Roman Kuc
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: LZS Płomień Makowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:30
5. UKS Orzeł Prusice - LZS Płomień Makowice 10:8
4   D MATEJUNAS Krzysztof Z KUC Roman 3:1 (11:6, 14:12, 3:11, 11:6) ⇓
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
10   C PAŁASZEWSKI Marek Z KUC Roman 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B PIÓRKOWSKI Marcin Z KUC Roman 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
15   A KAŁWAK Mateusz Z KUC Roman 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 12:10, 12:10) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 16:00 ⇨ 2021-10-28 19:00
15. LZS Płomień Makowice - ULKS Ciechów II 9:9
1   A KUC Roman W BOROWIAK Daniel 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6) ⇑
6   B KUC Roman
STODOLICA Mirosław
X BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 10:12) ⇓
7   A KUC Roman X BŁASZKIEWICZ Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
11   A KUC Roman Y GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:6) ⇑
15   A KUC Roman Z KUROWSKI Mariusz 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 15:17) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
26. LKS Orzeł Lizawice - LZS Płomień Makowice 10:1
1   A LEHR Mateusz W KUC Roman 1:3 (8:11, 11:6, 3:11, 5:11) ⇑
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
3:2 (11:5, 6:11, 13:11, 7:11, 11:8) ⇓
8   B BORKOWSKA Dorota W KUC Roman 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 16:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
32. LZS Płomień Makowice - MKS Wolavia Wołów 7:10
1   A KUC Roman W WALENCKI Michał 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
3:2 (11:6, 13:15, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
7   A KUC Roman X ŹRÓDŁO Damian 3:1 (1:11, 11:8, 11:7, 11:1) ⇑
11   A KUC Roman Y WŁODARCZYK Kacper 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
15   A KUC Roman Z MIELKO Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
38. LZS Orion Branda Psary - LZS Płomień Makowice 7:10
1   A ŚLIWIŃSKI Maciej W KUC Roman 2:3 (10:12, 13:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇑
6   B KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
X KUC Roman
MALISZ Robert
2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
8   B ŚWIDER Paweł W KUC Roman 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:8) ⇓
12   C KACZMAREK Mariusz W KUC Roman 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 8:11) ⇑
16   D MATUSIEWICZ Kamil W KUC Roman 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
44. LZS Płomień Makowice - KU AZS UE Wrocław II 10:3
2   B KUC Roman X KRYSIŃSKA Paula 3:0 (11:8, 13:11, 11:9) ⇑
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W CIESIELSKI Roch
PRZYBYŁ Liliana
3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 11:13, 12:10) ⇑
8   B KUC Roman W PRZYBYŁ Liliana 3:2 (11:5, 11:6, 10:12, 6:11, 11:6) ⇑
13   B KUC Roman Z CIESIELSKI Roch 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:6, 13:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00
50. LZS Płomień Makowice - UKS Orzeł Prusice 10:6
4   D KUC Roman Z KAŁWAK Mateusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:7, 11:4) ⇑
6   B KUC Roman
MALISZ Robert
X KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 12:10) ⇑
9   D KUC Roman Y PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:7) ⇑
14   D KUC Roman X KICIŃSKI Maciej 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
16   D KUC Roman W MATEJUNAS Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 14:12) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
55. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LZS Płomień Makowice 9:9
4   D DĘBSKI Jerzy Z KUC Roman 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) ⇑
5   A BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
W KUC Roman
MALISZ Robert
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
10   C YAREMENKO Stanislaw Z KUC Roman 2:3 (11:5, 11:6, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑
13   B TOBOREK Wiesław Z KUC Roman 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑
15   A PRZYBOROWSKI Piotr Z KUC Roman 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-17 19:00
60. ULKS Ciechów II - LZS Płomień Makowice 10:8
4   D BOROWIAK Daniel Z KUC Roman 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
TRAWICKI Daniel
X KUC Roman
MALISZ Robert
1:3 (5:11, 14:12, 9:11, 7:11) ⇑
10   C TRAWICKI Daniel Z KUC Roman 3:1 (11:9, 5:11, 13:11, 11:9) ⇓
13   B BŁASZKIEWICZ Jacek Z KUC Roman 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
15   A GRZEŚKOWIAK Marek Z KUC Roman 0:3 (5:11, 11:13, 3:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-01 17:30
64. LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3
1   A KUC Roman W PĘCZAR Rafał 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W DROZD Tomasz
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇑
7   A KUC Roman X DROZD Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 13:11) ⇑
11   A KUC Roman Y MAJEWSKI Kamil 3:2 (12:14, 11:9, 11:4, 9:11, 11:5) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
69. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 10:7
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z KUC Roman 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 11:8, 8:11) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 8:11) ⇑
10   C SZPITALNY Tomasz Z KUC Roman 1:3 (16:18, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
13   B CENTNER Mariusz Z KUC Roman 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 9:11) ⇑
15   A BORYCKA Dawid Z KUC Roman 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00 ⇨ 2022-04-06 18:45
77. MKS Wolavia Wołów - LZS Płomień Makowice 10:5
4   D ŹRÓDŁO Damian Z KUC Roman 2:3 (11:6, 8:11, 11:4, 9:11, 10:12) ⇑
6   B MIELKO Piotr
WŁODARCZYK Kacper
X KUC Roman
MALISZ Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
10   C WALENCKI Michał Z KUC Roman 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:6) ⇓
13   B MIELKO Piotr Z KUC Roman 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
15   A WŁODARCZYK Kacper Z KUC Roman 3:2 (10:12, 11:9, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 10:00
83. LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Psary 10:3
2   B KUC Roman X ŚWIDER Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
5   A KUC Roman
MALISZ Robert
W KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
3:2 (11:6, 12:14, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
8   B KUC Roman W ŚLIWIŃSKI Maciej 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 10:12) ⇓
13   B KUC Roman Z MATUSIEWICZ Kamil 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:6) ⇑