Ewaryst Zasadziński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
2. MKS Wolavia Wołów - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
2   B WALENCKI Michał X ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
5   A MIELKO Piotr
WALENCKI Michał
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
7   A MIELKO Piotr X ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
14   D WALENCKA Anita X ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (11:8, 11:6, 6:11, 7:11, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 16:00 ⇨ 2021-10-27 20:00
7. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Orion Branda Psary 8:10
3   C ZASADZIŃSKI Ewaryst Y ŚLIWIŃSKI Maciej 2:3 (11:4, 11:8, 8:11, 11:13, 6:11) ⇓
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
0:3 (6:11, 11:13, 9:11) ⇓
10   C ZASADZIŃSKI Ewaryst Z ŚWIDER Paweł 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:4, 12:10) ⇑
12   C ZASADZIŃSKI Ewaryst W KACZMAREK Mariusz 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:5) ⇑
18   C ZASADZIŃSKI Ewaryst X MATUSIEWICZ Kamil 1:3 (8:11, 11:13, 11:6, 10:12) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
13. KU AZS UE Wrocław II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:6
3   C SOBIESZEK Bogumił Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) ⇓
6   B GAWORSKA Natalia
SOBIESZEK Bogumił
X WOŹNY Zbigniew
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:6) ⇓
9   D GRUBIAK Tymoteusz Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:14) ⇑
11   A GAWORSKA Natalia Y ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 16:18, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 16:00
18. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Orzeł Prusice 10:8
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z PIÓRKOWSKI Marcin 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y KICIŃSKI Maciej 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:9) ⇑
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X PAŁASZEWSKI Marek 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:3) ⇑
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W KAŁWAK Mateusz 2:3 (11:8, 3:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 16:00
24. LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9
1   A STODOLICA Mirosław W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:5) ⇓
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
2:3 (11:8, 2:11, 11:5, 10:12, 6:11) ⇑
8   B MALISZ Rafał W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (6:11, 2:11, 11:7, 11:5, 11:9) ⇓
12   C OKRZESIK Krzysztof W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 6:11) ⇑
16   D MALISZ Robert W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (10:12, 11:2, 12:10, 11:3) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 16:00
29. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - ULKS Ciechów II 9:9
2   B ZASADZIŃSKI Ewaryst X KUROWSKI Mariusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
8   B ZASADZIŃSKI Ewaryst W BOROWIAK Daniel 0:3 (12:14, 9:11, 9:11) ⇓
13   B ZASADZIŃSKI Ewaryst Z GRZEŚKOWIAK Marek 3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
17   B ZASADZIŃSKI Ewaryst Y TRAWICKI Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-03 19:00
35. UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10
1   A FORTUNKO Tomasz W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇓
5   A DROZD Michał
KARASIŃSKI Michał
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 3:11) ⇑
8   B DROZD Michał W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 3:11) ⇑
12   C BARTCZYSZYN Paweł W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:6, 14:16, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00 ⇨ 2021-12-08 18:00
40. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:8
4   D DĘBSKI Jerzy Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (9:11, 7:11, 11:9, 11:8, 13:15) ⇑
5   A TOBOREK Wiesław
YAREMENKO Stanislaw
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 0:11) ⇑
10   C YAREMENKO Stanislaw Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
13   B TOBOREK Wiesław Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:8, 11:13, 12:10, 12:10) ⇓
15   A BUCHTA Daniel Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 16:00
41. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 10:6
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z LEHR Mateusz 3:2 (11:6, 6:11, 7:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W BORKOWSKA Dorota
KAZBERUK Elżbieta
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y BORKOWSKA Dorota 3:1 (8:11, 16:14, 11:3, 11:8) ⇑
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇑
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W GADZIŃSKI Jacek 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:4) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 16:00 ⇨ 2022-01-19 19:00
47. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MKS Wolavia Wołów 2:10
1   A ZASADZIŃSKI Ewaryst W MIELKO Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) ⇓
5   A SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
W KURZAC Paweł
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇓
7   A ZASADZIŃSKI Ewaryst X ŹRÓDŁO Damian 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
11   A ZASADZIŃSKI Ewaryst Y WALENCKI Michał 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 18:20, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. LZS Orion Branda Psary - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 9:9
4   D ŚLIWIŃSKI Maciej Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
5   A ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C ŚWIDER Paweł Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
13   B KACZMAREK Mariusz Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 6:11) ⇑
15   A MATUSIEWICZ Kamil Z ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 16:00
58. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław II 3:10
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z SOBIESZEK Bogumił 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 4:11) ⇓
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X JARECKA Malwina
SOBIESZEK Bogumił
1:3 (11:3, 7:11, 6:11, 4:11) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y JARECKA Malwina 1:3 (7:11, 11:8, 1:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 16:00
63. UKS Orzeł Prusice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 8:10
1   A KAŁWAK Mateusz W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
5   A KAŁWAK Mateusz
PIÓRKOWSKI Marcin
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) ⇓
8   B KICIŃSKI Maciej W ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C KIEJDA Patryk W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (10:12, 11:8, 3:11, 7:11) ⇑
16   D PIÓRKOWSKI Marcin W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 11:4) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 16:00
69. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Płomień Makowice 10:7
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z KUC Roman 2:3 (8:11, 6:11, 14:12, 11:8, 8:11) ⇓
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X KUC Roman
STODOLICA Mirosław
1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 8:11) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y MALISZ Rafał 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X KELLER Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 16:14) ⇑
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W OKRZESIK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. ULKS Ciechów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:7
1   A TRAWICKI Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
6   B BOROWIAK Daniel
GRZEŚKOWIAK Marek
X RZEPECKI Mateusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇓
8   B BŁASZKIEWICZ Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 11:13, 7:11) ⇑
12   C GRZEŚKOWIAK Marek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇓
16   D BOROWIAK Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:3) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
80. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Radunia Tąpadła 10:1
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z DROZD Dawid 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇑
6   B STOPYRA Krzysztof
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X DROZD Michał
DROZD Tomasz
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:4) ⇑
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y DROZD Michał 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 16:00
85. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 10:6
4   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Z DĘBSKI Jerzy 3:2 (8:11, 11:2, 10:12, 11:8, 14:12) ⇑
6   B SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y TOBOREK Wiesław 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
14   D ZASADZIŃSKI Ewaryst X BUCHTA Daniel 1:3 (8:11, 11:6, 10:12, 12:14) ⇓
16   D ZASADZIŃSKI Ewaryst W YAREMENKO Stanislaw 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
86. LKS Orzeł Lizawice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
1   A GADZIŃSKI Jacek W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
5   A GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
W CENTNER Mariusz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 9:11) ⇑
8   B BORKOWSKA Dorota W ZASADZIŃSKI Ewaryst 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
12   C KAZBERUK Elżbieta W ZASADZIŃSKI Ewaryst 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓