABIAK Oliwier |
W |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 10:12) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00 28. KTS Wolbromek - MKS Wolavia Wołów 10:0 |
|||||||
4 | 2 | D | NIEDŹWIEDZKI Wojciech | Z | JANUS Józef | 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) | |
5 | 1 | A |
DURAJCZYK Tomasz NIEDŹWIEDZKI Wojciech |
X |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
3:0 (12:10, 11:9, 11:9) | |
8 | 2 | C | DURAJCZYK Tomasz | Z | JANUS Józef | 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00 34. MKS Wolavia Wołów - UKSTS Kiełczów 9:1 |
|||||||
6 | 2 | C |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
W |
PRAŻMO Bartosz ŚLIWA Mateusz |
3:0 (11:6, 11:4, 11:3) | |
10 | 2 | D | JANUS Józef | W | MRÓZ Tomasz | 3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 10:12, 11:4) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:00 41. LZS SKS Raszówka - MKS Wolavia Wołów 7:3 |
|||||||
5 | 1 | A |
CHOLEWA Marek JADACH Oskar |
X |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
3:0 (11:9, 12:10, 11:7) | |
7 | 1 | A | CHOLEWA Marek | Y | JANUS Józef | 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 47. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 2 7:3 |
|||||||
4 | 2 | D | JANUS Józef | Z | SOBIESZEK Bogumił | 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:7, 18:16) | |
6 | 2 | C |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
W |
GRUBIAK Tymoteusz MALARZ Dawid |
2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 10:12) | |
10 | 2 | D | JANUS Józef | W | CIESIELSKI Arkadiusz | 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 4:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 51. LKS Odra Głoska - MKS Wolavia Wołów 8:2 |
|||||||
3 | 1 | B | PRASONGPOL Nawachet | Y | JANUS Józef | 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) | |
5 | 1 | A |
LILIEN Aleksander GRYK Konrad |
X |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
3:1 (14:12, 11:8, 9:11, 11:9) | |
7 | 1 | A | LILIEN Aleksander | Y | JANUS Józef | 3:1 (11:3, 11:9, 8:11, 12:10) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00 ⇨ 2024-01-03 18:00 59. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7 |
|||||||
3 | 1 | B | JANUS Józef | Y | GIRULSKI Robert | 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 8:11) | |
5 | 1 | A |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
X |
WNĘK Stanisław GIRULSKI Robert |
1:3 (8:11, 11:7, 3:11, 9:11) | |
9 | 1 | B | JANUS Józef | X | WNĘK Krzysztof | 0:3 (13:15, 8:11, 5:11) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 17:00 67. ULKS Ciechów - MKS Wolavia Wołów 4:6 |
|||||||
6 | 2 | C |
KOTYL Krzysztof MATKOWSKI Jakub |
W |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 11:9, 9:11) | |
9 | 1 | B | KOTYL Krzysztof | X | JANUS Józef | 2:3 (11:3, 8:11, 8:11, 11:4, 12:14) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00 75. MKS Wolavia Wołów - STS Wulmar Słubice 6:4 |
|||||||
3 | 1 | B | JANUS Józef | Y | RAKOWSKI Tomasz | 1:3 (9:11, 2:11, 11:7, 6:11) | |
5 | 1 | A |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
X |
SZUPLAK Marek SOLIŁO Dominik |
3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) | |
9 | 1 | B | JANUS Józef | X | SOLIŁO Dominik | 3:2 (4:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:5) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-02-24 17:00 ⇨ 2024-02-13 17:30 83. ZKS Zielona Góra 3 - MKS Wolavia Wołów 8:2 |
|||||||
1 | 1 | A | MICHNO Krzysztof | X | JANUS Józef | 3:0 (11:8, 11:5, 17:15) | |
5 | 1 | A |
MICHNO Krzysztof NADOLNY Jakub |
X |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
1:3 (11:13, 12:10, 5:11, 9:11) | |
9 | 1 | B | GRUDZIEŃ Piotr | X | JANUS Józef | 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) | |
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-05 18:30 91. MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 6:4 |
|||||||
4 | 2 | D | JANUS Józef | Z | GADZIŃSKI Jacek | 3:2 (11:13, 11:3, 4:11, 11:2, 11:6) | |
6 | 2 | C |
WALENCKI Michał JANUS Józef |
W |
GADZIŃSKI Jacek ZAJĄC Kacper |
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | |
10 | 2 | D | JANUS Józef | W | MALINOWSKI Radosław | 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
741 | BIERNACKI Paweł | 1987 |
1535 | BIERNACKI Piotr | 1986 |
720 | CHOLEWA Marek | 1986 |
1718 | CIESIELSKI Arkadiusz | 1995 |
217 | DURAJCZYK Tomasz | 1979 |
1340 | GADZIŃSKI Jacek | 1988 |
745 | GEISHEIMER Arkadiusz | 1995 |
492 | GIRULSKI Robert | 1974 |
126 | GRUBIAK Tymoteusz | 1992 |
1375 | GRUDZIEŃ Piotr | 1991 |
805 | JAROSIK Michał | 1988 |
806 | JEDYNAK Tomasz | 1987 |
468 | KOTYL Krzysztof | 1990 |
1392 | KOWALSKI Mirosław | 1982 |
209 | LEŚNIEWSKI Jakub | 1997 |
1932 | LILIEN Aleksander | 2002 |
221 | LISIECKI Paweł | 1984 |
1522 | MALINOWSKI Radosław | 1981 |
841 | MARAŃDA Marcin | 1985 |
65 | MICHNO Krzysztof | 2007 |
337 | MOLIŃSKI Jakub | 2011 |
523 | MRÓZ Tomasz | 1976 |
493 | MUCHA Łukasz | 1981 |
524 | NIEDŹWIEDZKI Wojciech | 1994 |
1744 | PRASONGPOL Nawachet | 2006 |
338 | PUŁECKA Gabriela | 2010 |
38 | RAKOWSKI Tomasz | 1994 |
750 | SAIDKARIMOV Shokhrukh | 1994 |
339 | SMOLAREK Lena | 2010 |
149 | SOBIESZEK Bogumił | 2005 |
1554 | SOLIŁO Dominik | 2007 |
107 | WNĘK Krzysztof | 2009 |