Jacek Gadziński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00 ⇨ 2021-10-16 10:00
1. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Orzeł Lizawice 6:10
4   D BUCHTA Daniel Z GADZIŃSKI Jacek 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
5   A BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
10   C PRZYBOROWSKI Piotr Z GADZIŃSKI Jacek 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 13:11) ⇓
13   B TOBOREK Wiesław Z GADZIŃSKI Jacek 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
15   A YAREMENKO Stanislaw Z GADZIŃSKI Jacek 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
6. LKS Orzeł Lizawice - MKS Wolavia Wołów 2:10
4   D GADZIŃSKI Jacek Z WALENCKI Michał 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) ⇓
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D GADZIŃSKI Jacek Y ŹRÓDŁO Damian 2:3 (12:10, 8:11, 11:4, 4:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. LZS Orion Branda Psary - LKS Orzeł Lizawice 5:10
1   A MATUSIEWICZ Kamil W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W GADZIŃSKI Jacek
REKIEĆ Łukasz
3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 14:12) ⇓
8   B KACZMAREK Mariusz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) ⇑
12   C ŚWIDER Paweł W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
16. LKS Orzeł Lizawice - KU AZS UE Wrocław II 10:8
4   D GADZIŃSKI Jacek Z FURMAN Julia 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
X GRUBIAK Tymoteusz
FURMAN Julia
1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 9:11) ⇓
9   D GADZIŃSKI Jacek Y JARECKA Malwina 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
14   D GADZIŃSKI Jacek X PRZYBYŁ Liliana 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
16   D GADZIŃSKI Jacek W GRUBIAK Tymoteusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:30 ⇨ 2021-11-17 18:30
21. UKS Orzeł Prusice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
2   B KICIŃSKI Maciej X GADZIŃSKI Jacek 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 12:14) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
26. LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1
4   D GADZIŃSKI Jacek Z OKRZESIK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:1) ⇑
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
3:2 (11:5, 6:11, 13:11, 7:11, 11:8) ⇑
9   D GADZIŃSKI Jacek Y MALISZ Rafał 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. ULKS Ciechów II - LKS Orzeł Lizawice 2:10
1   A BOROWIAK Daniel W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (12:14, 11:13, 11:4, 3:11) ⇑
5   A BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇑
8   B TRAWICKI Daniel W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
12   C BŁASZKIEWICZ Jacek W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-08 19:00
36. LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1
4   D GADZIŃSKI Jacek Z PEŁKA Krzysztof 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) ⇑
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:2, 12:10, 11:6) ⇑
9   D GADZIŃSKI Jacek Y DROZD Michał 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6
1   A BORYCKA Dawid W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
6   B BORYCKA Dawid
CENTNER Mariusz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B CENTNER Mariusz W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (5:11, 11:6, 9:11, 11:3, 8:11) ⇑
12   C SZPITALNY Tomasz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W GADZIŃSKI Jacek 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:4) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-16 16:00 ⇨ 2022-01-12 19:00
46. LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 9:9
4   D GADZIŃSKI Jacek Z YAREMENKO Stanislaw 1:3 (8:11, 2:11, 11:4, 5:11) ⇓
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:9) ⇑
9   D GADZIŃSKI Jacek Y BUCHTA Daniel 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 7:11) ⇓
14   D GADZIŃSKI Jacek X PRZYBOROWSKI Piotr 2:3 (9:11, 11:3, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
16   D GADZIŃSKI Jacek W ZAJĄC Kacper 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
51. MKS Wolavia Wołów - LKS Orzeł Lizawice 10:1
1   A MIELKO Piotr W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5   A WALENCKI Michał
ŹRÓDŁO Damian
W BORKOWSKA Dorota
GADZIŃSKI Jacek
3:0 (12:10, 11:7, 11:5) ⇓
8   B WŁODARCZYK Kacper W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (4:11, 12:10, 11:6, 9:11, 5:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
61. KU AZS UE Wrocław II - LKS Orzeł Lizawice 10:8
1   A SOBIESZEK Bogumił W GADZIŃSKI Jacek 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B SOBIESZEK Bogumił
PRZYBYŁ Liliana
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
3:1 (11:8, 12:14, 11:4, 11:7) ⇓
8   B MUCHA Łukasz W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 12:14) ⇑
12   C GRUBIAK Tymoteusz W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
16   D PRZYBYŁ Liliana W GADZIŃSKI Jacek 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 15:17) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
66. LKS Orzeł Lizawice - UKS Orzeł Prusice 10:8
1   A GADZIŃSKI Jacek W PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇑
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 8:11) ⇓
7   A GADZIŃSKI Jacek X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇑
11   A GADZIŃSKI Jacek Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 11:7) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 16:00
71. LZS Płomień Makowice - LKS Orzeł Lizawice 9:9
1   A STODOLICA Mirosław W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) ⇓
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 5:11, 6:11) ⇑
8   B OKRZESIK Krzysztof W GADZIŃSKI Jacek 2:3 (7:11, 11:7, 13:11, 6:11, 4:11) ⇑
12   C KELLER Łukasz W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) ⇑
16   D MALISZ Rafał W GADZIŃSKI Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
76. LKS Orzeł Lizawice - ULKS Ciechów II 10:7
1   A GADZIŃSKI Jacek W GRZEŚKOWIAK Marek 1:3 (5:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W BŁASZKIEWICZ Jacek
GRZEŚKOWIAK Marek
3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
7   A GADZIŃSKI Jacek X HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
11   A GADZIŃSKI Jacek Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
15   A GADZIŃSKI Jacek Z BŁASZKIEWICZ Jacek 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00
81. UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10
1   A PĘCZAR Rafał W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
8   B DROZD Michał W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
86. LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
1   A GADZIŃSKI Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 12:10, 8:11) ⇓
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W CENTNER Mariusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 9:11) ⇓
7   A GADZIŃSKI Jacek X STOPYRA Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 16:14) ⇑
11   A GADZIŃSKI Jacek Y CENTNER Mariusz 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
15   A GADZIŃSKI Jacek Z RZEPECKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) ⇑